Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2017
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(83) 83 - 77 (77)
Player2
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Dwarven Holds)
13 - 7
Clive Zahra (Malta - Dwarven Holds)
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Sylvan Elves)
15 - 5
Bazzu (Malta - Sylvan Elves)
Game
Mark Abarenko (Ukraine - Undying Dynasties)
15 - 5
Daniele (Malta - Vampire Covenant)
Game
Danylo (Ukraine - Kingdom of Equitaine)
11 - 9
Debono Noel (Malta - Infernal Dwarves)
Game
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
4 - 16
John Atanasio (Malta - Kingdom of Equitaine)
Game
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
10 - 10
Brian (Malta - Daemon Legions)
Game
Sergii Polonets (Ukraine - Beast Herds)
10 - 10
Antoine (Malta - Highborn Elves)
Game
Sergii Moroz (Ukraine - The Vermin Swarm)
5 - 15
Antonio said (Malta - Beast Herds)
Game
2
Player1
(118) 100 - 60 (42)
Player2
Morgan Andersson (Sweden - Orcs and Goblins)
17 - 3
Danylo (Ukraine - Kingdom of Equitaine)
Game
Mathias Eriksson (Sweden - Beast Herds)
13 - 7
Konstantin Volokhin (Ukraine - Sylvan Elves)
Game
Oscar Lagnelöv (Sweden - Infernal Dwarves)
16 - 4
Sergii Polonets (Ukraine - Beast Herds)
Game
Kaj Gyllinger (Sweden - )
20 - 0
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
Game
Marcus Engblom (Sweden - Ogre Khans)
10 - 10
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Dwarven Holds)
Game
Marcus Östling (Sweden - Saurian Ancients)
18 - 2
Mark Abarenko (Ukraine - Undying Dynasties)
Game
Daniel Tooke (Sweden - Undying Dynasties)
14 - 6
Sergii Moroz (Ukraine - The Vermin Swarm)
Game
Peter Edvardsson (Sweden - The Vermin Swarm)
10 - 10
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
Game
3
Player1
(88) 88 - 72 (72)
Player2
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
7 - 13
Tim Bohknecht (Scotland - Ogre Khans)
Game
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
0 - 20
Tom Uden (Scotland - Beast Herds)
Game
Mark Abarenko (Ukraine - Undying Dynasties)
13 - 7
Mike Silvester (Scotland - Saurian Ancients)
Game
Sergii Moroz (Ukraine - The Vermin Swarm)
1 - 19
Melvin Campbell (Scotland - Sylvan Elves)
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Dwarven Holds)
11 - 9
Alex Wheatley (Scotland - Undying Dynasties)
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Sylvan Elves)
17 - 3
Andrew Dalton (Scotland - Dread Elves)
Game
Danylo (Ukraine - Kingdom of Equitaine)
19 - 1
Roger Barnett (Scotland - Dwarven Holds)
Game
Sergii Polonets (Ukraine - Beast Herds)
20 - 0
Jack Chapman (Scotland - Vampire Covenant)
Game
4
Player1
(73) 73 - 87 (87)
Player2
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
17 - 3
MARCHAIS (Belgium - Ogre Khans)
Game
Mark Abarenko (Ukraine - Undying Dynasties)
7 - 13
François Girard (Belgium - Dread Elves)
Game
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
0 - 20
Geoffrey Dutranoit (Belgium - Daemon Legions)
Game
Danylo (Ukraine - Kingdom of Equitaine)
18 - 2
'Artur' Thomas Jacobs (Belgium - Highborn Elves)
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Dwarven Holds)
3 - 17
Pascal Sidiras (Belgium - Sylvan Elves)
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Sylvan Elves)
10 - 10
Kaj Geenen (Belgium - Vampire Covenant)
Game
Sergii Moroz (Ukraine - The Vermin Swarm)
4 - 16
Camille Giaux (Belgium - Empire of Sonnstahl)
Game
Sergii Polonets (Ukraine - Beast Herds)
14 - 6
Brunfaut Loick (Belgium - Kingdom of Equitaine)
Game
5
Player1
(98) 98 - 62 (62)
Player2
Alan marttini (Mexico - Dwarven Holds)
1 - 19
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
Game
Lucas - superorko (Mexico - Empire of Sonnstahl)
13 - 7
Mark Abarenko (Ukraine - Undying Dynasties)
Game
Guardi (Mexico - Daemon Legions)
15 - 5
Konstantin Volokhin (Ukraine - Sylvan Elves)
Game
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
15 - 5
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Dwarven Holds)
Game
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
18 - 2
Sergii Moroz (Ukraine - The Vermin Swarm)
Game
Jesse Silva (Mexico - Ogre Khans)
3 - 17
Sergii Polonets (Ukraine - Beast Herds)
Game
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
16 - 4
Danylo (Ukraine - Kingdom of Equitaine)
Game
Charly Romero (Mexico - Vampire Covenant)
17 - 3
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
Game
6
Player1
(94) 93 - 66 (66)
Player2
Konstantin Volokhin (Ukraine - Sylvan Elves)
7 - 13
Vladimir Curcic (Serbia - Saurian Ancients)
Game
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
18 - 2
Vedran Zuanic (Serbia - Orcs and Goblins)
Game
Danylo (Ukraine - Kingdom of Equitaine)
19 - 1
Barry Lynch (Serbia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Dwarven Holds)
15 - 5
Dragomir Dopudja (Serbia - Kingdom of Equitaine)
Game
Sergii Polonets (Ukraine - Beast Herds)
16 - 4
Mladen Jovic (Serbia - Ogre Khans)
Game
Sergii Moroz (Ukraine - The Vermin Swarm)
7 - 13
Matěj Malý (Serbia - Dwarven Holds)
Game
Mark Abarenko (Ukraine - Undying Dynasties)
0 - 20
Franjo Bolkovac (Serbia - Highborn Elves)
Game
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
12 - 8
Nebojsa Jovanovic (Serbia - Dread Elves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net