Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2017
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(118) 100 - 60 (42)
Player2
LEMERY (France - Orcs and Goblins)
19 - 1
Roger Barnett (Scotland - Dwarven Holds)
Game
Yohann Teston (France - Infernal Dwarves)
12 - 8
Mike Silvester (Scotland - Saurian Ancients)
Game
Pierre-Emmanuel Guillet (France - )
12 - 8
Tim Bohknecht (Scotland - Ogre Khans)
Game
Vvalor (France - Ogre Khans)
19 - 1
Tom Uden (Scotland - Beast Herds)
Game
Benjamin Nardelli (France - Daemon Legions)
4 - 16
Melvin Campbell (Scotland - Sylvan Elves)
Game
Arnaud Vincent (France - Kingdom of Equitaine)
20 - 0
Andrew Dalton (Scotland - Dread Elves)
Game
vince3310 (France - Vampire Covenant)
20 - 0
Alex Wheatley (Scotland - Undying Dynasties)
Game
PALUDETTO Lionel (France - Beast Herds)
12 - 8
Jack Chapman (Scotland - Vampire Covenant)
Game
2
Player1
(84) 84 - 76 (76)
Player2
Mark Skilton (New Zealand - Infernal Dwarves)
9 - 11
Alex Wheatley (Scotland - Undying Dynasties)
Game
Mal Patel (New Zealand - Saurian Ancients)
10 - 10
Roger Barnett (Scotland - Dwarven Holds)
Game
Simon Wood (New Zealand - The Vermin Swarm)
13 - 7
Melvin Campbell (Scotland - Sylvan Elves)
Game
Simon Turner (New Zealand - Ogre Khans)
14 - 6
Tim Bohknecht (Scotland - Ogre Khans)
Game
Ben Wadsworth (New Zealand - Orcs and Goblins)
12 - 8
Andrew Dalton (Scotland - Dread Elves)
Game
David Meachen (New Zealand - Daemon Legions)
4 - 16
Mike Silvester (Scotland - Saurian Ancients)
Game
Tom Cochrane (New Zealand - Sylvan Elves)
12 - 8
Tom Uden (Scotland - Beast Herds)
Game
Gareth Barton (New Zealand - Undying Dynasties)
10 - 10
Jack Chapman (Scotland - Vampire Covenant)
Game
3
Player1
(88) 88 - 72 (72)
Player2
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
7 - 13
Tim Bohknecht (Scotland - Ogre Khans)
Game
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
0 - 20
Tom Uden (Scotland - Beast Herds)
Game
Mark Abarenko (Ukraine - Undying Dynasties)
13 - 7
Mike Silvester (Scotland - Saurian Ancients)
Game
Sergii Moroz (Ukraine - The Vermin Swarm)
1 - 19
Melvin Campbell (Scotland - Sylvan Elves)
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Dwarven Holds)
11 - 9
Alex Wheatley (Scotland - Undying Dynasties)
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Sylvan Elves)
17 - 3
Andrew Dalton (Scotland - Dread Elves)
Game
Danylo (Ukraine - Kingdom of Equitaine)
19 - 1
Roger Barnett (Scotland - Dwarven Holds)
Game
Sergii Polonets (Ukraine - Beast Herds)
20 - 0
Jack Chapman (Scotland - Vampire Covenant)
Game
4
Player1
(115) 100 - 60 (45)
Player2
Edwin De vries (Netherlands - The Vermin Swarm)
4 - 16
Tom Uden (Scotland - Beast Herds)
Game
Reinier Gouverneur (Netherlands - Highborn Elves)
15 - 5
Mike Silvester (Scotland - Saurian Ancients)
Game
Jan Willem "Blonde Beer" Veenhof (Netherlands - )
10 - 10
Alex Wheatley (Scotland - Undying Dynasties)
Game
Menno van Tergouw (Netherlands - )
13 - 7
Roger Barnett (Scotland - Dwarven Holds)
Game
Jacques Gerard van der Puil (Netherlands - Saurian Ancients)
20 - 0
Jack Chapman (Scotland - Vampire Covenant)
Game
Paul hasselt (Netherlands - Orcs and Goblins)
19 - 1
Andrew Dalton (Scotland - Dread Elves)
Game
Alexander Frenzel (Netherlands - Vampire Covenant)
19 - 1
Tim Bohknecht (Scotland - Ogre Khans)
Game
Sander Hodes (Netherlands - Daemon Legions)
15 - 5
Melvin Campbell (Scotland - Sylvan Elves)
Game
5
Player1
(44) 60 - 100 (116)
Player2
Attila Delczeg (Hungary - Warriors of the Dark Gods)
0 - 20
Alex Wheatley (Scotland - Undying Dynasties)
Game
Montxo (Hungary - Vampire Covenant)
0 - 20
Melvin Campbell (Scotland - Sylvan Elves)
Game
Portador (Hungary - The Vermin Swarm)
0 - 20
Andrew Dalton (Scotland - Dread Elves)
Game
Tarantino de la ETC (Hungary - Ogre Khans)
20 - 0
Jack Chapman (Scotland - Vampire Covenant)
Game
Balázs Pásztor (Hungary - Dwarven Holds)
16 - 4
Roger Barnett (Scotland - Dwarven Holds)
Game
Balázs Bornemisza (Hungary - Sylvan Elves)
1 - 19
Mike Silvester (Scotland - Saurian Ancients)
Game
David nemeth (Hungary - Ogre Khans)
0 - 20
Tom Uden (Scotland - Beast Herds)
Game
David (Hungary - Infernal Dwarves)
7 - 13
Tim Bohknecht (Scotland - Ogre Khans)
Game
6
Player1
(131) 100 - 60 (28)
Player2
Tim Bohknecht (Scotland - Ogre Khans)
20 - 0
John Atanasio (Malta - Kingdom of Equitaine)
Game
Mike Silvester (Scotland - Saurian Ancients)
9 - 11
Antonio said (Malta - Beast Herds)
Game
Tom Uden (Scotland - Beast Herds)
20 - 0
Debono Noel (Malta - Infernal Dwarves)
Game
Alex Wheatley (Scotland - Undying Dynasties)
19 - 1
Clive Zahra (Malta - Dwarven Holds)
Game
Melvin Campbell (Scotland - Sylvan Elves)
20 - 0
Bazzu (Malta - Sylvan Elves)
Game
Jack Chapman (Scotland - Vampire Covenant)
14 - 5
Brian (Malta - Daemon Legions)
Game
Andrew Dalton (Scotland - Dread Elves)
14 - 6
Daniele (Malta - Vampire Covenant)
Game
Roger Barnett (Scotland - Dwarven Holds)
15 - 5
Antoine (Malta - Highborn Elves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net