#PlayerPathArmyPoints
1 Andrzej (Poland - Revenge of the Sith) w-w-w-w-w Daemon Legions 100
2 Jørund Haugland (Norway - Team Norway #1) w-w-w-w-w Orcs and Goblins 96
3 Scrub (Germany - Team A) w-w-w-w-l 89
4 Griech (Germany - Bester Weigert) w-w-w-w-d 88
5 Maciej (Poland - Warsaw Residents) w-w-w-w-w Vampire Covenant 87
6 Johannes Mohr (Germany - Rüstige Rentner) w-w-w-w-w Sylvan Elves 87
7 Miguel Calderon (Spain - New Team) w-w-w-w-w 85
8 Guy Demeyere (Belgium - Belgian Chocolates) w-w-w-w-w Undying Dynasties 84
9 Jonathan Chiniakov (Russia - Russo Turisto) w-w-w-w-w Empire of Sonnstahl 83
10 quentin breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg ) w-w-w-w-d Undying Dynasties 82
11 Michael Klostermann (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah) w-w-w-w-w Daemon Legions 82
12 Marcin (Poland - The Phantom Menace) w-w-w-w-w Daemon Legions 81
13 Shinymetallass (Russia - Russo Turisto) w-w-w-w-w Saurian Ancients 81
14 Artsiom Shylau (Belarus - Team Belarus) w-w-w-w-d Warriors of the Dark Gods 81
15 BARROSO (Spain - New Team) w-w-d-w-w 80
16 Jan Pus (Ukraine - Ukraine 2) w-w-w-w-w Beast Herds 80
17 Thomas Möller (Germany - Team Germany 1) w-w-w-w-w Undying Dynasties 79
18 Jerzy Brzozowski (Poland - The Phantom Menace) w-w-l-w-w Highborn Elves 77
19 Concobara (Czech Republic - Czech Team C) w-w-w-l-w Ogre Khans 77
20 Konstantin Nikulin (Russia - Pokemon) w-w-l-w-w The Vermin Swarm 77
21 Tomasz Tutaj (Poland - Hardkor Riders) l-w-w-w-w Sylvan Elves 77
22 Marcin Lipiński (Poland - Hardkor Riders) w-w-w-w-w Daemon Legions 77
23 Hermans nico (Belgium - Belgian Chocolates) w-w-w-l-w Ogre Khans 76
24 Rasmus Mølbak (Denmark - Denmark 2) w-d-w-w-w Undying Dynasties 76
25 Simone Cucuzza (Italy - Italian Stallions) l-w-w-w-w 75
26 "Tiferet" Tim Dvoskin (Belarus - Team Belarus) w-l-w-w-w Beast Herds 74
27 Minder Raphaël (Switzerland - Team Switzerland 2) w-l-w-w-w Warriors of the Dark Gods 74
28 Tore Plennis (Germany - Rüstige Rentner) d-w-w-l-w Empire of Sonnstahl 74
29 Jakob Nygren (Denmark - Denmark 1) w-w-w-w-w Dread Elves 74
30 Mateusz Łapiński (Poland - The Phantom Menace) w-w-w-w-w Ogre Khans 72
31 Aleksander Jaworowski (Poland - The Phantom Menace) w-w-l-w-w Warriors of the Dark Gods 72
32 Dennis Arnt "Mr.Gobbo" Valgren (Denmark - The Cassive M) w-w-w-w-w Orcs and Goblins 72
33 Cedric Van Belle (Belgium - Belgian Fries) d-w-d-w-w Orcs and Goblins 72
34 Wilhelm Grøfte (Denmark - Denmark 1) l-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 72
35 Rothulf (Belgium - Brussels Fanatics) w-d-w-d-w Warriors of the Dark Gods 71
36 Daniel Schaefer (Germany - Hauptstadt Legionäre) w-w-w-w-l Ogre Khans 71
37 Amit Hindocha (United Kingdom - England) l-w-w-w-w Undying Dynasties 71
38 Tanguy Pussacq (France - MYLFS) w-w-w-w-l Ogre Khans 70
39 Vincent (Belgium - Brussels Fanatics) w-w-w-l-l Daemon Legions 70
40 Bercik (Poland - Szybki Szpil) w-w-l-w-w Highborn Elves 70
41 Michał Rusinek (Poland - The Empire Strikes Back) w-w-w-l-w Undying Dynasties 69
42 Kwinten De Backer (Belgium - Belgian Fries) w-w-w-w-d Dread Elves 69
43 Christian Brauer (Germany - Dreiradgang) l-d-w-w-w Ogre Khans 69
44 Micha (Germany - Posaz Berlin) w-d-w-w-w 69
45 Tomasz (Poland - The Empire Strikes Back) w-w-l-w-w Infernal Dwarves 69
46 Paul Feuerstake (Germany - Team Germany 1) w-w-l-w-w Daemon Legions 69
47 sebastien (Belgium - Knight of Ebene) w-w-w-l-d Daemon Legions 68
48 Marek Kiełbasa (Poland - Szybki Szpil) w-w-l-w-l Undying Dynasties 68
49 Andrea Manfroni (Italy - Italian Stallions) w-w-w-l-d Daemon Legions 68
50 Philipp G. (Germany - Grimms Erben) l-w-w-w-w Beast Herds 68
51 bovy thibaud (Belgium - Team Liége ) l-w-w-l-w Vampire Covenant 68
52 Karel Kovářík (Czech Republic - $wag) w-w-l-w-w The Vermin Swarm 67
53 Daniel Tamajon (Spain - CRUAB) l-w-w-w-l Warriors of the Dark Gods 67
54 Konstantin Volokhin (Ukraine - Ukrainian Anchors) w-w-l-w-w Beast Herds 67
55 Montxo (Spain - The Troll Team) d-w-d-w-l Undying Dynasties 67
56 Rasmus Koldby (Denmark - Denmark 2) w-l-w-w-w 66
57 ... (Ukraine - Ukrainian Anchors) l-w-w-l-w 66
58 Orombi (Spain - New Team) w-w-l-w-l Orcs and Goblins 65
59 Paul Berclaz (Switzerland - Switzerland 1) w-w-l-w-w Dwarven Holds 65
60 Ingo Stuber (Germany - Northland Slayers) w-l-w-l-w Ogre Khans 65
61 Turtle (Spain - New Team) w-w-w-w-l 65
62 Adam Jones (United Kingdom - England) d-w-d-w-w Warriors of the Dark Gods 65
63 Artem (Ukraine - Ukrainian Anchors) w-w-w-l-w Empire of Sonnstahl 65
64 Kirill Adelfinskiy (Russia - Pokemon) d-w-d-w-l Warriors of the Dark Gods 65
65 Jan Willem "Blonde Beer" Veenhof (Netherlands - Team Holland 1) l-w-w-w-w Dwarven Holds 65
66 Jakub Borkowski (Poland - Return of the Jedi) w-w-w-d-l Dwarven Holds 64
67 Artem "Blackmane" Goysan (Ukraine - Ukraine 2) w-d-l-l-w Warriors of the Dark Gods 64
68 Jan Podaný (Czech Republic - Team Czech A) l-w-w-l-w Undying Dynasties 64
69 Francesco Di Bonaventura (Italy - Italian Stallions) w-w-w-l-w Kingdom of Equitaine 64
70 Marek Bernard (Czech Republic - Team Czech A) d-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 64
71 Camille Giaux (Belgium - Les kets des Marolles) w-l-w-w-w Empire of Sonnstahl 64
72 Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Ukrainian Anchors) w-w-l-l-w Orcs and Goblins 63
73 Menno van Tergouw (Netherlands - Team Holland 1) w-l-w-w-w Ogre Khans 63
74 Cyberogg (Russia - Russo Turisto) w-l-l-w-w Ogre Khans 63
75 Colin Power (United Kingdom - The Real United Kingdom) w-w-l-w-w Saurian Ancients 63
76 Marcus Lake (United Kingdom - The Real United Kingdom) w-w-w-l-l Daemon Legions 63
77 Dominik Buehler (Germany - Legio Franconia) l-l-w-w-w The Vermin Swarm 63
78 Artur Güttler (Germany - Betreutes Würfeln) w-l-l-w-w Dread Elves 62
79 Michal "Pudl" Bukvic (Czech Republic - Team Czech A) w-l-l-d-w 62
80 Merlijn Dejonckheere (Belgium - Belgian Fries) l-w-w-d-w Sylvan Elves 62
81 Markus Glänzel (Germany - Jenaer Fluffbunnies) l-l-w-w-w Undying Dynasties 62
82 Baexta (Germany - Oger und Lauch) l-w-w-l-w Empire of Sonnstahl 62
83 Axel Grossman (Germany - Betreutes Würfeln) w-w-l-w-d Orcs and Goblins 61
84 Kristoffer Lysholm (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys) w-d-w-w-w Empire of Sonnstahl 61
85 Panchard Xavier (Switzerland - Switzerland 1) w-l-w-l-w The Vermin Swarm 61
86 Rupoli Alberto (Italy - Italian Stallions) d-w-d-l-w Sylvan Elves 61
87 Janus2019 (Poland - Revenge of the Sith) w-l-w-l-w Infernal Dwarves 61
88 Diego Albert Ávila (Spain - The Troll Team) w-w-w-w-l Beast Herds 61
89 Giulio Gatti (Luxembourg - Team Lëtzebuerg ) w-w-l-w-l 60
90 Felix Newman (United Kingdom - England) l-w-w-w-w Empire of Sonnstahl 60
91 jens hollensen (Denmark - The Cassive M) w-l-l-w-w Beast Herds 59
92 Gregor Flenz (Germany - Hauptstadt Legionäre) d-d-w-l-w Undying Dynasties 59
93 Christopher (Poland - Warsaw Residents) w-w-l-w-w Daemon Legions 59
94 Max Linke (Germany - Legio Franconia) l-l-w-w-w Sylvan Elves 59
95 Stanislav (Belarus - Team Belarus) w-w-l-w-l Vampire Covenant 59
96 Anthony Thompson (Germany - Team Germany 1) w-w-l-w-d Sylvan Elves 59
97 Ladislav Pešta (Czech Republic - $wag) l-w-w-l-w Ogre Khans 59
98 Michał Kołakowski (Poland - Hardkor Riders) l-w-d-l-w Beast Herds 59
99 Przemyslaw (Poland - Return of the Jedi) l-d-w-w-d Kingdom of Equitaine 59
100 Nils (Germany - Rüstige Rentner) w-w-d-d-w Vampire Covenant 58
101 Jens (Germany - Team Oldschool) l-d-w-w-d Empire of Sonnstahl 58
102 Baron (Spain - CRUAB) l-w-l-w-w Infernal Dwarves 58
103 Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Pokemon) w-w-l-w-d 58
104 Ondrej Maly (Czech Republic - Team Czech B) w-w-w-l-l Warriors of the Dark Gods 58
105 Henrik (Germany - Team A) l-w-l-w-l Dread Elves 58
106 Marc Oeser (Germany - This is Sparta) w-l-w-w-w Ogre Khans 58
107 Sebastian Bekermann (Germany - Team Akistan) l-l-w-w-w The Vermin Swarm 58
108 Mity (Russia - Pokemon) l-w-l-w-w Undying Dynasties 57
109 Clement Konopnicki (Germany - Jenaer Fluffbunnies) w-w-l-l-l Ogre Khans 57
110 Marcin (Poland - Revenge of the Sith) w-w-l-w-d Warriors of the Dark Gods 57
111 Adam Kuc (Poland - Szybki Szpil) d-w-d-w-l Saurian Ancients 57
112 Hadrien (Belgium - Belgian Mercenaries) w-d-d-d-d Infernal Dwarves 57
113 Gossiaux Joachim (Belgium - Knight of Ebene) l-w-d-l-w Infernal Dwarves 57
114 Kiri (Luxembourg - Team Lëtzebuerg ) l-w-l-w-w 57
115 Jezus (Poland - The Empire Strikes Back) w-w-l-l-w Orcs and Goblins 57
116 Bartłomiej (Poland - Szybki Szpil) l-w-w-l-w Empire of Sonnstahl 57
117 Luis "Asurnil" Muñoz (Spain - The Troll Team) l-l-w-w-w Daemon Legions 57
118 Warren Brewster (United Kingdom - England) l-w-w-w-w 57
119 Damian "Milczek" Bronowicki (Poland - Revenge of the Sith) l-l-w-d-w Kingdom of Equitaine 57
120 Reinier Gouverneur (Netherlands - Team Holland 1) w-l-w-w-w Saurian Ancients 57
121 Harm Smits (Netherlands - Team Holland 2) w-l-w-l-w The Vermin Swarm 56
122 Dennis Holstein (Germany - Grimms Erben) l-w-l-d-w Infernal Dwarves 56
123 Kevin (Germany - Posaz Berlin) l-w-w-w-l Highborn Elves 56
124 Marius Maertens (Germany - This is Sparta) l-w-w-w-l 56
125 Michal Malý (Czech Republic - Team Czech B) d-w-w-l-l Dwarven Holds 55
126 Thorsten Path (Germany - Northland Slayers) w-w-w-l-l Dwarven Holds 55
127 Stefan Potgeter (Netherlands - Team Holland 3) w-l-l-w-w Saurian Ancients 55
128 coppe (Belgium - Team Liége ) w-l-w-d-w Dwarven Holds 55
129 Brunfaut Loick (France - MYLFS) l-w-w-w-l Kingdom of Equitaine 54
130 Manny (Denmark - Denmark 2) w-l-l-w-d 54
131 Patric Steininger (Germany - Team Oldschool) d-w-w-l-d Ogre Khans 54
132 Sigbjørn Eriksrud (Norway - Team Norway #1) l-l-w-w-l 54
133 Vincent Maristany Klose (Germany - Posaz Berlin) w-l-w-w-l 54
134 Aleksandar Trivunovic (Belgium - Les kets des Marolles) w-l-w-l-w Sylvan Elves 54
135 Kai (Germany - Team Akistan) w-l-w-w-l Dread Elves 54
136 Unagi (France - Privateers and Yeomen) l-l-w-w-w Saurian Ancients 54
137 Victor Rossier (Switzerland - Switzerland 1) w-l-w-l-w Vampire Covenant 53
138 Ota (International - United Nations) w-d-w-d-l Dread Elves 53
139 Maik Duus (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah) w-w-d-l-d Dwarven Holds 53
140 Tomek Chudy Chudzinski (Germany - Posaz Berlin) w-d-w-l-l 53
141 Luis Merino (Germany - Privateer Poza Boyz) d-w-l-w-w Dwarven Holds 53
142 Pawel "Gasior" Gasiewski (Poland - Hardkor Riders) l-w-w-l-l Vampire Covenant 53
143 Chris (Germany - Die fiesen Otternasen) w-l-l-w-d 52
144 Felix Reisinger (Germany - Jenaer Fluffbunnies) l-l-w-d-w Highborn Elves 52
145 Mladen Jovic (Serbia - Team Serbia) w-l-l-l-w Saurian Ancients 52
146 Jakub Klinský (International - United Nations) w-w-w-w-l Empire of Sonnstahl 52
147 Tim Bohknecht (United Kingdom - London Wargaming Guild) l-w-l-w-l Dwarven Holds 52
148 Stanislav "Flam" Fesenko (Russia - Pokemon) l-w-d-w-l Beast Herds 52
149 Edward Murdoch (United Kingdom - London Wargaming Guild) l-w-d-w-l Kingdom of Equitaine 52
150 Martijn Koch van Koningsbruggen (Netherlands - Team Holland 2) w-l-l-w-w Warriors of the Dark Gods 52
151 Marek Gmyrek (Poland - The Phantom Menace) w-d-d-l-w Vampire Covenant 51
152 Wolfgang (Germany - Bester Weigert) w-w-l-l-w Saurian Ancients 51
153 Kacper (International - United Nations) w-d-w-w-l Saurian Ancients 51
154 Bart Saes (Netherlands - Team Holland 3) l-w-l-w-l Empire of Sonnstahl 51
155 Stanislaw Scheiner (Poland - The Empire Strikes Back) l-l-l-d-w Beast Herds 51
156 Andrea B. Sferrazza (Italy - Italian Stallions) l-w-l-l-w 51
157 Matthias Krejczy (Germany - Northland Slayers) l-d-d-l-w Beast Herds 50
158 Tomas Vavrinik (Czech Republic - $wag) d-l-l-w-w Highborn Elves 50
159 Kathal (Belarus - Team Belarus) w-w-l-w-l Daemon Legions 50
160 Francesco Guidi (Switzerland - Team Switzerland 2) w-l-l-w-w Infernal Dwarves 50
161 Nils Kietzmann (Germany - Betreutes Würfeln) w-l-l-l-w Saurian Ancients 50
162 Zaganidis Dimitri (Switzerland - Switzerland 1) w-l-l-w-w Orcs and Goblins 50
163 Григорий (Ukraine - Ukraine 2) l-w-w-w-l Kingdom of Equitaine 50
164 J Boersma (Netherlands - Team Holland 2) l-w-l-w-w Undying Dynasties 50
165 Robert (Poland - The Empire Strikes Back) l-l-d-d-w Vampire Covenant 50
166 Troels Hugo Cederholm (Denmark - Denmark 1) w-w-l-d-l 50
167 Daniel Hazel (Germany - Team A) d-w-d-l-l 50
168 Adam Lewański (Poland - Warsaw Residents) d-d-w-l-l Saurian Ancients 50
169 Klexe90 (Germany - Bester Weigert) w-d-l-l-w Kingdom of Equitaine 49
170 Björn Bernsmeier (Germany - Team Akistan) w-l-l-l-w Warriors of the Dark Gods 49
171 Edouard Legat (Belgium - Les kets des Marolles) l-w-w-w-l Vampire Covenant 49
172 Simon Pfefferle (Germany - This is Sparta) l-w-l-d-l Undying Dynasties 49
173 Jan-David Block (Germany - Drachenhort´s Revival Party) l-l-w-l-d Dwarven Holds 49
174 Christian Mathieu (Germany - Grimms Erben) d-l-d-w-w Empire of Sonnstahl 49
175 Jan ranau (Germany - This is Sparta) l-w-w-l-d Vampire Covenant 49
176 Craig Johnson (United Kingdom - England) l-w-l-w-l Ogre Khans 49
177 Florian Greß (Germany - Legio Franconia) l-l-w-w-l Saurian Ancients 49
178 Michal Bures (Czech Republic - Team Czech B) w-w-l-l-l Empire of Sonnstahl 49
179 Kaare Siesing (Denmark - Denmark 2) w-l-l-w-l Vampire Covenant 48
180 Thomas "TheLegend27" Burri (Switzerland - Switzerland 1) w-l-l-l-w Undying Dynasties 48
181 Dębek (Poland - Hardkor Riders) w-l-d-w-l Kingdom of Equitaine 48
182 Dominik Coenen (Germany - This is Sparta) l-w-w-l-l Dwarven Holds 48
183 Marc Duncker (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah) l-w-l-w-w Ogre Khans 48
184 Yann Favre (International - United Nations) w-d-w-l-l Daemon Legions 48
185 Oliver Fagerholt (Denmark - Denmark 1) l-l-w-w-w Ogre Khans 48
186 Jetro Dam (Netherlands - Team Holland 1) w-w-l-d-l Orcs and Goblins 48
187 Marcel Krause (Germany - Dreiradgang) l-w-w-d-w 48
188 Gio Tira (United Kingdom - London Wargaming Guild) w-l-w-l-l Undying Dynasties 47
189 John Turner (United Kingdom - London Wargaming Guild) d-w-d-w-l Ogre Khans 47
190 Rene Wendland (Germany - Hauptstadt Legionäre) l-l-w-l-w Daemon Legions 47
191 Stéphane (France - Privateers and Yeomen) l-d-w-w-w Ogre Khans 47
192 Blazej (Poland - Return of the Jedi) w-w-l-d-l Daemon Legions 47
193 Cantiniaux Maximilien (Belgium - Belgian Mercenaries) d-l-w-l-l The Vermin Swarm 46
194 Jan Olaf Schulenburg (Germany - Die Deichgrafen) d-l-w-l-w Daemon Legions 46
195 Geoffrey Dutranoit (Belgium - Belgian Chocolates) w-w-l-w-l 46
196 Dusan (Serbia - Team Serbia) w-l-w-w-l Infernal Dwarves 46
197 Dirk Sperr (Germany - Legio Franconia) l-l-w-w-d Kingdom of Equitaine 46
198 Jan Plucar (Czech Republic - Team Czech A) w-l-w-d-l The Vermin Swarm 46
199 Lucas Knöner (Germany - Die Deichgrafen) d-l-l-l-w Highborn Elves 46
200 Stefano Ferrante (Germany - Hauptstadt Legionäre) d-l-w-d-l Dread Elves 46
201 Torel (Russia - Russo Turisto) w-l-l-w-l 45
202 søren haaning (Denmark - Denmark 2) w-l-l-w-l Orcs and Goblins 45
203 Sune van der Loo (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys) w-w-l-d-l Infernal Dwarves 45
204 Hristo Nikolov (United Kingdom - The Real United Kingdom) l-d-d-l-w 45
205 Michael Salom (Switzerland - Team Switzerland 2) l-l-w-w-d The Vermin Swarm 45
206 Patrick Mau (Germany - Northland Slayers) w-l-l-l-w Highborn Elves 44
207 Szczurek (France - MYLFS) w-d-l-d-l Warriors of the Dark Gods 44
208 Alexander Brinchmann-Hansen (Norway - Team Norway #1) l-l-l-l-w The Vermin Swarm 44
209 Tobiáš Veska (Czech Republic - Team Czech A) w-l-w-l-d Dread Elves 44
210 Simon Funck (Germany - Drachenhort´s Revival Party) l-w-w-l-d Ogre Khans 44
211 Sven Gassen (Germany - Drachenhort´s Revival Party) l-l-w-l-d Daemon Legions 44
212 Bonhomme denis (Belgium - Team Liége ) w-l-l-l-d Beast Herds 44
213 Jannik Siefkes-Wedemeyer (Germany - Die Deichgrafen) l-d-l-l-w Vampire Covenant 43
214 Tim Bargmann (Germany - Team A) d-l-w-d-l Dwarven Holds 43
215 Kevy Van Belle (Belgium - Brussels Fanatics) w-w-l-l-d Saurian Ancients 43
216 Jobst (Germany - Jenaer Fluffbunnies) l-l-w-w-l The Vermin Swarm 43
217 Jack Chapman (United Kingdom - The Real United Kingdom) l-l-w-w-d The Vermin Swarm 43
218 Filip (Czech Republic - Czech Team C) l-l-w-w-l Empire of Sonnstahl 43
219 Kaj Geenen (Belgium - Belgian Fries) w-w-l-l-l Vampire Covenant 43
220 Jan „Goblin“ Vajsejtl (Czech Republic - Czech Team C) l-d-w-l-l Dwarven Holds 43
221 Steffen Flagge (Germany - Oger und Lauch) w-w-l-l-l Daemon Legions 42
222 Dominique Henrard (Belgium - Belgian Mercenaries) w-l-d-l-l Dread Elves 42
223 Jonathan Yilmaz (Belgium - Belgian Mercenaries) w-w-w-l-l Vampire Covenant 42
224 Villon (Spain - CRUAB) l-l-w-l-w Empire of Sonnstahl 42
225 Edwin De vries (Netherlands - Team Holland 1) l-l-w-l-w Daemon Legions 42
226 Kacper Bucki (Poland - Warsaw Residents) w-l-d-l-l Warriors of the Dark Gods 41
227 Bourgeot Loïc (France - MYLFS) w-l-l-w-d 41
228 Ruben (Germany - Posaz Berlin) d-d-w-l-l Infernal Dwarves 41
229 Erik Grossmann (Germany - Betreutes Würfeln) d-w-l-l-w Undying Dynasties 41
230 Langhendries (Belgium - Knight of Ebene) l-w-w-l-l Dread Elves 41
231 Stefan Voßen (Germany - Team A) l-l-w-l-l 41
232 Lukas (Germany - Die fiesen Otternasen) w-l-l-w-l Undying Dynasties 40
233 Allor (Russia - Russo Turisto) l-l-w-l-l Orcs and Goblins 40
234 Illia Karmazinski (Ukraine - Ukraine 2) d-l-l-l-d Orcs and Goblins 40
235 Tiziano Prestini (Switzerland - Team Switzerland 2) w-l-l-w-l Ogre Khans 40
236 Bastien Yilmaz (Belgium - Belgian Mercenaries) w-l-l-l-w Orcs and Goblins 40
237 Mateusz Podwysocki (Poland - Revenge of the Sith) l-l-l-w-w Undying Dynasties 40
238 Fabian Peters (Germany - Team Oldschool) l-l-w-l-d Vampire Covenant 40
239 Stephan Eggert (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah) l-w-l-w-l 40
240 VANDERSANDE François (Belgium - Belgian Chocolates) l-l-l-d-w 40
241 Jan B. (Germany - Dreiradgang) l-w-w-l-l 40
242 Adam (Poland - Warsaw Residents) w-w-l-l-l 40
243 Tomas Hugger (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys) w-l-l-l-l Dwarven Holds 39
244 Matěj Malý (Czech Republic - $wag) l-d-l-w-l Saurian Ancients 39
245 Matthias Schilling (Germany - Legio Franconia) w-l-d-w-l Orcs and Goblins 39
246 Sargarn (Germany - Privateer Poza Boyz) l-l-l-l-w Infernal Dwarves 39
247 Daniel Heidel (Germany - Die fiesen Otternasen) l-l-w-l-l Warriors of the Dark Gods 39
248 Michael Grametzki (Germany - Team Germany 1) l-l-l-l-w Vampire Covenant 39
249 Fabrice Babnik (Netherlands - Team Holland 3) w-l-l-w-l Kingdom of Equitaine 39
250 Julian Asensio (Spain - The Troll Team) l-d-w-l-l Orcs and Goblins 39
251 Peter Ridder (Germany - Team Germany 1) l-d-d-l-l Orcs and Goblins 39
252 Jens (Germany - Grimms Erben) l-w-l-l-d Sylvan Elves 39
253 Lukas "NH3" Rapant (Czech Republic - Czech Team C) d-l-l-w-d Undying Dynasties 38
254 Pazdzioch (Poland - Return of the Jedi) w-l-w-l-l Infernal Dwarves 38
255 Denny Harsono (Netherlands - Team Holland 2) d-l-l-d-d Vampire Covenant 38
256 Genosuko (Belgium - Team Liége ) l-l-w-l-l Warriors of the Dark Gods 38
257 Dennis (Germany - Privateer Poza Boyz) w-w-l-l-l Sylvan Elves 37
258 Sebastian Skroch (Germany - Drachenhort´s Revival Party) w-l-w-l-d Undying Dynasties 37
259 Maurice W (Germany - Die Deichgrafen) l-l-l-l-w Dwarven Holds 37
260 Sviatoslav (Ukraine - Ukrainian Anchors) l-l-l-w-w Dread Elves 36
261 Dmytro Stashok (Ukraine - Ukraine 2) l-l-w-l-l Vampire Covenant 36
262 Rik (Netherlands - Team Holland 2) l-l-l-l-w Dwarven Holds 36
263 Felix (Germany - Team Oldschool) l-l-w-l-d Dread Elves 36
264 Ladislav Zich (Czech Republic - Team Czech B) l-w-w-l-l Kingdom of Equitaine 36
265 Filip (Poland - Return of the Jedi) l-l-d-w-l Ogre Khans 35
266 Michal "BeoWulf" Bouša (Czech Republic - $wag) w-l-l-w 35
267 Jakob Errebo (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys) l-w-l-l-l Beast Herds 35
268 Luke Tranter (United Kingdom - London Wargaming Guild) w-w-l-l-l Beast Herds 35
269 Cédric Laurent (Belgium - Les kets des Marolles) l-l-l-w-l 35
270 Thomas Jacobs (Belgium - Belgian Chocolates) l-l-l-d-l Highborn Elves 35
271 Allaer Thomas (Belgium - Les kets des Marolles) d-l-l-l-w Ogre Khans 35
272 David Lisson (Germany - Die Deichgrafen) w-l-w-l-l Dread Elves 34
273 Gregory Mandelaire (Belgium - Team Liége ) l-l-w-l-l Empire of Sonnstahl 34
274 Vladimir Curcic (Serbia - Team Serbia) l-l-l-l-w Beast Herds 34
275 thisish1 (Germany - Privateer Poza Boyz) l-l-l-l-l Ogre Khans 34
276 Clément (France - MYLFS) l-l-w-w-l Vampire Covenant 34
277 Kasper Olesen (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys) w-l-l-l-l Daemon Legions 33
278 kierty (France - Privateers and Yeomen) l-w-l-l-w The Vermin Swarm 33
279 Inquisitor Zorn (Germany - Die fiesen Otternasen) l-l-l-l-l Sylvan Elves 33
280 iñigo (Spain - New Team) l-l-l-d-l 33
281 Francesco Sperandeo (Luxembourg - Team Lëtzebuerg ) l-w-l-w-l Dread Elves 33
282 Jun Jingco (France - Privateers and Yeomen) l-l-w-l-l Dread Elves 33
283 Michael Evelt (Germany - Oger und Lauch) l-w-l-l-l The Vermin Swarm 33
284 William Breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg ) l-w-l-w-l Ogre Khans 32
285 Thomas Kahlke (Germany - Team Oldschool) l-l-l-w-d Highborn Elves 32
286 Petr Ambrož (Czech Republic - Team Czech B) d-l-w-l-l Undying Dynasties 32
287 Philipp Seiler (Germany - Drachenhort´s Revival Party) l-w-l-l-d Beast Herds 32
288 sixbras (France - Privateers and Yeomen) l-w-l-l-l Dwarven Holds 32
289 Luka Lazic (Serbia - Team Serbia) w-l-l-l-w Daemon Legions 30
290 Tim (Norway - Team Norway #1) w-l-l-w-l Beast Herds 30
291 Thyssen Serge (Belgium - Brussels Fanatics) w-l-l-l-l Vampire Covenant 30
292 Tino (Germany - Bester Weigert) w-l-w-l-l Dwarven Holds 29
293 Robin Morent (Belgium - Belgian Fries) d-l-l-l-w Saurian Ancients 29
294 Jack Austin (United Kingdom - The Real United Kingdom) l-w-l-l-l Undying Dynasties 27
295 Hessel (Netherlands - Team Holland 3) l-l-l-w-w Orcs and Goblins 27
296 Jerome (Germany - Bester Weigert) l-l-w-l-l Vampire Covenant 27
297 Exalted Champion (Germany - Hauptstadt Legionäre) l-l-l-l-d Warriors of the Dark Gods 27
298 Leif Kirchhartz (Germany - Privateer Poza Boyz) l-l-w-l-l Saurian Ancients 27
299 Pj Kuczynski (Denmark - Denmark 1) l-l-l-l-d Vampire Covenant 27
300 Heiko A. Beyer (Germany - Dreiradgang) l-l-l-w-l Undying Dynasties 26
301 Davidar (Spain - The Troll Team) l-w-l-l-l The Vermin Swarm 26
302 Constantin Koch (Germany - Dreiradgang) l-l-l-l-d Dwarven Holds 26
303 Sebastian Daszkiewicz (Poland - Szybki Szpil) d-w-l-l-l Vampire Covenant 25
304 Friedemann Walzer (Germany - Rüstige Rentner) l-w-l-l-l 24
305 Olli (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah) l-l-l-l-l Dread Elves 24
306 Kain (Spain - CRUAB) l-l-l-w-w Highborn Elves 24
307 Natasake (Germany - Team Akistan) l-l-l-w-l Dwarven Holds 24
308 Streifenkarl (Germany - Jenaer Fluffbunnies) l-l-l-l-l 23
309 Daniel (Germany - Rüstige Rentner) l-d-l-l-l Kingdom of Equitaine 23
310 Gijs Verhagen (Netherlands - Team Holland 3) l-l-d-l-l Sylvan Elves 23
311 Morkall (Belgium - Brussels Fanatics) l-l-l-l-l Dwarven Holds 23
312 Gabriel fernandez (Switzerland - Team Switzerland 2) l-l-l-w-l Dwarven Holds 23
313 Jens ole kaae (International - United Nations) l-l-l-l-l Sylvan Elves 23
314 Steffen Duus (Denmark - The Cassive M) l-l-l-l-l Saurian Ancients 22
315 Marco Hess (Germany - Betreutes Würfeln) l-d-l-l-l Infernal Dwarves 21
316 Julien (Belgium - Knight of Ebene) l-l-l-l-l Warriors of the Dark Gods 21
317 Chris Koll (Germany - Northland Slayers) l-l-l-l-l Warriors of the Dark Gods 20
318 galrauch (Belarus - Team Belarus) d-l-l-d-l Undying Dynasties 20
319 Giuseppe Sbirziola (Germany - Die fiesen Otternasen) l-l-l-l-l Highborn Elves 20
320 Marek "Markus" Havel (Czech Republic - Czech Team C) l-l-l-l-w Vampire Covenant 19
321 Nicholai Jørgensen (Denmark - The Cassive M) l-l-l-l-l Vampire Covenant 17
322 Jan-Helge Eliassen (Norway - Team Norway #1) l-l-l-l-l Saurian Ancients 17
323 Aleksandar Piksiades (Serbia - Team Serbia) l-l-l-d-l Orcs and Goblins 17
324 Dominik Wulf (Germany - Grimms Erben) l-d-l-l-l Highborn Elves 16
325 Michael Nehls (Germany - Oger und Lauch) l-l-l-l-l Ogre Khans 15
326 David Gade (Denmark - The Cassive M) l-l-l-l-l Dwarven Holds 14
327 Dietmar Matthe (Germany - Team Akistan) l-l-l-d-l Dwarven Holds 14
328 Lucas Bartusch (Germany - Oger und Lauch) l-l-l-l-l Highborn Elves 13
329 Marc Sancho (Spain - CRUAB) l-l-l-l-l Dread Elves 12
330 Decoster Quentin (Belgium - Knight of Ebene) l-l-l-l-l Vampire Covenant 9