Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2018
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(96) 96 - 64 (64)
Player2
Daniel Hazel (Australia - )
11 - 9
Ivan Diaz (Latvia - Saurian Ancients)
Game
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
12 - 8
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
Game
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
6 - 14
vince3310 (Latvia - Highborn Elves)
Game
Akhter Khan (Australia - )
19 - 1
Sergejs Medvedevs (Latvia - Kingdom of Equitaine)
Game
Frederick Humcke (Australia - )
20 - 0
Dassler (Latvia - Dread Elves)
Game
Glen Weston (Australia - Undying Dynasties)
4 - 16
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
Game
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
8 - 12
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
Game
Stefan Voßen (Australia - )
16 - 4
Kaj Geenen (Latvia - Vampire Covenant)
Game
2
Player1
(62) 62 - 98 (98)
Player2
Daniel Hazel (Australia - )
5 - 15
Geiser (Switzerland - Beast Herds)
Game
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
8 - 12
Zaganidis Dimitri (Switzerland - )
Game
Glen Weston (Australia - Undying Dynasties)
1 - 19
Alan "2dipicche" Roncoroni (Switzerland - Beast Herds)
Game
Akhter Khan (Australia - )
12 - 8
Panchard Xavier (Switzerland - Kingdom of Equitaine)
Game
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
3 - 17
Victor Rossier (Switzerland - )
Game
Frederick Humcke (Australia - )
13 - 7
Filip (Switzerland - Saurian Ancients)
Game
Stefan Voßen (Australia - )
10 - 10
Paul Berclaz (Switzerland - Dwarven Holds)
Game
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
10 - 10
Thomas Burri (Switzerland - Vampire Covenant)
Game
3
Player1
(39) 60 - 100 (121)
Player2
Vibor Brkić-Tot (Croatia - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Akhter Khan (Australia - )
Game
Marko Lukic (Croatia - Highborn Elves)
4 - 16
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
Game
Filip Blokar (Croatia - Sylvan Elves)
1 - 19
Daniel Hazel (Australia - )
Game
SV (Croatia - Daemon Legions)
0 - 20
Stefan Voßen (Australia - )
Game
Vedran Zuanic (Croatia - Vampire Covenant)
19 - 1
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
Game
herrEckart (Croatia - Empire of Sonnstahl)
14 - 6
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
Game
Filip Najman (Croatia - The Vermin Swarm)
1 - 19
Glen Weston (Australia - Undying Dynasties)
Game
Jan (Croatia - Saurian Ancients)
0 - 20
Frederick Humcke (Australia - )
Game
4
Player1
(96) 96 - 64 (64)
Player2
Frederick Humcke (Australia - )
1 - 19
Joe Finlayson (USA - )
Game
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
0 - 20
Phil Blake (USA - )
Game
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
14 - 6
Chris Mince (USA - )
Game
Daniel Hazel (Australia - )
20 - 0
Jake Murphy (USA - Dread Elves)
Game
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
20 - 0
Jeff Durham (USA - )
Game
Stefan Voßen (Australia - )
20 - 0
Ryan Capps (USA - )
Game
Glen Weston (Australia - Undying Dynasties)
2 - 18
Justin Burgy (USA - )
Game
Akhter Khan (Australia - )
19 - 1
joel flint (USA - )
Game
5
Player1
(68) 68 - 92 (92)
Player2
ALBRECHT (France - Saurian Ancients)
1 - 19
Stefan Voßen (Australia - )
Game
Yann Nguyen Van (France - Infernal Dwarves)
12 - 8
Glen Weston (Australia - Undying Dynasties)
Game
Pierre-Yves Renoux (France - )
11 - 9
Frederick Humcke (Australia - )
Game
Olrik (France - )
20 - 0
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
Game
XxX (France - )
0 - 20
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
Game
Freddy Denouille (France - Dwarven Holds)
10 - 10
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
Game
Raphaël Kaag (France - )
4 - 16
Akhter Khan (Australia - )
Game
PRIOUX (France - )
10 - 10
Daniel Hazel (Australia - )
Game
6
Player1
(94) 94 - 66 (66)
Player2
Orombi (Spain - )
7 - 13
Frederick Humcke (Australia - )
Game
AlberOrdenance (Spain - )
10 - 10
Akhter Khan (Australia - )
Game
epoepo (Spain - )
14 - 6
Daniel Hazel (Australia - )
Game
Turtle (Spain - )
11 - 9
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
Game
Jesus Garza (Spain - )
10 - 10
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
Game
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - )
19 - 1
Glen Weston (Australia - Undying Dynasties)
Game
Miguel Calderon (Spain - )
13 - 7
Stefan Voßen (Australia - )
Game
BARROSO (Spain - )
10 - 10
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net