Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2018
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(78) 78 - 82 (82)
Player2
Luke Tranter (Bulgaria - )
6 - 14
Fabian Gollmann (Austria - Infernal Dwarves)
Game
Hristo Nikolov (Bulgaria - )
9 - 11
Schaufelschwein (Austria - The Vermin Swarm)
Game
Oscar Lagnelöv (Bulgaria - )
10 - 10
Philip Gollmann (Austria - )
Game
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
20 - 0
Dr. GonZo (Austria - Daemon Legions)
Game
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
1 - 19
Philipp Sta (Austria - )
Game
George Poptodorov (Bulgaria - The Vermin Swarm)
0 - 20
Berti (Austria - Dwarven Holds)
Game
Leith (Bulgaria - )
19 - 1
Clef (Austria - Sylvan Elves)
Game
Fabio Guasconi (Bulgaria - Daemon Legions)
13 - 7
ZWEI (Austria - Undying Dynasties)
Game
2
Player1
(51) 60 - 100 (109)
Player2
Andrew Lind (Scotland)
13 - 7
George Poptodorov (Bulgaria - The Vermin Swarm)
Game
John Turner (Scotland)
1 - 19
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
Game
Gareth Barton (Scotland)
15 - 5
Oscar Lagnelöv (Bulgaria - )
Game
Felix Newman (Scotland - )
0 - 20
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
Game
Edward Murdoch (Scotland - Orcs and Goblins)
6 - 14
Luke Tranter (Bulgaria - )
Game
Melvin Campbell (Scotland)
5 - 15
Leith (Bulgaria - )
Game
Tim Bohknecht (Scotland)
4 - 16
Hristo Nikolov (Bulgaria - )
Game
David Johnson (Scotland - Dwarven Holds)
7 - 13
Fabio Guasconi (Bulgaria - Daemon Legions)
Game
3
Player1
(48) 60 - 100 (112)
Player2
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
3 - 17
Yann Nguyen Van (France - Infernal Dwarves)
Game
George Poptodorov (Bulgaria - The Vermin Swarm)
1 - 19
PRIOUX (France - )
Game
Leith (Bulgaria - )
12 - 8
ALBRECHT (France - Saurian Ancients)
Game
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
0 - 20
Olrik (France - )
Game
Hristo Nikolov (Bulgaria - )
12 - 8
Freddy Denouille (France - Dwarven Holds)
Game
Oscar Lagnelöv (Bulgaria - )
4 - 16
Pierre-Yves Renoux (France - )
Game
Luke Tranter (Bulgaria - )
10 - 10
Raphaël Kaag (France - )
Game
Fabio Guasconi (Bulgaria - Daemon Legions)
6 - 14
XxX (France - )
Game
4
Player1
(66) 66 - 94 (94)
Player2
Azevedo Erikson (Nações Unidas ( Team UN) - Dwarven Holds)
10 - 10
Luke Tranter (Bulgaria - )
Game
Renato (Nações Unidas ( Team UN) - Undying Dynasties)
0 - 20
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
Game
Andreas Girault (Nações Unidas ( Team UN) - )
5 - 15
Hristo Nikolov (Bulgaria - )
Game
Juan Fernandez (Nações Unidas ( Team UN) - Dread Elves)
7 - 13
Oscar Lagnelöv (Bulgaria - )
Game
Montxo (Nações Unidas ( Team UN) - )
14 - 6
Fabio Guasconi (Bulgaria - Daemon Legions)
Game
Jose Paulo Pinheiro (Nações Unidas ( Team UN) - Daemon Legions)
1 - 19
Leith (Bulgaria - )
Game
Josselin Coellier (Nações Unidas ( Team UN) - Orcs and Goblins)
19 - 1
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
Game
Bouvier Antoine (Nações Unidas ( Team UN) - Saurian Ancients)
10 - 10
George Poptodorov (Bulgaria - The Vermin Swarm)
Game
5
Player1
(94) 94 - 66 (66)
Player2
Edouard Legat (Belgium - Vampire Covenant)
12 - 8
Luke Tranter (Bulgaria - )
Game
Pascal Sidiras (Belgium - Dwarven Holds)
10 - 10
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
Game
Guy Demeyere (Belgium - Undying Dynasties)
10 - 10
Hristo Nikolov (Bulgaria - )
Game
Geoffrey Dutranoit (Belgium - )
16 - 4
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
Game
Hermans nico (Belgium - Saurian Ancients)
10 - 10
Leith (Bulgaria - )
Game
Brunfaut Loick (Belgium - Kingdom of Equitaine)
7 - 13
Oscar Lagnelöv (Bulgaria - )
Game
VANDERSANDE François (Belgium - Orcs and Goblins)
12 - 8
George Poptodorov (Bulgaria - The Vermin Swarm)
Game
Camille Giaux (Belgium - )
17 - 3
Fabio Guasconi (Bulgaria - Daemon Legions)
Game
6
Player1
(94) 94 - 66 (66)
Player2
Alan marttini (Mexico - Highborn Elves)
5 - 15
Oscar Lagnelöv (Bulgaria - )
Game
Jurand Szwaja (Mexico - Dwarven Holds)
18 - 2
George Poptodorov (Bulgaria - The Vermin Swarm)
Game
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
19 - 1
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
Game
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
1 - 19
Luke Tranter (Bulgaria - )
Game
Thibault "ANKOR" (Mexico - )
13 - 7
Fabio Guasconi (Bulgaria - Daemon Legions)
Game
Lucas "Superorko" Hidalgo (Mexico - )
10 - 10
Hristo Nikolov (Bulgaria - )
Game
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
13 - 7
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
Game
Charly Romero (Mexico - )
15 - 5
Leith (Bulgaria - )
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net