Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2018
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(107) 100 - 60 (53)
Player2
Kiri (Luxembourg - Saurian Ancients)
0 - 20
Pablo Ahumada "Serwin" (Argentina - Dread Elves)
Game
Francesco (Luxembourg - Dwarven Holds)
18 - 2
Esteban Salce2 (Argentina - )
Game
William Breton (Luxembourg - Daemon Legions)
5 - 15
XXX (Argentina - )
Game
quentin breton (Luxembourg - )
16 - 4
Tanis (Argentina - Sylvan Elves)
Game
NGUYEN (Luxembourg - Sylvan Elves)
18 - 2
Juan José Guerrini (Argentina - Highborn Elves)
Game
Wally (Luxembourg - Infernal Dwarves)
20 - 0
Jorge David Guerrini (Argentina - Highborn Elves)
Game
Giulio Gatti (Luxembourg - )
15 - 5
Gorras (Argentina - Kingdom of Equitaine)
Game
Renaud Villeneuve (Luxembourg - Orcs and Goblins)
15 - 5
Arcos (Argentina - The Vermin Swarm)
Game
2
Player1
(33) 60 - 100 (127)
Player2
William Breton (Luxembourg - Daemon Legions)
2 - 18
Marcus Engblom (Sweden - )
Game
Wally (Luxembourg - Infernal Dwarves)
0 - 20
Mattias Lagerlöf (Sweden - )
Game
Giulio Gatti (Luxembourg - )
0 - 20
Marcus Östling (Sweden - Saurian Ancients)
Game
Kiri (Luxembourg - Saurian Ancients)
7 - 13
Björn Ericson (Sweden - )
Game
NGUYEN (Luxembourg - Sylvan Elves)
3 - 17
Johan Lagmo (Sweden - )
Game
Francesco (Luxembourg - Dwarven Holds)
9 - 11
Mathias Eriksson (Sweden - )
Game
Renaud Villeneuve (Luxembourg - Orcs and Goblins)
1 - 19
Morgan Andersson (Sweden - )
Game
quentin breton (Luxembourg - )
11 - 9
Christian Wennberg (Sweden - )
Game
3
Player1
(97) 97 - 63 (63)
Player2
Justin Burgy (USA - )
10 - 10
Wally (Luxembourg - Infernal Dwarves)
Game
joel flint (USA - )
0 - 20
Francesco (Luxembourg - Dwarven Holds)
Game
Phil Blake (USA - )
11 - 9
William Breton (Luxembourg - Daemon Legions)
Game
Joe Finlayson (USA - )
16 - 4
NGUYEN (Luxembourg - Sylvan Elves)
Game
Jeff Durham (USA - )
15 - 5
Giulio Gatti (Luxembourg - )
Game
Chris Mince (USA - )
16 - 4
Renaud Villeneuve (Luxembourg - Orcs and Goblins)
Game
Jake Murphy (USA - Dread Elves)
20 - 0
Kiri (Luxembourg - Saurian Ancients)
Game
Ryan Capps (USA - )
9 - 11
quentin breton (Luxembourg - )
Game
4
Player1
(95) 95 - 65 (65)
Player2
Giulio Gatti (Luxembourg - )
10 - 10
Michal Malý (Czech)
Game
NGUYEN (Luxembourg - Sylvan Elves)
20 - 0
Tomas Vavrinik (Czech - Highborn Elves)
Game
Kiri (Luxembourg - Saurian Ancients)
5 - 15
Marek Bernard (Czech)
Game
William Breton (Luxembourg - Daemon Legions)
2 - 18
Michal Bukvic (Czech - The Vermin Swarm)
Game
Renaud Villeneuve (Luxembourg - Orcs and Goblins)
14 - 6
Jan Vajsejtl (Czech - Kingdom of Equitaine)
Game
Francesco (Luxembourg - Dwarven Holds)
13 - 7
Jan "Griffin" Podaný (Czech)
Game
Wally (Luxembourg - Infernal Dwarves)
12 - 8
Tobiáš Veska (Czech)
Game
quentin breton (Luxembourg - )
19 - 1
Jan Pus (Czech)
Game
5
Player1
(82) 82 - 78 (78)
Player2
quentin breton (Luxembourg - )
20 - 0
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway - Dwarven Holds)
Game
Wally (Luxembourg - Infernal Dwarves)
10 - 10
Karl-Erik (Norway - )
Game
Francesco (Luxembourg - Dwarven Holds)
17 - 3
Hermund F (Norway - )
Game
Kiri (Luxembourg - Saurian Ancients)
0 - 20
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Renaud Villeneuve (Luxembourg - Orcs and Goblins)
1 - 19
Sigbjørn Eriksrud (Norway - Infernal Dwarves)
Game
William Breton (Luxembourg - Daemon Legions)
11 - 9
Hallvard (Norway - )
Game
NGUYEN (Luxembourg - Sylvan Elves)
20 - 0
Lars Morten Thu (Norway - )
Game
Giulio Gatti (Luxembourg - )
3 - 17
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
Game
6
Player1
(79) 79 - 81 (81)
Player2
Andrew Lind (Scotland)
6 - 14
Kiri (Luxembourg - Saurian Ancients)
Game
Tim Bohknecht (Scotland)
5 - 15
quentin breton (Luxembourg - )
Game
John Turner (Scotland)
12 - 8
Renaud Villeneuve (Luxembourg - Orcs and Goblins)
Game
Melvin Campbell (Scotland)
17 - 3
Wally (Luxembourg - Infernal Dwarves)
Game
Gareth Barton (Scotland)
16 - 4
Giulio Gatti (Luxembourg - )
Game
Edward Murdoch (Scotland - Orcs and Goblins)
16 - 4
NGUYEN (Luxembourg - Sylvan Elves)
Game
Felix Newman (Scotland - )
0 - 20
Francesco (Luxembourg - Dwarven Holds)
Game
David Johnson (Scotland - Dwarven Holds)
7 - 13
William Breton (Luxembourg - Daemon Legions)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net