Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2018
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(76) 76 - 84 (84)
Player2
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
0 - 20
Aleksandar Vilotic (Montenegro)
Game
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
5 - 15
Dušan Jovanović (Montenegro)
Game
Jurand Szwaja (Mexico - Dwarven Holds)
13 - 7
Bogi (Montenegro - )
Game
Lucas "Superorko" Hidalgo (Mexico - )
10 - 10
Luka Lazic (Montenegro - Saurian Ancients)
Game
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
8 - 12
Darko Brdareski (Montenegro)
Game
Charly Romero (Mexico - )
20 - 0
Igor Jankovic (Montenegro - Ogre Khans)
Game
Thibault "ANKOR" (Mexico - )
19 - 1
Ognjan Kolarevic (Montenegro - )
Game
Alan marttini (Mexico - Highborn Elves)
1 - 19
Đorđe Ratković (Montenegro - Dwarven Holds)
Game
2
Player1
(59) 60 - 100 (101)
Player2
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
17 - 3
ALBRECHT (France - Saurian Ancients)
Game
Alan marttini (Mexico - Highborn Elves)
0 - 20
PRIOUX (France - )
Game
Charly Romero (Mexico - )
7 - 13
XxX (France - )
Game
Lucas "Superorko" Hidalgo (Mexico - )
1 - 19
Olrik (France - )
Game
Jurand Szwaja (Mexico - Dwarven Holds)
6 - 14
Freddy Denouille (France - Dwarven Holds)
Game
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
7 - 13
Pierre-Yves Renoux (France - )
Game
Thibault "ANKOR" (Mexico - )
20 - 0
Raphaël Kaag (France - )
Game
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
1 - 19
Yann Nguyen Van (France - Infernal Dwarves)
Game
3
Player1
(73) 73 - 87 (87)
Player2
Lucas "Superorko" Hidalgo (Mexico - )
15 - 5
Sergejs Medvedevs (Latvia - Kingdom of Equitaine)
Game
Jurand Szwaja (Mexico - Dwarven Holds)
12 - 8
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
Game
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
3 - 17
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
Game
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
16 - 4
Dassler (Latvia - Dread Elves)
Game
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
18 - 2
Kaj Geenen (Latvia - Vampire Covenant)
Game
Alan marttini (Mexico - Highborn Elves)
0 - 20
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
Game
Thibault "ANKOR" (Mexico - )
9 - 11
Ivan Diaz (Latvia - Saurian Ancients)
Game
Charly Romero (Mexico - )
0 - 20
vince3310 (Latvia - Highborn Elves)
Game
4
Player1
(109) 100 - 60 (51)
Player2
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
5 - 15
Jan (Slovenia)
Game
Alan marttini (Mexico - Highborn Elves)
8 - 12
Rok Martinc (Slovenia)
Game
Lucas "Superorko" Hidalgo (Mexico - )
20 - 0
Žiga Smodiš (Slovenia)
Game
Jurand Szwaja (Mexico - Dwarven Holds)
15 - 5
Marko Črnigoj (Slovenia)
Game
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
11 - 9
Luka "Liskit" Magajna (Slovenia)
Game
Thibault "ANKOR" (Mexico - )
20 - 0
Filip Pogačnik (Slovenia)
Game
Charly Romero (Mexico - )
20 - 0
Matej Bahor (Slovenia)
Game
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
10 - 10
Miha Tomše Ljubek (Slovenia)
Game
5
Player1
(90) 90 - 70 (70)
Player2
Alan marttini (Mexico - Highborn Elves)
3 - 17
Juan Fernandez (Nações Unidas ( Team UN) - Dread Elves)
Game
Jurand Szwaja (Mexico - Dwarven Holds)
8 - 12
Bouvier Antoine (Nações Unidas ( Team UN) - Saurian Ancients)
Game
Thibault "ANKOR" (Mexico - )
0 - 20
Jose Paulo Pinheiro (Nações Unidas ( Team UN) - Daemon Legions)
Game
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
13 - 7
Montxo (Nações Unidas ( Team UN) - )
Game
Lucas "Superorko" Hidalgo (Mexico - )
19 - 1
Andreas Girault (Nações Unidas ( Team UN) - )
Game
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
17 - 3
Josselin Coellier (Nações Unidas ( Team UN) - Orcs and Goblins)
Game
Charly Romero (Mexico - )
17 - 3
Azevedo Erikson (Nações Unidas ( Team UN) - Dwarven Holds)
Game
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
13 - 7
Renato (Nações Unidas ( Team UN) - Undying Dynasties)
Game
6
Player1
(94) 94 - 66 (66)
Player2
Alan marttini (Mexico - Highborn Elves)
5 - 15
Oscar Lagnelöv (Bulgaria - )
Game
Jurand Szwaja (Mexico - Dwarven Holds)
18 - 2
George Poptodorov (Bulgaria - The Vermin Swarm)
Game
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
19 - 1
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
Game
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
1 - 19
Luke Tranter (Bulgaria - )
Game
Thibault "ANKOR" (Mexico - )
13 - 7
Fabio Guasconi (Bulgaria - Daemon Legions)
Game
Lucas "Superorko" Hidalgo (Mexico - )
10 - 10
Hristo Nikolov (Bulgaria - )
Game
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
13 - 7
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
Game
Charly Romero (Mexico - )
15 - 5
Leith (Bulgaria - )
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net