Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2018
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(81) 81 - 79 (79)
Player2
Hugh Scarlin (New Zealand - Saurian Ancients)
9 - 11
Tim Bohknecht (Scotland)
Game
David Meachen (New Zealand - )
16 - 4
David Johnson (Scotland - Dwarven Holds)
Game
John Willenbruch (New Zealand)
18 - 2
Edward Murdoch (Scotland - Orcs and Goblins)
Game
Ben Wadsworth (New Zealand - Ogre Khans)
1 - 19
John Turner (Scotland)
Game
James Brown (New Zealand - Dread Elves)
5 - 15
Gareth Barton (Scotland)
Game
Thomas Brazier (New Zealand - )
9 - 11
Melvin Campbell (Scotland)
Game
Haig McLisky (New Zealand)
10 - 10
Felix Newman (Scotland - )
Game
Jarle Kvåle (New Zealand - )
13 - 7
Andrew Lind (Scotland)
Game
2
Player1
(89) 89 - 71 (71)
Player2
Thomas Brazier (New Zealand - )
11 - 9
Lars Morten Thu (Norway - )
Game
Ben Wadsworth (New Zealand - Ogre Khans)
5 - 15
Karl-Erik (Norway - )
Game
James Brown (New Zealand - Dread Elves)
7 - 13
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Haig McLisky (New Zealand)
18 - 2
Sigbjørn Eriksrud (Norway - Infernal Dwarves)
Game
John Willenbruch (New Zealand)
19 - 1
Hermund F (Norway - )
Game
Jarle Kvåle (New Zealand - )
2 - 18
Hallvard (Norway - )
Game
David Meachen (New Zealand - )
19 - 1
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway - Dwarven Holds)
Game
Hugh Scarlin (New Zealand - Saurian Ancients)
8 - 12
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
Game
3
Player1
(64) 64 - 96 (96)
Player2
H. Devin Erelçin (Turkey - Beast Herds)
6 - 14
Thomas Brazier (New Zealand - )
Game
Emre Karakaş (Turkey - Undying Dynasties)
7 - 13
Jarle Kvåle (New Zealand - )
Game
Riza Eraslan (Turkey - Vampire Covenant)
4 - 16
John Willenbruch (New Zealand)
Game
Can Adatepe (Turkey - Dwarven Holds)
18 - 2
Hugh Scarlin (New Zealand - Saurian Ancients)
Game
Mesut Gultepe (Turkey - Highborn Elves)
7 - 13
David Meachen (New Zealand - )
Game
Ozcan Adnan Kukner (Turkey - )
6 - 14
James Brown (New Zealand - Dread Elves)
Game
Bati Safel (Turkey - Empire of Sonnstahl)
10 - 10
Ben Wadsworth (New Zealand - Ogre Khans)
Game
Can Ozede (Turkey - Saurian Ancients)
6 - 14
Haig McLisky (New Zealand)
Game
4
Player1
(136) 100 - 60 (24)
Player2
BARROSO (Spain - )
13 - 7
David Meachen (New Zealand - )
Game
Jesus Garza (Spain - )
12 - 8
Hugh Scarlin (New Zealand - Saurian Ancients)
Game
Turtle (Spain - )
16 - 4
Haig McLisky (New Zealand)
Game
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - )
20 - 0
Ben Wadsworth (New Zealand - Ogre Khans)
Game
Miguel Calderon (Spain - )
20 - 0
John Willenbruch (New Zealand)
Game
epoepo (Spain - )
19 - 1
James Brown (New Zealand - Dread Elves)
Game
Orombi (Spain - )
16 - 4
Thomas Brazier (New Zealand - )
Game
AlberOrdenance (Spain - )
20 - 0
Jarle Kvåle (New Zealand - )
Game
5
Player1
(138) 100 - 60 (22)
Player2
Johan Lagmo (Sweden - )
19 - 1
Hugh Scarlin (New Zealand - Saurian Ancients)
Game
Mathias Eriksson (Sweden - )
20 - 0
Ben Wadsworth (New Zealand - Ogre Khans)
Game
Marcus Östling (Sweden - Saurian Ancients)
19 - 1
Haig McLisky (New Zealand)
Game
Morgan Andersson (Sweden - )
19 - 1
David Meachen (New Zealand - )
Game
Mattias Lagerlöf (Sweden - )
17 - 3
James Brown (New Zealand - Dread Elves)
Game
Marcus Engblom (Sweden - )
6 - 14
Thomas Brazier (New Zealand - )
Game
Björn Ericson (Sweden - )
18 - 2
John Willenbruch (New Zealand)
Game
Christian Wennberg (Sweden - )
20 - 0
Jarle Kvåle (New Zealand - )
Game
6
Player1
(58) 60 - 100 (102)
Player2
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
8 - 12
Jarle Kvåle (New Zealand - )
Game
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
9 - 11
Haig McLisky (New Zealand)
Game
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
9 - 11
David Meachen (New Zealand - )
Game
Dassler (Latvia - Dread Elves)
4 - 16
James Brown (New Zealand - Dread Elves)
Game
Ivan Diaz (Latvia - Saurian Ancients)
12 - 8
Ben Wadsworth (New Zealand - Ogre Khans)
Game
Kaj Geenen (Latvia - Vampire Covenant)
7 - 13
Hugh Scarlin (New Zealand - Saurian Ancients)
Game
Sergejs Medvedevs (Latvia - Kingdom of Equitaine)
2 - 18
Thomas Brazier (New Zealand - )
Game
vince3310 (Latvia - Highborn Elves)
7 - 13
John Willenbruch (New Zealand)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net