Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2018
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(80) 80 - 80 (80)
Player2
Colin Power (Ireland - )
18 - 2
Hermund F (Norway - )
Game
James McDonnell (Ireland - )
1 - 19
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Malcolm Cooney (Ireland - Dread Elves)
6 - 14
Karl-Erik (Norway - )
Game
Barry Lynch (Ireland - Warriors of the Dark Gods)
4 - 16
Sigbjørn Eriksrud (Norway - Infernal Dwarves)
Game
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
19 - 1
Hallvard (Norway - )
Game
Fergus Finch (Ireland - Dwarven Holds)
10 - 10
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway - Dwarven Holds)
Game
Kaare Siesing (Ireland - Vampire Covenant)
15 - 5
Lars Morten Thu (Norway - )
Game
David Bowes (Ireland - Undying Dynasties)
7 - 13
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
Game
2
Player1
(89) 89 - 71 (71)
Player2
Thomas Brazier (New Zealand - )
11 - 9
Lars Morten Thu (Norway - )
Game
Ben Wadsworth (New Zealand - Ogre Khans)
5 - 15
Karl-Erik (Norway - )
Game
James Brown (New Zealand - Dread Elves)
7 - 13
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Haig McLisky (New Zealand)
18 - 2
Sigbjørn Eriksrud (Norway - Infernal Dwarves)
Game
John Willenbruch (New Zealand)
19 - 1
Hermund F (Norway - )
Game
Jarle Kvåle (New Zealand - )
2 - 18
Hallvard (Norway - )
Game
David Meachen (New Zealand - )
19 - 1
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway - Dwarven Holds)
Game
Hugh Scarlin (New Zealand - Saurian Ancients)
8 - 12
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
Game
3
Player1
(80) 80 - 80 (80)
Player2
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
20 - 0
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
Game
Hermund F (Norway - )
17 - 3
Olli Mikkanen (Finland - Warriors of the Dark Gods)
Game
Hallvard (Norway - )
13 - 7
Pyry Peitso (Finland - Infernal Dwarves)
Game
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
2 - 18
Julius Castren (Finland - Vampire Covenant)
Game
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway - Dwarven Holds)
10 - 10
Antti Häkli (Finland - Sylvan Elves)
Game
Karl-Erik (Norway - )
9 - 11
Juha Tuominen (Finland - Highborn Elves)
Game
Sigbjørn Eriksrud (Norway - Infernal Dwarves)
9 - 11
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
Game
Lars Morten Thu (Norway - )
0 - 20
Olli Kanninen (Finland - )
Game
4
Player1
(76) 76 - 84 (84)
Player2
Riza Eraslan (Turkey - Vampire Covenant)
0 - 20
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
Game
Can Ozede (Turkey - Saurian Ancients)
10 - 10
Karl-Erik (Norway - )
Game
Ozcan Adnan Kukner (Turkey - )
11 - 9
Lars Morten Thu (Norway - )
Game
H. Devin Erelçin (Turkey - Beast Herds)
18 - 2
Hallvard (Norway - )
Game
Mesut Gultepe (Turkey - Highborn Elves)
9 - 11
Hermund F (Norway - )
Game
Bati Safel (Turkey - Empire of Sonnstahl)
5 - 15
Sigbjørn Eriksrud (Norway - Infernal Dwarves)
Game
Can Adatepe (Turkey - Dwarven Holds)
15 - 5
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Emre Karakaş (Turkey - Undying Dynasties)
8 - 12
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway - Dwarven Holds)
Game
5
Player1
(82) 82 - 78 (78)
Player2
quentin breton (Luxembourg - )
20 - 0
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway - Dwarven Holds)
Game
Wally (Luxembourg - Infernal Dwarves)
10 - 10
Karl-Erik (Norway - )
Game
Francesco (Luxembourg - Dwarven Holds)
17 - 3
Hermund F (Norway - )
Game
Kiri (Luxembourg - Saurian Ancients)
0 - 20
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Renaud Villeneuve (Luxembourg - Orcs and Goblins)
1 - 19
Sigbjørn Eriksrud (Norway - Infernal Dwarves)
Game
William Breton (Luxembourg - Daemon Legions)
11 - 9
Hallvard (Norway - )
Game
NGUYEN (Luxembourg - Sylvan Elves)
20 - 0
Lars Morten Thu (Norway - )
Game
Giulio Gatti (Luxembourg - )
3 - 17
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
Game
6
Player1
(63) 63 - 97 (97)
Player2
Marcus Lake (Wales)
0 - 20
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Warren Brewster (Wales)
11 - 9
Sigbjørn Eriksrud (Norway - Infernal Dwarves)
Game
Adam lake (Wales - )
1 - 19
Hallvard (Norway - )
Game
Jack Austin (Wales)
19 - 1
Lars Morten Thu (Norway - )
Game
Stephen Slatcher (Wales - )
1 - 19
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
Game
Jack Chapman (Wales)
11 - 9
Karl-Erik (Norway - )
Game
Ken Groom (Wales - Warriors of the Dark Gods)
12 - 8
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway - Dwarven Holds)
Game
Samuel Freestone (Wales - )
8 - 12
Hermund F (Norway - )
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net