Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2018
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(131) 100 - 60 (29)
Player2
Orombi (Spain - )
11 - 9
Doug Lamb (Canada - Undying Dynasties)
Game
epoepo (Spain - )
16 - 4
Kevin Auck (Canada - Saurian Ancients)
Game
Turtle (Spain - )
20 - 0
Philip Harlos (Canada - Warriors of the Dark Gods)
Game
AlberOrdenance (Spain - )
20 - 0
Michael Bondy (Canada - Ogre Khans)
Game
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - )
20 - 0
Michael Mikus (Canada - Empire of Sonnstahl)
Game
BARROSO (Spain - )
14 - 6
Matthew Lau (Canada - Sylvan Elves)
Game
Jesus Garza (Spain - )
10 - 10
RYAN Joseph FREIBURGER (Canada - )
Game
Miguel Calderon (Spain - )
20 - 0
Lawrence Mathes (Canada - Dwarven Holds)
Game
2
Player1
(78) 78 - 82 (82)
Player2
Miguel Calderon (Spain - )
12 - 8
Michał Rusinek (Poland - )
Game
Turtle (Spain - )
19 - 1
Furion (Poland - Highborn Elves)
Game
AlberOrdenance (Spain - )
11 - 9
Stanislaw Scheiner (Poland - )
Game
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - )
9 - 11
Artur Szymała (Poland - )
Game
epoepo (Spain - )
1 - 19
Marek Gmyrek (Poland - Vampire Covenant)
Game
Orombi (Spain - )
9 - 11
Aleksander Jaworowski (Poland - )
Game
BARROSO (Spain - )
10 - 10
Konrad Krystecki (Poland - )
Game
Jesus Garza (Spain - )
7 - 13
Laik (Poland - )
Game
3
Player1
(64) 64 - 96 (96)
Player2
Alexander Koshkin (Russia - )
13 - 7
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - )
Game
Alexander Brykov (Russia - )
3 - 17
Jesus Garza (Spain - )
Game
Stanislav "Flam" Fesenko (Russia - Sylvan Elves)
5 - 15
BARROSO (Spain - )
Game
Svyat Vishnyakov (Russia - Vampire Covenant)
9 - 11
epoepo (Spain - )
Game
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Empire of Sonnstahl)
5 - 15
Orombi (Spain - )
Game
Vitaliy Marina (Russia - )
5 - 15
Miguel Calderon (Spain - )
Game
Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Dread Elves)
4 - 16
Turtle (Spain - )
Game
Konstantin Nikulin (Russia - The Vermin Swarm)
20 - 0
AlberOrdenance (Spain - )
Game
4
Player1
(136) 100 - 60 (24)
Player2
BARROSO (Spain - )
13 - 7
David Meachen (New Zealand - )
Game
Jesus Garza (Spain - )
12 - 8
Hugh Scarlin (New Zealand - Saurian Ancients)
Game
Turtle (Spain - )
16 - 4
Haig McLisky (New Zealand)
Game
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - )
20 - 0
Ben Wadsworth (New Zealand - Ogre Khans)
Game
Miguel Calderon (Spain - )
20 - 0
John Willenbruch (New Zealand)
Game
epoepo (Spain - )
19 - 1
James Brown (New Zealand - Dread Elves)
Game
Orombi (Spain - )
16 - 4
Thomas Brazier (New Zealand - )
Game
AlberOrdenance (Spain - )
20 - 0
Jarle Kvåle (New Zealand - )
Game
5
Player1
(56) 60 - 100 (104)
Player2
Francesco Di Bonaventura (Italy)
13 - 7
Jesus Garza (Spain - )
Game
Alberto Petrosino (Italy)
0 - 20
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - )
Game
Rupoli Alberto (Italy)
5 - 15
Turtle (Spain - )
Game
claudio (Italy)
0 - 20
Miguel Calderon (Spain - )
Game
Andrea Manfroni (Italy)
13 - 7
BARROSO (Spain - )
Game
Gabriele Gunnellini (Italy)
12 - 8
AlberOrdenance (Spain - )
Game
Andrea B. Sferrazza (Italy)
6 - 14
epoepo (Spain - )
Game
Simone Cucuzza (Italy)
7 - 13
Orombi (Spain - )
Game
6
Player1
(94) 94 - 66 (66)
Player2
Orombi (Spain - )
7 - 13
Frederick Humcke (Australia - )
Game
AlberOrdenance (Spain - )
10 - 10
Akhter Khan (Australia - )
Game
epoepo (Spain - )
14 - 6
Daniel Hazel (Australia - )
Game
Turtle (Spain - )
11 - 9
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
Game
Jesus Garza (Spain - )
10 - 10
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
Game
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - )
19 - 1
Glen Weston (Australia - Undying Dynasties)
Game
Miguel Calderon (Spain - )
13 - 7
Stefan Voßen (Australia - )
Game
BARROSO (Spain - )
10 - 10
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net