Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2018
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(61) 61 - 99 (99)
Player2
Artem (Ukraine - Orcs and Goblins)
8 - 12
Andrea B. Sferrazza (Italy)
Game
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
0 - 20
Alberto Petrosino (Italy)
Game
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
11 - 9
Francesco Di Bonaventura (Italy)
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Daemon Legions)
6 - 14
claudio (Italy)
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Sylvan Elves)
4 - 16
Andrea Manfroni (Italy)
Game
PAVEL IUKHNO (Ukraine)
13 - 7
Rupoli Alberto (Italy)
Game
Alexsandr Russalov (Ukraine - Beast Herds)
10 - 10
Gabriele Gunnellini (Italy)
Game
Andrii (Ukraine - Infernal Dwarves)
9 - 11
Simone Cucuzza (Italy)
Game
2
Player1
(114) 100 - 60 (46)
Player2
PAVEL IUKHNO (Ukraine)
6 - 14
Matej Bahor (Slovenia)
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Sylvan Elves)
13 - 7
Filip Pogačnik (Slovenia)
Game
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
19 - 1
Marko Črnigoj (Slovenia)
Game
Alexsandr Russalov (Ukraine - Beast Herds)
20 - 0
Žiga Smodiš (Slovenia)
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Daemon Legions)
7 - 13
Jan (Slovenia)
Game
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
17 - 3
Luka "Liskit" Magajna (Slovenia)
Game
Andrii (Ukraine - Infernal Dwarves)
12 - 8
Rok Martinc (Slovenia)
Game
Artem (Ukraine - Orcs and Goblins)
20 - 0
Miha Tomše Ljubek (Slovenia)
Game
3
Player1
(108) 100 - 60 (52)
Player2
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
16 - 4
Tobiáš Veska (Czech)
Game
Andrii (Ukraine - Infernal Dwarves)
10 - 10
Michal Malý (Czech)
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Daemon Legions)
16 - 4
Jan "Griffin" Podaný (Czech)
Game
PAVEL IUKHNO (Ukraine)
10 - 10
Jan Vajsejtl (Czech - Kingdom of Equitaine)
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Sylvan Elves)
5 - 15
Jan Pus (Czech)
Game
Artem (Ukraine - Orcs and Goblins)
20 - 0
Tomas Vavrinik (Czech - Highborn Elves)
Game
Alexsandr Russalov (Ukraine - Beast Herds)
15 - 5
Marek Bernard (Czech)
Game
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
16 - 4
Michal Bukvic (Czech - The Vermin Swarm)
Game
4
Player1
(89) 89 - 71 (71)
Player2
PAVEL IUKHNO (Ukraine)
14 - 6
Björn Ericson (Sweden - )
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Sylvan Elves)
2 - 18
Christian Wennberg (Sweden - )
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Daemon Legions)
14 - 6
Johan Lagmo (Sweden - )
Game
Alexsandr Russalov (Ukraine - Beast Herds)
10 - 10
Marcus Östling (Sweden - Saurian Ancients)
Game
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
11 - 9
Marcus Engblom (Sweden - )
Game
Andrii (Ukraine - Infernal Dwarves)
15 - 5
Mathias Eriksson (Sweden - )
Game
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
13 - 7
Mattias Lagerlöf (Sweden - )
Game
Artem (Ukraine - Orcs and Goblins)
10 - 10
Morgan Andersson (Sweden - )
Game
5
Player1
(78) 78 - 82 (82)
Player2
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
0 - 20
Konstantin Nikulin (Russia - The Vermin Swarm)
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Sylvan Elves)
10 - 10
Alexander Koshkin (Russia - )
Game
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
18 - 2
Vitaliy Marina (Russia - )
Game
Artem (Ukraine - Orcs and Goblins)
16 - 4
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Empire of Sonnstahl)
Game
Andrii (Ukraine - Infernal Dwarves)
10 - 10
Svyat Vishnyakov (Russia - Vampire Covenant)
Game
PAVEL IUKHNO (Ukraine)
13 - 7
Stanislav "Flam" Fesenko (Russia - Sylvan Elves)
Game
Alexsandr Russalov (Ukraine - Beast Herds)
0 - 20
Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Dread Elves)
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Daemon Legions)
11 - 9
Alexander Brykov (Russia - )
Game
6
Player1
(53) 60 - 100 (107)
Player2
Alexsandr Russalov (Ukraine - Beast Herds)
4 - 16
Scrub (Germany - )
Game
Sviatoslav (Ukraine - Dread Elves)
1 - 19
Tim Bargmann (Germany)
Game
Konstantin Volokhin (Ukraine - Daemon Legions)
0 - 20
Paul Feuerstake (Germany)
Game
Andrii Baranovskyi (Ukraine - Sylvan Elves)
6 - 14
Peter Ridder (Germany)
Game
Artem (Ukraine - Orcs and Goblins)
10 - 10
Thomas Möller (Germany)
Game
Andrii (Ukraine - Infernal Dwarves)
7 - 13
Marc Oeser (Germany)
Game
PAVEL IUKHNO (Ukraine)
10 - 10
Yannic Titgemeyer (Germany - )
Game
Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Orcs and Goblins)
15 - 5
Matthias Haberland (Germany - Orcs and Goblins)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net