Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC T9A 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(84) 84 - 76 (76)
Player2
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
10 - 10
Hans Andreas Blom (Norway - Undying Dynasties)
Game
Thibault "ANKOR" (Mexico - Warriors of the Dark Gods)
19 - 1
Johan (Norway - Ogre Khans)
Game
Jurand Szwaja (Mexico)
16 - 4
Alexander Brinchmann-Hansen (Norway - The Vermin Swarm)
Game
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
13 - 7
Tim (Norway - Beast Herds)
Game
Pablo Willink (Mexico - Dread Elves)
5 - 15
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Charly Romero (Mexico)
5 - 15
Jørund (Norway - Orcs and Goblins)
Game
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
7 - 13
Sigbjørn Eriksrud (Norway)
Game
Alan marttini (Mexico - Ogre Khans)
9 - 11
Karl-Erik (Norway - Infernal Dwarves)
Game
2
Player1
(87) 87 - 73 (73)
Player2
XXX (Argentina - )
15 - 5
Alexander Brinchmann-Hansen (Norway - The Vermin Swarm)
Game
Luis "Asurnil" Muñoz (Argentina - Daemon Legions)
10 - 10
Tim (Norway - Beast Herds)
Game
Estanis "Tanis" Jódar (Argentina - Warriors of the Dark Gods)
12 - 8
Karl-Erik (Norway - Infernal Dwarves)
Game
Ivan Diaz (Argentina - Ogre Khans)
10 - 10
Sigbjørn Eriksrud (Norway)
Game
Jorge David Guerrini (Argentina - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Juan José "Alexhungar" Guerrini (Argentina - Dread Elves)
6 - 14
Jørund (Norway - Orcs and Goblins)
Game
Pablo Ahumada "Serwin" (Argentina - Highborn Elves)
19 - 1
Hans Andreas Blom (Norway - Undying Dynasties)
Game
Arcos (Argentina - The Vermin Swarm)
15 - 5
Johan (Norway - Ogre Khans)
Game
3
Player1
(72) 72 - 88 (88)
Player2
Hans Andreas Blom (Norway - Undying Dynasties)
10 - 10
Zlatanlux (Luxembourg - Vampire Covenant)
Game
Jørund (Norway - Orcs and Goblins)
10 - 10
quentin breton (Luxembourg )
Game
Sigbjørn Eriksrud (Norway)
15 - 5
William Breton (Luxembourg - Ogre Khans)
Game
Tim (Norway - Beast Herds)
1 - 19
Mailer (Luxembourg - Beast Herds)
Game
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
4 - 16
Francesco Moretti (Luxembourg - Dwarven Holds)
Game
Alexander Brinchmann-Hansen (Norway - The Vermin Swarm)
13 - 7
Giulio Gatti (Luxembourg - )
Game
Johan (Norway - Ogre Khans)
12 - 8
Kiri (Luxembourg - Empire of Sonnstahl)
Game
Karl-Erik (Norway - Infernal Dwarves)
7 - 13
Moro (Luxembourg - The Vermin Swarm)
Game
4
Player1
(82) 82 - 78 (78)
Player2
Amit Hindocha (England - Undying Dynasties)
16 - 4
Karl-Erik (Norway - Infernal Dwarves)
Game
Mikey Newman (England - Dwarven Holds)
12 - 8
Tim (Norway - Beast Herds)
Game
Felix Newman (England - Empire of Sonnstahl)
7 - 13
Jørund (Norway - Orcs and Goblins)
Game
Jacob Corteen (England - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Hans Andreas Blom (Norway - Undying Dynasties)
Game
Rafael Harbinson (England - Vampire Covenant)
5 - 15
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Adam Jones (England - Warriors of the Dark Gods)
20 - 0
Johan (Norway - Ogre Khans)
Game
Craig Johnson (England - Ogre Khans)
13 - 7
Alexander Brinchmann-Hansen (Norway - The Vermin Swarm)
Game
Warren Brewster (England - Saurian Ancients)
9 - 11
Sigbjørn Eriksrud (Norway)
Game
5
Player1
(66) 66 - 94 (94)
Player2
Sergejs Medvedevs (Latvia - Vampire Covenant)
3 - 17
Sigbjørn Eriksrud (Norway)
Game
Allor (Latvia - Orcs and Goblins)
0 - 20
Jørund (Norway - Orcs and Goblins)
Game
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
8 - 12
Tim (Norway - Beast Herds)
Game
Florian Greß (Latvia - Saurian Ancients)
11 - 9
Karl-Erik (Norway - Infernal Dwarves)
Game
Dassler (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
7 - 13
Alexander Brinchmann-Hansen (Norway - The Vermin Swarm)
Game
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
4 - 16
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Yann Favre (Latvia - Daemon Legions)
13 - 7
Hans Andreas Blom (Norway - Undying Dynasties)
Game
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
20 - 0
Johan (Norway - Ogre Khans)
Game
6
Player1
(93) 93 - 67 (67)
Player2
Herman Mäenalanen (Finland - The Vermin Swarm)
10 - 10
Karl-Erik (Norway - Infernal Dwarves)
Game
Olli Katila (Finland - Dwarven Holds)
20 - 0
Alexander Brinchmann-Hansen (Norway - The Vermin Swarm)
Game
Jere Jukka (Finland - Warriors of the Dark Gods)
0 - 20
Hans Andreas Blom (Norway - Undying Dynasties)
Game
Antti Häkli (Finland - Daemon Legions)
9 - 11
Jørund (Norway - Orcs and Goblins)
Game
Olli Kanninen (Finland - Undying Dynasties)
10 - 10
Sigbjørn Eriksrud (Norway)
Game
Julius Castren (Finland - Vampire Covenant)
19 - 1
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Olli Mikkanen (Finland - Empire of Sonnstahl)
11 - 9
Johan (Norway - Ogre Khans)
Game
Pyry Peitso (Finland - Infernal Dwarves)
14 - 6
Tim (Norway - Beast Herds)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net