Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
WTC Open 2019 by TG PLAY! - Ma
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
55 - 45
Player2
Henrik (Germany - Team A - Dread Elves)
8 - 12
Michal Bures (Czech Republic - Team Czech B - Empire of Sonnstahl)
Game
Daniel Hazel (Germany - Team A)
10 - 10
Petr Ambrož (Czech Republic - Team Czech B - Undying Dynasties)
Game
Stefan Voßen (Germany - Team A)
7 - 13
Ondrej Maly (Czech Republic - Team Czech B - Warriors of the Dark Gods)
Game
Tim Bargmann (Germany - Team A - Dwarven Holds)
10 - 10
Michal Malý (Czech Republic - Team Czech B - Dwarven Holds)
Game
Scrub (Germany - Team A)
20 - 0
Ladislav Zich (Czech Republic - Team Czech B - Kingdom of Equitaine)
Game
2
Player1
64 - 36
Player2
Henrik (Germany - Team A - Dread Elves)
17 - 3
Edwin De vries (Netherlands - Team Holland 1 - Daemon Legions)
Game
Tim Bargmann (Germany - Team A - Dwarven Holds)
5 - 15
Jan Willem "Blonde Beer" Veenhof (Netherlands - Team Holland 1 - Dwarven Holds)
Game
Daniel Hazel (Germany - Team A)
16 - 4
Menno van Tergouw (Netherlands - Team Holland 1 - Ogre Khans)
Game
Stefan Voßen (Germany - Team A)
6 - 14
Jetro Dam (Netherlands - Team Holland 1 - Orcs and Goblins)
Game
Scrub (Germany - Team A)
20 - 0
Reinier Gouverneur (Netherlands - Team Holland 1 - Saurian Ancients)
Game
3
Player1
61 - 39
Player2
Scrub (Germany - Team A)
20 - 0
Sebastian Daszkiewicz (Poland - Szybki Szpil - Vampire Covenant)
Game
Daniel Hazel (Germany - Team A)
10 - 10
Adam Kuc (Poland - Szybki Szpil - Saurian Ancients)
Game
Henrik (Germany - Team A - Dread Elves)
7 - 13
Bartłomiej (Poland - Szybki Szpil - Empire of Sonnstahl)
Game
Stefan Voßen (Germany - Team A)
13 - 7
Bercik (Poland - Szybki Szpil - Highborn Elves)
Game
Tim Bargmann (Germany - Team A - Dwarven Holds)
11 - 9
Marek Kiełbasa (Poland - Szybki Szpil - Undying Dynasties)
Game
4
Player1
62 - 38
Player2
Henrik (Germany - Team A - Dread Elves)
17 - 3
Yann Favre (International - United Nations - Daemon Legions)
Game
Daniel Hazel (Germany - Team A)
7 - 13
Kacper (International - United Nations - Saurian Ancients)
Game
Stefan Voßen (Germany - Team A)
8 - 12
Jakub Klinský (International - United Nations - Empire of Sonnstahl)
Game
Tim Bargmann (Germany - Team A - Dwarven Holds)
10 - 10
Ota (International - United Nations - Dread Elves)
Game
Scrub (Germany - Team A)
20 - 0
Jens ole kaae (International - United Nations - Sylvan Elves)
Game
5
Player1
61 - 39
Player2
Aleksander Jaworowski (Poland - The Phantom Menace - Warriors of the Dark Gods)
11 - 9
Henrik (Germany - Team A - Dread Elves)
Game
Mateusz Łapiński (Poland - The Phantom Menace - Ogre Khans)
13 - 7
Tim Bargmann (Germany - Team A - Dwarven Holds)
Game
Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki (Poland - The Phantom Menace - Daemon Legions)
13 - 7
Daniel Hazel (Germany - Team A)
Game
Furion (Poland - The Phantom Menace - Highborn Elves)
13 - 7
Stefan Voßen (Germany - Team A)
Game
Marek Gmyrek (Poland - The Phantom Menace - Vampire Covenant)
11 - 9
Scrub (Germany - Team A)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net