Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC T9A 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(84) 84 - 76 (76)
Player2
Glen Weston (Australia - Warriors of the Dark Gods)
7 - 13
Pablo Ahumada "Serwin" (Argentina - Highborn Elves)
Game
David Trickett (Australia - The Vermin Swarm)
13 - 7
Estanis "Tanis" Jódar (Argentina - Warriors of the Dark Gods)
Game
Jamie payne (Australia - Kingdom of Equitaine)
9 - 11
Ivan Diaz (Argentina - Ogre Khans)
Game
Akhter Khan (Australia - Vampire Covenant)
8 - 12
Luis "Asurnil" Muñoz (Argentina - Daemon Legions)
Game
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
5 - 15
Juan José "Alexhungar" Guerrini (Argentina - Dread Elves)
Game
gundizalbo (Australia - Saurian Ancients)
18 - 2
XXX (Argentina - )
Game
Frederick Humcke (Australia - Undying Dynasties)
20 - 0
Arcos (Argentina - The Vermin Swarm)
Game
Stefano Ferrante (Australia - Daemon Legions)
4 - 16
Jorge David Guerrini (Argentina - Kingdom of Equitaine)
Game
2
Player1
(86) 86 - 74 (74)
Player2
Jurand Szwaja (Mexico)
20 - 0
Glen Weston (Australia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Pablo Willink (Mexico - Dread Elves)
14 - 6
Akhter Khan (Australia - Vampire Covenant)
Game
James "ChiHammer" Silva (Mexico - Orcs and Goblins)
19 - 1
Stefano Ferrante (Australia - Daemon Legions)
Game
Joseph abel (Mexico - Infernal Dwarves)
0 - 20
Frederick Humcke (Australia - Undying Dynasties)
Game
Neil Hamilton (Mexico - Beast Herds)
9 - 11
Jamie payne (Australia - Kingdom of Equitaine)
Game
Charly Romero (Mexico)
0 - 20
gundizalbo (Australia - Saurian Ancients)
Game
Thibault "ANKOR" (Mexico - Warriors of the Dark Gods)
20 - 0
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
Game
Alan marttini (Mexico - Ogre Khans)
4 - 16
David Trickett (Australia - The Vermin Swarm)
Game
3
Player1
(52) 60 - 100 (108)
Player2
Allor (Latvia - Orcs and Goblins)
14 - 6
Stefano Ferrante (Australia - Daemon Legions)
Game
Dassler (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
0 - 20
Frederick Humcke (Australia - Undying Dynasties)
Game
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
2 - 18
Akhter Khan (Australia - Vampire Covenant)
Game
Yann Favre (Latvia - Daemon Legions)
7 - 13
David Trickett (Australia - The Vermin Swarm)
Game
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
15 - 5
Jamie payne (Australia - Kingdom of Equitaine)
Game
Florian Greß (Latvia - Saurian Ancients)
0 - 20
gundizalbo (Australia - Saurian Ancients)
Game
Sergejs Medvedevs (Latvia - Vampire Covenant)
5 - 15
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
Game
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
9 - 11
Glen Weston (Australia - Warriors of the Dark Gods)
Game
4
Player1
(87) 87 - 73 (73)
Player2
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
16 - 4
Ivan Malkov (Belarus - Ogre Khans)
Game
Frederick Humcke (Australia - Undying Dynasties)
20 - 0
Zurdo (Belarus)
Game
gundizalbo (Australia - Saurian Ancients)
1 - 19
Shiny (Belarus - Saurian Ancients)
Game
Akhter Khan (Australia - Vampire Covenant)
16 - 4
Laurent Lapasset (Belarus - Vampire Covenant)
Game
David Trickett (Australia - The Vermin Swarm)
15 - 5
Artsiom Shylau (Belarus - Warriors of the Dark Gods)
Game
Stefano Ferrante (Australia - Daemon Legions)
0 - 20
"Tiferet" Tim Dvoskin (Belarus - Beast Herds)
Game
Jamie payne (Australia - Kingdom of Equitaine)
13 - 7
NorthStar (Belarus - Highborn Elves)
Game
Glen Weston (Australia - Warriors of the Dark Gods)
6 - 14
Lubart (Belarus - Kingdom of Equitaine)
Game
5
Player1
(99) 99 - 61 (61)
Player2
Stefano Ferrante (Australia - Daemon Legions)
4 - 16
Moro (Luxembourg - The Vermin Swarm)
Game
Frederick Humcke (Australia - Undying Dynasties)
20 - 0
Kiri (Luxembourg - Empire of Sonnstahl)
Game
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
10 - 10
Francesco Moretti (Luxembourg - Dwarven Holds)
Game
David Trickett (Australia - The Vermin Swarm)
20 - 0
Giulio Gatti (Luxembourg - )
Game
Akhter Khan (Australia - Vampire Covenant)
0 - 20
Mailer (Luxembourg - Beast Herds)
Game
Glen Weston (Australia - Warriors of the Dark Gods)
17 - 3
quentin breton (Luxembourg )
Game
Jamie payne (Australia - Kingdom of Equitaine)
9 - 11
Zlatanlux (Luxembourg - Vampire Covenant)
Game
gundizalbo (Australia - Saurian Ancients)
19 - 1
William Breton (Luxembourg - Ogre Khans)
Game
6
Player1
(48) 60 - 100 (112)
Player2
Stefano Ferrante (Australia - Daemon Legions)
6 - 14
Zaganidis Dimitri (Switzerland - )
Game
Akhter Khan (Australia - Vampire Covenant)
10 - 10
Filip (Switzerland - Vampire Covenant)
Game
Glen Weston (Australia - Warriors of the Dark Gods)
8 - 12
Aurelien Barakat (Switzerland)
Game
Frederick Humcke (Australia - Undying Dynasties)
1 - 19
Paul Berclaz (Switzerland - Dwarven Holds)
Game
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
4 - 16
Geiser (Switzerland)
Game
gundizalbo (Australia - Saurian Ancients)
12 - 8
Thomas "TheLegend27" Burri (Switzerland - )
Game
David Trickett (Australia - The Vermin Swarm)
4 - 16
Panchard Xavier (Switzerland - The Vermin Swarm)
Game
Jamie payne (Australia - Kingdom of Equitaine)
3 - 17
cocofreeze (Switzerland - Daemon Legions)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net