Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC T9A 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(28) 60 - 100 (132)
Player2
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
2 - 18
Simone Cucuzza (Italy - Undying Dynasties)
Game
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
0 - 20
Andrea B. Sferrazza (Italy)
Game
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
8 - 12
Andrea Manfroni (Italy - Ogre Khans)
Game
Sergejs Medvedevs (Latvia - Vampire Covenant)
0 - 20
Francesco Di Bonaventura (Italy - Kingdom of Equitaine)
Game
Yann Favre (Latvia - Daemon Legions)
4 - 16
Andrea Spatocco (Italy - Saurian Ancients)
Game
Dassler (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
1 - 19
Giovanni Del Fabbro (Italy)
Game
Allor (Latvia - Orcs and Goblins)
13 - 7
Alberto Rupoli (Italy)
Game
Florian Greß (Latvia - Saurian Ancients)
0 - 20
Alberto Petrosino (Italy - Orcs and Goblins)
Game
2
Player1
(105) 100 - 60 (55)
Player2
Allor (Latvia - Orcs and Goblins)
4 - 16
Vedran Zuanic (Croatia - Daemon Legions)
Game
Dassler (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
20 - 0
Filip Blokar (Croatia - Highborn Elves)
Game
Yann Favre (Latvia - Daemon Legions)
9 - 11
Jan Jakovljevic (Croatia - Saurian Ancients)
Game
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
19 - 1
jens hollensen (Croatia - Beast Herds)
Game
Florian Greß (Latvia - Saurian Ancients)
20 - 0
Marko Lukic (Croatia - Undying Dynasties)
Game
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
10 - 10
Filip Najman (Croatia)
Game
Sergejs Medvedevs (Latvia - Vampire Covenant)
13 - 7
Dennis Arnt "Mr.Gobbo" Valgren (Croatia - Orcs and Goblins)
Game
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
10 - 10
Josip Ivani (Croatia - Empire of Sonnstahl)
Game
3
Player1
(52) 60 - 100 (108)
Player2
Allor (Latvia - Orcs and Goblins)
14 - 6
Stefano Ferrante (Australia - Daemon Legions)
Game
Dassler (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
0 - 20
Frederick Humcke (Australia - Undying Dynasties)
Game
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
2 - 18
Akhter Khan (Australia - Vampire Covenant)
Game
Yann Favre (Latvia - Daemon Legions)
7 - 13
David Trickett (Australia - The Vermin Swarm)
Game
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
15 - 5
Jamie payne (Australia - Kingdom of Equitaine)
Game
Florian Greß (Latvia - Saurian Ancients)
0 - 20
gundizalbo (Australia - Saurian Ancients)
Game
Sergejs Medvedevs (Latvia - Vampire Covenant)
5 - 15
Daniel Schaefer (Australia - Ogre Khans)
Game
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
9 - 11
Glen Weston (Australia - Warriors of the Dark Gods)
Game
4
Player1
(80) 80 - 80 (80)
Player2
Mcs (Team UN - Vampire Covenant)
8 - 12
Sergejs Medvedevs (Latvia - Vampire Covenant)
Game
Nikolay "NIKdof" Volkov (Team UN - Orcs and Goblins)
20 - 0
Dassler (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Stephane Derdi (Team UN - Highborn Elves)
4 - 16
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
Game
Gregory Mandelaire (Team UN - Empire of Sonnstahl)
5 - 15
Allor (Latvia - Orcs and Goblins)
Game
Genosuko (Team UN - The Vermin Swarm)
12 - 8
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
Game
Dusan Zivkovic (Team UN - Infernal Dwarves)
3 - 17
Yann Favre (Latvia - Daemon Legions)
Game
Diego (Team UN - Beast Herds)
20 - 0
Florian Greß (Latvia - Saurian Ancients)
Game
bovy thibaud (Team UN - Ogre Khans)
8 - 12
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
Game
5
Player1
(66) 66 - 94 (94)
Player2
Sergejs Medvedevs (Latvia - Vampire Covenant)
3 - 17
Sigbjørn Eriksrud (Norway)
Game
Allor (Latvia - Orcs and Goblins)
0 - 20
Jørund (Norway - Orcs and Goblins)
Game
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
8 - 12
Tim (Norway - Beast Herds)
Game
Florian Greß (Latvia - Saurian Ancients)
11 - 9
Karl-Erik (Norway - Infernal Dwarves)
Game
Dassler (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
7 - 13
Alexander Brinchmann-Hansen (Norway - The Vermin Swarm)
Game
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
4 - 16
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Yann Favre (Latvia - Daemon Legions)
13 - 7
Hans Andreas Blom (Norway - Undying Dynasties)
Game
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
20 - 0
Johan (Norway - Ogre Khans)
Game
6
Player1
(61) 61 - 99 (99)
Player2
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
12 - 8
George Poptodorov (Bulgaria - The Vermin Swarm)
Game
Dassler (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
0 - 20
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
Game
Yann Favre (Latvia - Daemon Legions)
10 - 10
Hristo Nikolov (Bulgaria)
Game
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
11 - 9
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
Game
Sergejs Medvedevs (Latvia - Vampire Covenant)
15 - 5
Stilian Stoyanov (Bulgaria - Orcs and Goblins)
Game
Florian Greß (Latvia - Saurian Ancients)
1 - 19
Leith (Bulgaria)
Game
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
8 - 12
Kristian Dimitrov (Bulgaria - Beast Herds)
Game
Allor (Latvia - Orcs and Goblins)
4 - 16
Stefan Dimitrov (Bulgaria - Dwarven Holds)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net