Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC T9A 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(46) 60 - 100 (114)
Player2
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
4 - 16
Stefan Voßen (Germany)
Game
Stephen Coleman (Ireland - Daemon Legions)
7 - 13
Anthony Thompson (Germany - Sylvan Elves)
Game
Henry (Ireland - Highborn Elves)
2 - 18
Henrik (Germany - Dread Elves)
Game
TomUden (Ireland - Undying Dynasties)
19 - 1
Peter Ridder (Germany - Beast Herds)
Game
David Bowes (Ireland - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Scrub (Germany - Ogre Khans)
Game
James McDonnell (Ireland)
0 - 20
Thomas Möller (Germany - Undying Dynasties)
Game
Sune van der Loo (Ireland - Beast Herds)
4 - 16
Paul Feuerstake (Germany)
Game
Colin Power (Ireland)
10 - 10
Yannic Titgemeyer (Germany - Kingdom of Equitaine)
Game
2
Player1
(129) 100 - 60 (31)
Player2
Sune van der Loo (Ireland - Beast Herds)
10 - 10
Aleš (Slovenia - Ogre Khans)
Game
James McDonnell (Ireland)
17 - 3
Luke Tranter (Slovenia - Beast Herds)
Game
Colin Power (Ireland)
20 - 0
Matej Bahor (Slovenia)
Game
David Bowes (Ireland - Kingdom of Equitaine)
20 - 0
Gio Tira (Slovenia - Undying Dynasties)
Game
Henry (Ireland - Highborn Elves)
16 - 4
Kaj Geenen (Slovenia - Vampire Covenant)
Game
TomUden (Ireland - Undying Dynasties)
20 - 0
Mihael "PAN" Spacapan (Slovenia - Empire of Sonnstahl)
Game
Stephen Coleman (Ireland - Daemon Legions)
8 - 12
Rok Martinc (Slovenia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
18 - 2
Marko Črnigoj (Slovenia - Orcs and Goblins)
Game
3
Player1
(80) 80 - 80 (80)
Player2
Colin Power (Ireland)
12 - 8
Bernhard Kuettner (Austria - Dwarven Holds)
Game
James McDonnell (Ireland)
0 - 20
Hermund F (Austria - Beast Herds)
Game
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
2 - 18
Kathal (Austria - Infernal Dwarves)
Game
TomUden (Ireland - Undying Dynasties)
13 - 7
dolce & gabana (Austria - Kingdom of Equitaine)
Game
Henry (Ireland - Highborn Elves)
18 - 2
SirRatlos (Austria - Dread Elves)
Game
Sune van der Loo (Ireland - Beast Herds)
16 - 4
Dr. GonZo (Austria - )
Game
Stephen Coleman (Ireland - Daemon Legions)
15 - 5
Martin Küllinger (Austria - The Vermin Swarm)
Game
David Bowes (Ireland - Kingdom of Equitaine)
4 - 16
Hallvard (Austria)
Game
4
Player1
(70) 70 - 90 (90)
Player2
Colin Power (Ireland)
5 - 15
Luke Williams (New Zealand - Undying Dynasties)
Game
Stephen Coleman (Ireland - Daemon Legions)
7 - 13
Simon Turner (New Zealand - Orcs and Goblins)
Game
Sune van der Loo (Ireland - Beast Herds)
1 - 19
James Brown (New Zealand)
Game
James McDonnell (Ireland)
5 - 15
Gareth Barton (New Zealand - Vampire Covenant)
Game
David Bowes (Ireland - Kingdom of Equitaine)
13 - 7
Simon Wood (New Zealand - Dwarven Holds)
Game
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
11 - 9
Jack Blanche (New Zealand - Ogre Khans)
Game
TomUden (Ireland - Undying Dynasties)
13 - 7
David Meachen (New Zealand - Daemon Legions)
Game
Henry (Ireland - Highborn Elves)
15 - 5
Thomas Brazier (New Zealand - Warriors of the Dark Gods)
Game
5
Player1
(64) 64 - 96 (96)
Player2
TomUden (Ireland - Undying Dynasties)
6 - 14
Amit Hindocha (England - Undying Dynasties)
Game
David Bowes (Ireland - Kingdom of Equitaine)
5 - 15
Mikey Newman (England - Dwarven Holds)
Game
Colin Power (Ireland)
9 - 11
Rafael Harbinson (England - Vampire Covenant)
Game
James McDonnell (Ireland)
5 - 15
Felix Newman (England - Empire of Sonnstahl)
Game
Stephen Coleman (Ireland - Daemon Legions)
10 - 10
Jacob Corteen (England - Kingdom of Equitaine)
Game
Sune van der Loo (Ireland - Beast Herds)
5 - 15
Craig Johnson (England - Ogre Khans)
Game
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
11 - 9
Warren Brewster (England - Saurian Ancients)
Game
Henry (Ireland - Highborn Elves)
13 - 7
Adam Jones (England - Warriors of the Dark Gods)
Game
6
Player1
(78) 78 - 82 (82)
Player2
Arcos (Argentina - The Vermin Swarm)
7 - 13
Stephen Coleman (Ireland - Daemon Legions)
Game
Juan José "Alexhungar" Guerrini (Argentina - Dread Elves)
11 - 9
David Bowes (Ireland - Kingdom of Equitaine)
Game
Pablo Ahumada "Serwin" (Argentina - Highborn Elves)
1 - 19
Colin Power (Ireland)
Game
Luis "Asurnil" Muñoz (Argentina - Daemon Legions)
13 - 7
TomUden (Ireland - Undying Dynasties)
Game
Estanis "Tanis" Jódar (Argentina - Warriors of the Dark Gods)
14 - 6
Sune van der Loo (Ireland - Beast Herds)
Game
Jorge David Guerrini (Argentina - Kingdom of Equitaine)
8 - 12
James McDonnell (Ireland)
Game
XXX (Argentina - )
18 - 2
Henry (Ireland - Highborn Elves)
Game
Ivan Diaz (Argentina - Ogre Khans)
6 - 14
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net