Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC T9A 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(67) 67 - 93 (93)
Player2
Zaganidis Dimitri (Switzerland - )
6 - 14
Turtle (Spain)
Game
Paul Berclaz (Switzerland - Dwarven Holds)
11 - 9
Orombi (Spain)
Game
Thomas "TheLegend27" Burri (Switzerland - )
14 - 6
Adrian giner (Spain - Ogre Khans)
Game
Geiser (Switzerland)
12 - 8
Feytor (Spain - Undying Dynasties)
Game
cocofreeze (Switzerland - Daemon Legions)
6 - 14
Jesus Garza (Spain - Daemon Legions)
Game
Aurelien Barakat (Switzerland)
0 - 20
Miguel Calderon (Spain)
Game
Filip (Switzerland - Vampire Covenant)
8 - 12
epoepo (Spain - The Vermin Swarm)
Game
Panchard Xavier (Switzerland - The Vermin Swarm)
10 - 10
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - Warriors of the Dark Gods)
Game
2
Player1
(56) 60 - 100 (104)
Player2
Laurent Lapasset (Belarus - Vampire Covenant)
0 - 20
Miguel Calderon (Spain)
Game
"Tiferet" Tim Dvoskin (Belarus - Beast Herds)
8 - 12
Feytor (Spain - Undying Dynasties)
Game
Lubart (Belarus - Kingdom of Equitaine)
9 - 11
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - Warriors of the Dark Gods)
Game
Shiny (Belarus - Saurian Ancients)
10 - 10
Jesus Garza (Spain - Daemon Legions)
Game
Ivan Malkov (Belarus - Ogre Khans)
13 - 7
Orombi (Spain)
Game
NorthStar (Belarus - Highborn Elves)
0 - 20
Adrian giner (Spain - Ogre Khans)
Game
Artsiom Shylau (Belarus - Warriors of the Dark Gods)
11 - 9
epoepo (Spain - The Vermin Swarm)
Game
Zurdo (Belarus)
5 - 15
Turtle (Spain)
Game
3
Player1
(113) 100 - 60 (47)
Player2
epoepo (Spain - The Vermin Swarm)
19 - 1
Andrea Spatocco (Italy - Saurian Ancients)
Game
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - Warriors of the Dark Gods)
13 - 7
Francesco Di Bonaventura (Italy - Kingdom of Equitaine)
Game
Turtle (Spain)
13 - 7
Simone Cucuzza (Italy - Undying Dynasties)
Game
Feytor (Spain - Undying Dynasties)
14 - 6
Alberto Rupoli (Italy)
Game
Miguel Calderon (Spain)
20 - 0
Andrea Manfroni (Italy - Ogre Khans)
Game
Adrian giner (Spain - Ogre Khans)
16 - 4
Andrea B. Sferrazza (Italy)
Game
Orombi (Spain)
8 - 12
Alberto Petrosino (Italy - Orcs and Goblins)
Game
Jesus Garza (Spain - Daemon Legions)
10 - 10
Giovanni Del Fabbro (Italy)
Game
4
Player1
(99) 99 - 61 (61)
Player2
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - Warriors of the Dark Gods)
13 - 7
Keith (USA - The Vermin Swarm)
Game
Feytor (Spain - Undying Dynasties)
5 - 15
Justin Burgy (USA - Infernal Dwarves)
Game
Turtle (Spain)
20 - 0
Phil Blake (USA - Undying Dynasties)
Game
Miguel Calderon (Spain)
18 - 2
Jeff Durham (USA - Warriors of the Dark Gods)
Game
Adrian giner (Spain - Ogre Khans)
0 - 20
Ryan Capps (USA - Ogre Khans)
Game
Orombi (Spain)
20 - 0
Jake Murphy (USA - Dread Elves)
Game
epoepo (Spain - The Vermin Swarm)
16 - 4
Michael Smith (USA - Daemon Legions)
Game
Jesus Garza (Spain - Daemon Legions)
7 - 13
Chris Mince (USA - Vampire Covenant)
Game
5
Player1
(91) 91 - 69 (69)
Player2
Turtle (Spain)
12 - 8
Aleksander Jaworowski (Poland)
Game
Miguel Calderon (Spain)
13 - 7
Michał Rusinek (Poland - Undying Dynasties)
Game
Feytor (Spain - Undying Dynasties)
5 - 15
Furion (Poland - Highborn Elves)
Game
Orombi (Spain)
4 - 16
Marek Gmyrek (Poland - Vampire Covenant)
Game
Adrian giner (Spain - Ogre Khans)
13 - 7
Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki (Poland)
Game
epoepo (Spain - The Vermin Swarm)
19 - 1
Mateusz Łapiński (Poland - Ogre Khans)
Game
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - Warriors of the Dark Gods)
12 - 8
Tomasz Tutaj (Poland - Sylvan Elves)
Game
Jesus Garza (Spain - Daemon Legions)
13 - 7
Laik (Poland - Dread Elves)
Game
6
Player1
(67) 67 - 93 (93)
Player2
Jesus Garza (Spain - Daemon Legions)
7 - 13
Scrub (Germany - Ogre Khans)
Game
Turtle (Spain)
0 - 20
Yannic Titgemeyer (Germany - Kingdom of Equitaine)
Game
Miguel Calderon (Spain)
13 - 7
Peter Ridder (Germany - Beast Herds)
Game
Victor Manuel Gil Rocha (Spain - Warriors of the Dark Gods)
7 - 13
Thomas Möller (Germany - Undying Dynasties)
Game
epoepo (Spain - The Vermin Swarm)
12 - 8
Paul Feuerstake (Germany)
Game
Feytor (Spain - Undying Dynasties)
14 - 6
Stefan Voßen (Germany)
Game
Orombi (Spain)
7 - 13
Henrik (Germany - Dread Elves)
Game
Adrian giner (Spain - Ogre Khans)
7 - 13
Anthony Thompson (Germany - Sylvan Elves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net