Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC T9A 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(119) 100 - 60 (41)
Player2
vince3310 (France - Orcs and Goblins)
19 - 1
Mihael "PAN" Spacapan (Slovenia - Empire of Sonnstahl)
Game
Benjamin Nardelli (France - Vampire Covenant)
13 - 7
Marko Črnigoj (Slovenia - Orcs and Goblins)
Game
PALUDETTO Lionel (France - Beast Herds)
19 - 1
Kaj Geenen (Slovenia - Vampire Covenant)
Game
DUQUET (France - Undying Dynasties)
16 - 4
Luke Tranter (Slovenia - Beast Herds)
Game
Pierre-Emmanuel Guillet (France)
19 - 1
Gio Tira (Slovenia - Undying Dynasties)
Game
Julien Villeroux (France)
13 - 7
Matej Bahor (Slovenia)
Game
Gaspard (France - Sylvan Elves)
4 - 16
Rok Martinc (Slovenia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Julien Frey (France - Daemon Legions)
16 - 4
Aleš (Slovenia - Ogre Khans)
Game
2
Player1
(129) 100 - 60 (31)
Player2
Sune van der Loo (Ireland - Beast Herds)
10 - 10
Aleš (Slovenia - Ogre Khans)
Game
James McDonnell (Ireland)
17 - 3
Luke Tranter (Slovenia - Beast Herds)
Game
Colin Power (Ireland)
20 - 0
Matej Bahor (Slovenia)
Game
David Bowes (Ireland - Kingdom of Equitaine)
20 - 0
Gio Tira (Slovenia - Undying Dynasties)
Game
Henry (Ireland - Highborn Elves)
16 - 4
Kaj Geenen (Slovenia - Vampire Covenant)
Game
TomUden (Ireland - Undying Dynasties)
20 - 0
Mihael "PAN" Spacapan (Slovenia - Empire of Sonnstahl)
Game
Stephen Coleman (Ireland - Daemon Legions)
8 - 12
Rok Martinc (Slovenia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
18 - 2
Marko Črnigoj (Slovenia - Orcs and Goblins)
Game
3
Player1
(90) 90 - 70 (70)
Player2
Marko Lukic (Croatia - Undying Dynasties)
11 - 9
Rok Martinc (Slovenia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Filip Najman (Croatia)
15 - 5
Mihael "PAN" Spacapan (Slovenia - Empire of Sonnstahl)
Game
Dennis Arnt "Mr.Gobbo" Valgren (Croatia - Orcs and Goblins)
19 - 1
Kaj Geenen (Slovenia - Vampire Covenant)
Game
jens hollensen (Croatia - Beast Herds)
12 - 8
Marko Črnigoj (Slovenia - Orcs and Goblins)
Game
Vedran Zuanic (Croatia - Daemon Legions)
20 - 0
Aleš (Slovenia - Ogre Khans)
Game
Josip Ivani (Croatia - Empire of Sonnstahl)
13 - 7
Luke Tranter (Slovenia - Beast Herds)
Game
Jan Jakovljevic (Croatia - Saurian Ancients)
0 - 20
Matej Bahor (Slovenia)
Game
Filip Blokar (Croatia - Highborn Elves)
0 - 20
Gio Tira (Slovenia - Undying Dynasties)
Game
4
Player1
(107) 100 - 60 (53)
Player2
Rok Martinc (Slovenia - Warriors of the Dark Gods)
20 - 0
Filip Stojkovic (Serbia)
Game
Aleš (Slovenia - Ogre Khans)
6 - 14
Mladen Jovic (Serbia)
Game
Mihael "PAN" Spacapan (Slovenia - Empire of Sonnstahl)
14 - 6
Petar Curcic (Serbia - Saurian Ancients)
Game
Luke Tranter (Slovenia - Beast Herds)
14 - 6
Nebojsa Jovanovic (Serbia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Kaj Geenen (Slovenia - Vampire Covenant)
14 - 6
Marijan Floigl (Serbia - The Vermin Swarm)
Game
Marko Črnigoj (Slovenia - Orcs and Goblins)
3 - 17
Schlos (Serbia - Dwarven Holds)
Game
Gio Tira (Slovenia - Undying Dynasties)
19 - 1
Aleksandar Piksiades (Serbia - Orcs and Goblins)
Game
Matej Bahor (Slovenia)
17 - 3
Aleksandar Ristic Alf (Serbia)
Game
5
Player1
(71) 71 - 89 (89)
Player2
Stefan Dimitrov (Bulgaria - Dwarven Holds)
5 - 15
Mihael "PAN" Spacapan (Slovenia - Empire of Sonnstahl)
Game
Kristian Dimitrov (Bulgaria - Beast Herds)
7 - 13
Matej Bahor (Slovenia)
Game
Leith (Bulgaria)
10 - 10
Rok Martinc (Slovenia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
10 - 10
Kaj Geenen (Slovenia - Vampire Covenant)
Game
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
20 - 0
Aleš (Slovenia - Ogre Khans)
Game
Hristo Nikolov (Bulgaria)
7 - 13
Gio Tira (Slovenia - Undying Dynasties)
Game
George Poptodorov (Bulgaria - The Vermin Swarm)
7 - 13
Luke Tranter (Slovenia - Beast Herds)
Game
Stilian Stoyanov (Bulgaria - Orcs and Goblins)
5 - 15
Marko Črnigoj (Slovenia - Orcs and Goblins)
Game
6
Player1
(127) 100 - 60 (33)
Player2
Luke Williams (New Zealand - Undying Dynasties)
20 - 0
Marko Črnigoj (Slovenia - Orcs and Goblins)
Game
James Brown (New Zealand)
10 - 10
Gio Tira (Slovenia - Undying Dynasties)
Game
Simon Turner (New Zealand - Orcs and Goblins)
16 - 4
Rok Martinc (Slovenia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Thomas Brazier (New Zealand - Warriors of the Dark Gods)
17 - 3
Matej Bahor (Slovenia)
Game
David Meachen (New Zealand - Daemon Legions)
13 - 7
Luke Tranter (Slovenia - Beast Herds)
Game
Jack Blanche (New Zealand - Ogre Khans)
15 - 5
Aleš (Slovenia - Ogre Khans)
Game
Gareth Barton (New Zealand - Vampire Covenant)
17 - 3
Mihael "PAN" Spacapan (Slovenia - Empire of Sonnstahl)
Game
Simon Wood (New Zealand - Dwarven Holds)
19 - 1
Kaj Geenen (Slovenia - Vampire Covenant)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net