Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC WH40K 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(42) 0 - 2 (118)
Player2
Stepan Jura (Czech Republic - Chaos Daemons)
0 - 20
Daniel Rapolthy (Hungary - Deathwatch)
Game
Zdenek Rajtr (Czech Republic - )
0 - 20
Mátyus Dávid (Hungary - Aeldari)
Game
David Pekarik (Czech Republic)
0 - 20
Peter Korsos-Novak (Hungary)
Game
Lukáš Kacinetz (Czech Republic - T'au Empire)
12 - 8
Gergely Rátkai (Hungary - T'au Empire)
Game
Torapu (Czech Republic)
0 - 20
Máté Császár (Hungary - Chaos Daemons)
Game
Jakub "Kubis" Jurník (Czech Republic - Orks)
5 - 15
Levente Ivánka (Hungary - Heretic Astartes)
Game
Adam Binar (Czech Republic - Astra Militarum)
5 - 15
Csaba Bolyai (Hungary - Drukhari)
Game
Jakub "Rektex" Jansa (Czech Republic)
20 - 0
Peter Korosi (Hungary - Imperial Knights)
Game
2
Player1
(148) 2 - 0 (12)
Player2
Vladyslav (Ukraine - Imperial Knights)
20 - 0
Jakub "Rektex" Jansa (Czech Republic)
Game
Svyatoslav (Ukraine)
20 - 0
Stepan Jura (Czech Republic - Chaos Daemons)
Game
Fedor Symonenko (Ukraine - Aeldari)
20 - 0
Zdenek Rajtr (Czech Republic - )
Game
Dmitry Ivanov (Ukraine - T'au Empire)
19 - 1
Lukáš Kacinetz (Czech Republic - T'au Empire)
Game
Alexsandr Russalov (Ukraine)
11 - 9
Torapu (Czech Republic)
Game
Aleksey Ershov (Ukraine)
20 - 0
David Pekarik (Czech Republic)
Game
Artem Musiienko (Ukraine - Orks)
18 - 2
Jakub "Kubis" Jurník (Czech Republic - Orks)
Game
Oleksandr (Ukraine - Dark Angels)
20 - 0
Adam Binar (Czech Republic - Astra Militarum)
Game
3
Player1
(89) 2 - 0 (71)
Player2
Gilles ZANEN (Luxembourg - Astra Militarum)
18 - 2
Lukáš Kacinetz (Czech Republic - T'au Empire)
Game
Yannick (Luxembourg)
4 - 16
Jakub "Rektex" Jansa (Czech Republic)
Game
Bobo (Luxembourg)
20 - 0
Adam Binar (Czech Republic - Astra Militarum)
Game
Marc DM (Luxembourg - Necrons)
14 - 6
Torapu (Czech Republic)
Game
Joe (Luxembourg - Tyranids)
0 - 20
Zdenek Rajtr (Czech Republic - )
Game
Thierry Prudhomme (Luxembourg - Imperial Knights)
0 - 20
Jakub "Kubis" Jurník (Czech Republic - Orks)
Game
Philippe Gitzinger (Luxembourg - T'au Empire)
13 - 7
David Pekarik (Czech Republic)
Game
Yann Greischer (Luxembourg - Orks)
20 - 0
Stepan Jura (Czech Republic - Chaos Daemons)
Game
4
Player1
(108) 2 - 0 (52)
Player2
Chris Gent (Turkey)
12 - 8
Zdenek Rajtr (Czech Republic - )
Game
Joonas Neva (Turkey)
20 - 0
David Pekarik (Czech Republic)
Game
Giray Aydin (Turkey)
16 - 4
Stepan Jura (Czech Republic - Chaos Daemons)
Game
Sedat Akaryildiz (Turkey)
14 - 6
Torapu (Czech Republic)
Game
Deniz Türdü (Turkey)
4 - 16
Lukáš Kacinetz (Czech Republic - T'au Empire)
Game
Giorgio "Arcivampiro" Testanera (Turkey)
15 - 5
Adam Binar (Czech Republic - Astra Militarum)
Game
Gökhan Sağlam (Turkey)
7 - 13
Jakub "Rektex" Jansa (Czech Republic)
Game
Isik Belul (Turkey)
20 - 0
Jakub "Kubis" Jurník (Czech Republic - Orks)
Game
5
Player1
(87) 2 - 0 (73)
Player2
Mariano Quesada (Argentina - Orks)
11 - 9
Lukáš Kacinetz (Czech Republic - T'au Empire)
Game
daniel castro (Argentina)
15 - 5
Adam Binar (Czech Republic - Astra Militarum)
Game
Martín Vedia (Argentina)
9 - 11
Stepan Jura (Czech Republic - Chaos Daemons)
Game
Fher (Argentina - T'au Empire)
20 - 0
David Pekarik (Czech Republic)
Game
Antonio Gardella (Argentina)
20 - 0
Zdenek Rajtr (Czech Republic - )
Game
Bohorque (Argentina)
0 - 20
Jakub "Rektex" Jansa (Czech Republic)
Game
Fulvio Nicolas Arias (Argentina - Imperial Knights)
0 - 20
Jakub "Kubis" Jurník (Czech Republic - Orks)
Game
Juan Carlos Recio Ruiz (Argentina)
12 - 8
Torapu (Czech Republic)
Game
6
Player1
(150) 2 - 0 (10)
Player2
Luka Dragacevic (Serbia)
20 - 0
Adam Binar (Czech Republic - Astra Militarum)
Game
Surilica (Serbia)
20 - 0
David Pekarik (Czech Republic)
Game
Bojan Donevski (Serbia - Tyranids)
10 - 10
Jakub "Kubis" Jurník (Czech Republic - Orks)
Game
Milan Popovic (Serbia - Aeldari)
20 - 0
Lukáš Kacinetz (Czech Republic - T'au Empire)
Game
Branislav Todic (Serbia - Orks)
20 - 0
Stepan Jura (Czech Republic - Chaos Daemons)
Game
Balsha Boskovic (Serbia - Astra Militarum)
20 - 0
Zdenek Rajtr (Czech Republic - )
Game
Igor Uzelac (Serbia - Heretic Astartes)
20 - 0
Jakub "Rektex" Jansa (Czech Republic)
Game
Vladimir Matić-Kuriljov (Serbia)
20 - 0
Torapu (Czech Republic)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net