Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC T9A 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(108) 100 - 60 (52)
Player2
Hermans nico (Belgium - Ogre Khans)
20 - 0
Nikolay "NIKdof" Volkov (Team UN - Orcs and Goblins)
Game
Hadrien (Belgium)
4 - 16
Diego (Team UN - Beast Herds)
Game
Pascal Sidiras (Belgium - Dread Elves)
20 - 0
Mcs (Team UN - Vampire Covenant)
Game
Guy Demeyere (Belgium - Undying Dynasties)
14 - 6
Stephane Derdi (Team UN - Highborn Elves)
Game
'Artur' Thomas Jacobs (Belgium)
3 - 17
bovy thibaud (Team UN - Ogre Khans)
Game
Geoffrey Dutranoit (Belgium)
16 - 4
Dusan Zivkovic (Team UN - Infernal Dwarves)
Game
VANDERSANDE François (Belgium - The Vermin Swarm)
14 - 6
Genosuko (Team UN - The Vermin Swarm)
Game
Cedric Van Belle (Belgium - Orcs and Goblins)
17 - 3
Gregory Mandelaire (Team UN - Empire of Sonnstahl)
Game
2
Player1
(105) 100 - 60 (55)
Player2
bovy thibaud (Team UN - Ogre Khans)
20 - 0
Marijan Floigl (Serbia - The Vermin Swarm)
Game
Nikolay "NIKdof" Volkov (Team UN - Orcs and Goblins)
13 - 7
Aleksandar Piksiades (Serbia - Orcs and Goblins)
Game
Gregory Mandelaire (Team UN - Empire of Sonnstahl)
0 - 20
Schlos (Serbia - Dwarven Holds)
Game
Mcs (Team UN - Vampire Covenant)
20 - 0
Filip Stojkovic (Serbia)
Game
Dusan Zivkovic (Team UN - Infernal Dwarves)
16 - 4
Petar Curcic (Serbia - Saurian Ancients)
Game
Diego (Team UN - Beast Herds)
15 - 5
Mladen Jovic (Serbia)
Game
Stephane Derdi (Team UN - Highborn Elves)
11 - 9
Aleksandar Ristic Alf (Serbia)
Game
Genosuko (Team UN - The Vermin Swarm)
10 - 10
Nebojsa Jovanovic (Serbia - Warriors of the Dark Gods)
Game
3
Player1
(115) 100 - 60 (45)
Player2
Marek Bernard (Czech - Warriors of the Dark Gods)
12 - 8
bovy thibaud (Team UN - Ogre Khans)
Game
Michal "Pudl" Bukvic (Czech - Empire of Sonnstahl)
15 - 5
Diego (Team UN - Beast Herds)
Game
Concobara (Czech - Dwarven Holds)
12 - 8
Mcs (Team UN - Vampire Covenant)
Game
Michal Malý (Czech - Vampire Covenant)
12 - 8
Stephane Derdi (Team UN - Highborn Elves)
Game
Tobiáš Veska (Czech - Ogre Khans)
17 - 3
Gregory Mandelaire (Team UN - Empire of Sonnstahl)
Game
Jan "Griffin" Podaný (Czech - Undying Dynasties)
16 - 4
Nikolay "NIKdof" Volkov (Team UN - Orcs and Goblins)
Game
Jan Plucar (Czech - The Vermin Swarm)
16 - 4
Genosuko (Team UN - The Vermin Swarm)
Game
Jan Pus (Czech - Beast Herds)
15 - 5
Dusan Zivkovic (Team UN - Infernal Dwarves)
Game
4
Player1
(80) 80 - 80 (80)
Player2
Mcs (Team UN - Vampire Covenant)
8 - 12
Sergejs Medvedevs (Latvia - Vampire Covenant)
Game
Nikolay "NIKdof" Volkov (Team UN - Orcs and Goblins)
20 - 0
Dassler (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Stephane Derdi (Team UN - Highborn Elves)
4 - 16
Cyberogg (Latvia - Ogre Khans)
Game
Gregory Mandelaire (Team UN - Empire of Sonnstahl)
5 - 15
Allor (Latvia - Orcs and Goblins)
Game
Genosuko (Team UN - The Vermin Swarm)
12 - 8
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
Game
Dusan Zivkovic (Team UN - Infernal Dwarves)
3 - 17
Yann Favre (Latvia - Daemon Legions)
Game
Diego (Team UN - Beast Herds)
20 - 0
Florian Greß (Latvia - Saurian Ancients)
Game
bovy thibaud (Team UN - Ogre Khans)
8 - 12
Conjurer (Latvia - Undying Dynasties)
Game
5
Player1
(126) 100 - 60 (34)
Player2
SirRatlos (Austria - Dread Elves)
19 - 1
Nikolay "NIKdof" Volkov (Team UN - Orcs and Goblins)
Game
Bernhard Kuettner (Austria - Dwarven Holds)
15 - 5
Mcs (Team UN - Vampire Covenant)
Game
Hermund F (Austria - Beast Herds)
13 - 7
Diego (Team UN - Beast Herds)
Game
dolce & gabana (Austria - Kingdom of Equitaine)
14 - 6
Genosuko (Team UN - The Vermin Swarm)
Game
Martin Küllinger (Austria - The Vermin Swarm)
14 - 6
Gregory Mandelaire (Team UN - Empire of Sonnstahl)
Game
Hallvard (Austria)
12 - 8
Stephane Derdi (Team UN - Highborn Elves)
Game
Kathal (Austria - Infernal Dwarves)
19 - 1
Dusan Zivkovic (Team UN - Infernal Dwarves)
Game
Dr. GonZo (Austria - )
20 - 0
bovy thibaud (Team UN - Ogre Khans)
Game
6
Player1
(63) 63 - 97 (97)
Player2
Diego (Team UN - Beast Herds)
10 - 10
Andrew Lind (Scotland - Vampire Covenant)
Game
Dusan Zivkovic (Team UN - Infernal Dwarves)
0 - 20
Tim Bohknecht (Scotland - Beast Herds)
Game
Stephane Derdi (Team UN - Highborn Elves)
5 - 15
John Turner (Scotland - Ogre Khans)
Game
Gregory Mandelaire (Team UN - Empire of Sonnstahl)
4 - 16
Guillermo Bardera (Scotland - The Vermin Swarm)
Game
Mcs (Team UN - Vampire Covenant)
10 - 10
Paul McNeil (Scotland)
Game
Nikolay "NIKdof" Volkov (Team UN - Orcs and Goblins)
13 - 7
David "Deej" Johnson (Scotland - Dwarven Holds)
Game
Genosuko (Team UN - The Vermin Swarm)
10 - 10
Fraser Campbell (Scotland - Infernal Dwarves)
Game
bovy thibaud (Team UN - Ogre Khans)
11 - 9
Edward Murdoch (Scotland - Orcs and Goblins)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net