Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Black Autumn 2019
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(139) 2 - 0 (21)
Player2
Daniil Petrov (Группа Крови - Genestealer cult)
20 - 0
ProxyBot#1 (Проксиботы)
Game
PlusFiveVorpalFork (Группа Крови - Adeptus Astartes)
20 - 0
ProxyBot#2 (Проксиботы)
Game
Andrew OGGY Oganyan (Группа Крови - Drukhari)
20 - 0
ProxyBot#3 (Проксиботы)
Game
Artemiy "DIAD" Litunov (Группа Крови)
20 - 0
ProxyBot#4 (Проксиботы)
Game
Alexander "Sanner" Baydakov (Группа Крови - T'au Empire)
12 - 8
ProxyBot#5 (Проксиботы)
Game
Dyagen (Группа Крови - Aeldari)
20 - 0
ProxyBot#6 (Проксиботы)
Game
Grigory Eden Tomich (Группа Крови - Thousand sons)
20 - 0
ProxyBot#7 (Проксиботы)
Game
Artyom "HTrooper" Popadko (Группа Крови - Adeptus Mechanicus)
7 - 13
ProxyBot#8 (Проксиботы)
Game
2
Player1
(63) 0 - 2 (97)
Player2
Mikhail Stepnov (Espada - Imperial Knights)
0 - 20
Andrew OGGY Oganyan (Группа Крови - Drukhari)
Game
Igor "Axmedshax" Akinin (Espada)
1 - 19
Dyagen (Группа Крови - Aeldari)
Game
Lickan (Espada - Adeptus Astartes)
20 - 0
Grigory Eden Tomich (Группа Крови - Thousand sons)
Game
Sam (Espada - Drukhari)
14 - 6
PlusFiveVorpalFork (Группа Крови - Adeptus Astartes)
Game
Alexander "Aelasein" Zhelonkin (Espada - Thousand sons)
8 - 12
Alexander "Sanner" Baydakov (Группа Крови - T'au Empire)
Game
Tiphus (Espada - Heretic Astartes)
20 - 0
Daniil Petrov (Группа Крови - Genestealer cult)
Game
Alexey Lukyanov (Espada - Tyranids)
0 - 20
Artemiy "DIAD" Litunov (Группа Крови)
Game
Keiran (Espada - Adepta Sororitas)
0 - 20
Artyom "HTrooper" Popadko (Группа Крови - Adeptus Mechanicus)
Game
3
Player1
(88) 2 - 0 (72)
Player2
Dyagen (Группа Крови - Aeldari)
20 - 0
Artyom "Kirtanus" Abakumov (Minsk&Co - Necrons)
Game
Daniil Petrov (Группа Крови - Genestealer cult)
0 - 20
Andrey Ivanov (Minsk&Co - Orks)
Game
Grigory Eden Tomich (Группа Крови - Thousand sons)
0 - 20
Eugene Ranchenko (Minsk&Co)
Game
Alexander "Sanner" Baydakov (Группа Крови - T'au Empire)
20 - 0
Fiodar Famin (Minsk&Co - Harlequins)
Game
PlusFiveVorpalFork (Группа Крови - Adeptus Astartes)
18 - 2
Pavel Perovich (Minsk&Co - Adeptus Astartes)
Game
Artyom "HTrooper" Popadko (Группа Крови - Adeptus Mechanicus)
5 - 15
Aliaksandr Shkoda (Minsk&Co - Thousand sons)
Game
Artemiy "DIAD" Litunov (Группа Крови)
10 - 10
mr.Erle (Minsk&Co - Genestealer cult)
Game
Andrew OGGY Oganyan (Группа Крови - Drukhari)
15 - 5
Siamion "Sam" Krapivin (Minsk&Co)
Game
4
Player1
(87) 2 - 0 (73)
Player2
Daniil Petrov (Группа Крови - Genestealer cult)
10 - 10
Arsenii (Rocket Team)
Game
Andrew OGGY Oganyan (Группа Крови - Drukhari)
0 - 20
Alexander "Sieger" Shalin (Rocket Team - Adeptus Astartes)
Game
Artyom "HTrooper" Popadko (Группа Крови - Adeptus Mechanicus)
15 - 5
Spakyha (Rocket Team - Adeptus Mechanicus)
Game
Alexander "Sanner" Baydakov (Группа Крови - T'au Empire)
20 - 0
Callme (Rocket Team)
Game
Dyagen (Группа Крови - Aeldari)
20 - 0
-Gremlin- (Rocket Team - Tyranids)
Game
Artemiy "DIAD" Litunov (Группа Крови)
15 - 5
Kirill "Kargot" Lutskov (Rocket Team - Drukhari)
Game
Grigory Eden Tomich (Группа Крови - Thousand sons)
0 - 20
Stanislav "Sharlatan" Yaroslavov (Rocket Team - Necrons)
Game
PlusFiveVorpalFork (Группа Крови - Adeptus Astartes)
7 - 13
Pain (Rocket Team - Genestealer cult)
Game
Contact:
reddiv10@yandex.ru