Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Coliseum: Generals
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(130) 2 - 0 (30)
Player2
Alexander "Sanner" Baydakov (Группа Крови - T'au Empire)
14 - 6
Artyom "Kirtanus" Abakumov (Minsk&Co - Drukhari)
Game
PlusFiveVorpalFork (Группа Крови - Adeptus Astartes)
20 - 0
Ivan Shad_zy Andaliukevich (Minsk&Co - T'au Empire)
Game
Artyom "HTrooper" Popadko (Группа Крови - Blood Angels)
20 - 0
Ilya Com_Vindo Melnik (Minsk&Co - Space Wolves)
Game
Сергей "Django" Давыдов (Группа Крови - Thousand sons)
0 - 20
Alexandr "Santan" Filippov (Minsk&Co - Heretic Astartes)
Game
Grigory Eden Tomich (Группа Крови - Heretic Astartes)
20 - 0
Pavel Perovich (Minsk&Co - Adeptus Astartes)
Game
Dyagen (Группа Крови - Aeldari)
20 - 0
Eugene Ranchenko (Minsk&Co - Blood Angels)
Game
Artemiy "DIAD" Litunov (Группа Крови - Astra Militarum)
16 - 4
Fiodar Famin (Minsk&Co - Aeldari)
Game
Nenadyshin Mstislav (Группа Крови - Tyranids)
20 - 0
Aliaksandr Shkoda (Minsk&Co - Orks)
Game
2
Player1
(118) 2 - 0 (42)
Player2
Ivan Shad_zy Andaliukevich (Minsk&Co - T'au Empire)
0 - 20
Maxim "Krinmar" Kim (Тайная Команда 2 - Space Wolves)
Game
Aliaksandr Shkoda (Minsk&Co - Orks)
20 - 0
bash (Тайная Команда 2 - Dark Angels)
Game
Fiodar Famin (Minsk&Co - Aeldari)
20 - 0
Fenixov (Тайная Команда 2 - Adeptus Astartes)
Game
Alexandr "Santan" Filippov (Minsk&Co - Heretic Astartes)
20 - 0
Reinmar (Тайная Команда 2 - Adepta Sororitas)
Game
Artyom "Kirtanus" Abakumov (Minsk&Co - Drukhari)
20 - 0
Alexey (Тайная Команда 2 - Astra Militarum)
Game
Eugene Ranchenko (Minsk&Co - Blood Angels)
20 - 0
Maxim Fate Volkov (Тайная Команда 2 - Orks)
Game
Pavel Perovich (Minsk&Co - Adeptus Astartes)
18 - 2
Darog (Тайная Команда 2 - Blood Angels)
Game
Ilya Com_Vindo Melnik (Minsk&Co - Space Wolves)
0 - 20
Arsenii (Тайная Команда 2 - Heretic Astartes)
Game
3
Player1
(128) 2 - 0 (32)
Player2
Ivan Shad_zy Andaliukevich (Minsk&Co - T'au Empire)
7 - 13
Igor "shmoon" Shmun (Кнут и пряник - Harlequins)
Game
Fiodar Famin (Minsk&Co - Aeldari)
20 - 0
Green Wolf (Кнут и пряник - Orks)
Game
Ilya Com_Vindo Melnik (Minsk&Co - Space Wolves)
14 - 6
Sergey "Tannhäuser" Strorskiy (Кнут и пряник - Adeptus Astartes)
Game
Pavel Perovich (Minsk&Co - Adeptus Astartes)
20 - 0
Dmitrii "Tazar" Chadaev (Кнут и пряник - Thousand sons)
Game
Artyom "Kirtanus" Abakumov (Minsk&Co - Drukhari)
20 - 0
DinoKrocK (Кнут и пряник - Astra Militarum)
Game
Alexandr "Santan" Filippov (Minsk&Co - Heretic Astartes)
20 - 0
Dmitry Mastykov (Кнут и пряник - Blood Angels)
Game
Eugene Ranchenko (Minsk&Co - Blood Angels)
20 - 0
Executioner (Кнут и пряник - T'au Empire)
Game
Aliaksandr Shkoda (Minsk&Co - Orks)
7 - 13
Maksim "Shwarzenghold" Kozlov (Кнут и пряник - Genestealer cult)
Game
4
Player1
(98) 2 - 0 (62)
Player2
Fiodar Famin (Minsk&Co - Aeldari)
20 - 0
Yamamoto (Орда - Adeptus Mechanicus)
Game
Pavel Perovich (Minsk&Co - Adeptus Astartes)
20 - 0
Maxim "StrangeXellos" Ogorodtsev (Орда - Heretic Astartes)
Game
Ivan Shad_zy Andaliukevich (Minsk&Co - T'au Empire)
0 - 20
Rostislav Pankov (Орда - Aeldari)
Game
Ilya Com_Vindo Melnik (Minsk&Co - Space Wolves)
0 - 20
Xero (Орда - Adeptus Astartes)
Game
Alexandr "Santan" Filippov (Minsk&Co - Heretic Astartes)
20 - 0
Achimas Velde (Орда - Astra Militarum)
Game
Eugene Ranchenko (Minsk&Co - Blood Angels)
0 - 20
Mikhail Mitrofanov (Орда - Adepta Sororitas)
Game
Aliaksandr Shkoda (Minsk&Co - Orks)
20 - 0
Alexandr "Young Powerast" Vinogradov (Орда - Necrons)
Game
Artyom "Kirtanus" Abakumov (Minsk&Co - Drukhari)
18 - 2
Andanu (Орда - Harlequins)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net