Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Coliseum: Generals
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(46) 0 - 2 (114)
Player2
Maxim "StrangeXellos" Ogorodtsev (Орда - Heretic Astartes)
0 - 20
Alexander Kondakov (Serenity - Adepta Sororitas)
Game
Andanu (Орда - Harlequins)
0 - 20
Dmitrii Sokolinskii (Serenity - T'au Empire)
Game
Rostislav Pankov (Орда - Aeldari)
0 - 20
Vladimir Dudkevich (Serenity - Astra Militarum)
Game
Mikhail Mitrofanov (Орда - Adepta Sororitas)
16 - 4
Roman Khalitov (Serenity - Blood Angels)
Game
Alexandr "Young Powerast" Vinogradov (Орда - Necrons)
0 - 20
Nagashik (Serenity - Orks)
Game
Xero (Орда - Adeptus Astartes)
20 - 0
Timur "Manner" Gaizullin (Serenity - Aeldari)
Game
Achimas Velde (Орда - Astra Militarum)
4 - 16
Nikita Epanchintsev (Serenity - Adeptus Astartes)
Game
Yamamoto (Орда - Adeptus Mechanicus)
6 - 14
Andrey Kovalev (Serenity - Adeptus Mechanicus)
Game
2
Player1
(34) 0 - 2 (126)
Player2
Igor "shmoon" Shmun (Кнут и пряник - Harlequins)
5 - 15
Yamamoto (Орда - Adeptus Mechanicus)
Game
Green Wolf (Кнут и пряник - Orks)
18 - 2
Maxim "StrangeXellos" Ogorodtsev (Орда - Heretic Astartes)
Game
Sergey "Tannhäuser" Strorskiy (Кнут и пряник - Adeptus Astartes)
0 - 20
Mikhail Mitrofanov (Орда - Adepta Sororitas)
Game
Dmitrii "Tazar" Chadaev (Кнут и пряник - Thousand sons)
5 - 15
Alexandr "Young Powerast" Vinogradov (Орда - Necrons)
Game
DinoKrocK (Кнут и пряник - Astra Militarum)
0 - 20
Xero (Орда - Adeptus Astartes)
Game
Dmitry Mastykov (Кнут и пряник - Blood Angels)
0 - 20
Achimas Velde (Орда - Astra Militarum)
Game
Executioner (Кнут и пряник - T'au Empire)
0 - 20
Andanu (Орда - Harlequins)
Game
Maksim "Shwarzenghold" Kozlov (Кнут и пряник - Genestealer cult)
6 - 14
Rostislav Pankov (Орда - Aeldari)
Game
3
Player1
(88) 2 - 0 (72)
Player2
Maxim "StrangeXellos" Ogorodtsev (Орда - Heretic Astartes)
0 - 20
Tiphus (Espada Team - Heretic Astartes)
Game
Achimas Velde (Орда - Astra Militarum)
20 - 0
Lickan (Espada Team - Adeptus Astartes)
Game
Mikhail Mitrofanov (Орда - Adepta Sororitas)
11 - 9
Keiran (Espada Team - Adepta Sororitas)
Game
Andanu (Орда - Harlequins)
0 - 20
Alexander "Aelasein" Zhelonkin (Espada Team - Drukhari)
Game
Yamamoto (Орда - Adeptus Mechanicus)
13 - 7
W1alentin (Espada Team - T'au Empire)
Game
Xero (Орда - Adeptus Astartes)
18 - 2
Andrei "war_krays" Okhtin (Espada Team - Blood Angels)
Game
Alexandr "Young Powerast" Vinogradov (Орда - Necrons)
6 - 14
Igor "Axmedshax" Akinin (Espada Team - Astra Militarum)
Game
Rostislav Pankov (Орда - Aeldari)
20 - 0
HiveTyrant (Espada Team - Tyranids)
Game
4
Player1
(98) 2 - 0 (62)
Player2
Fiodar Famin (Minsk&Co - Aeldari)
20 - 0
Yamamoto (Орда - Adeptus Mechanicus)
Game
Pavel Perovich (Minsk&Co - Adeptus Astartes)
20 - 0
Maxim "StrangeXellos" Ogorodtsev (Орда - Heretic Astartes)
Game
Ivan Shad_zy Andaliukevich (Minsk&Co - T'au Empire)
0 - 20
Rostislav Pankov (Орда - Aeldari)
Game
Ilya Com_Vindo Melnik (Minsk&Co - Space Wolves)
0 - 20
Xero (Орда - Adeptus Astartes)
Game
Alexandr "Santan" Filippov (Minsk&Co - Heretic Astartes)
20 - 0
Achimas Velde (Орда - Astra Militarum)
Game
Eugene Ranchenko (Minsk&Co - Blood Angels)
0 - 20
Mikhail Mitrofanov (Орда - Adepta Sororitas)
Game
Aliaksandr Shkoda (Minsk&Co - Orks)
20 - 0
Alexandr "Young Powerast" Vinogradov (Орда - Necrons)
Game
Artyom "Kirtanus" Abakumov (Minsk&Co - Drukhari)
18 - 2
Andanu (Орда - Harlequins)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net