Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
GTC - Nations Cup 2022
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(23) 35 - 65 (77)
Player2
Manuel Sturm (Würfelgötter Fun Elite - Slaves to Darkness)
4 - 16
Henri (Team NL3 - Cities of Sigmar)
Game
Thomas Wördemann (Würfelgötter Fun Elite - Ossiarch Bonereapers)
1 - 19
Chicovlith (Team NL3 - Lumineth Realm Lords)
Game
Michelle (Würfelgötter Fun Elite - Soulblight Gravelords)
12 - 8
Jan (Team NL3 - Tzeentch)
Game
Christina Burkert (Würfelgötter Fun Elite - Daughters of Khaine)
3 - 17
Nicky Boerboom (Team NL3 - Soulblight Gravelords)
Game
Lina (Würfelgötter Fun Elite - Greenskinz)
3 - 17
Terry van Leeuwen (Team NL3 - Stormcast Eternals)
Game
2
Player1
(26) 35 - 65 (74)
Player2
Manuel Sturm (Würfelgötter Fun Elite - Slaves to Darkness)
8 - 12
Benedikt Mitscher (Wuppertaler Tabletop Gamers A - Lumineth Realm Lords)
Game
Christina Burkert (Würfelgötter Fun Elite - Daughters of Khaine)
7 - 13
Michael Scherbaum (Wuppertaler Tabletop Gamers A - Greenskinz)
Game
Lina (Würfelgötter Fun Elite - Greenskinz)
11 - 9
Andre Spieckermann (Wuppertaler Tabletop Gamers A - Nurgle)
Game
Michelle (Würfelgötter Fun Elite - Soulblight Gravelords)
0 - 20
Biagio (Wuppertaler Tabletop Gamers A - Ogor Mawtribes)
Game
Thomas Wördemann (Würfelgötter Fun Elite - Ossiarch Bonereapers)
0 - 20
AyZee (Wuppertaler Tabletop Gamers A - Flesh Eater Courts)
Game
3
Player1
(42) 42 - 58 (58)
Player2
Michelle (Würfelgötter Fun Elite - Soulblight Gravelords)
6 - 14
Rico (Wuppertal Talbetop Gamers B - Sylvaneth)
Game
Thomas Wördemann (Würfelgötter Fun Elite - Ossiarch Bonereapers)
8 - 12
Patric Frowein (Wuppertal Talbetop Gamers B - Slaanesh)
Game
Christina Burkert (Würfelgötter Fun Elite - Daughters of Khaine)
6 - 14
Christoph B. (Wuppertal Talbetop Gamers B - Daughters of Khaine)
Game
Lina (Würfelgötter Fun Elite - Greenskinz)
11 - 9
Lars Hellwig (Wuppertal Talbetop Gamers B - Greenskinz)
Game
Manuel Sturm (Würfelgötter Fun Elite - Slaves to Darkness)
11 - 9
Jörg Freyaldenhoven (Wuppertal Talbetop Gamers B - Nurgle)
Game
4
Player1
(19) 35 - 65 (81)
Player2
Michelle (Würfelgötter Fun Elite - Soulblight Gravelords)
0 - 20
Tobias holler (United Nations - Seraphon)
Game
Christina Burkert (Würfelgötter Fun Elite - Daughters of Khaine)
5 - 15
Paul van der Weijden (United Nations - Soulblight Gravelords)
Game
Manuel Sturm (Würfelgötter Fun Elite - Slaves to Darkness)
0 - 20
Johannes Stuhler (United Nations - Idoneth Deepkin)
Game
Thomas Wördemann (Würfelgötter Fun Elite - Ossiarch Bonereapers)
10 - 10
Mark Unterstab (United Nations - Greenskinz)
Game
Lina (Würfelgötter Fun Elite - Greenskinz)
4 - 16
TGPlay! Andre (United Nations - Sons of Behemat)
Game
5
Player1
(54) 54 - 46 (46)
Player2
Jörg Freyaldenhoven (Wuppertal Talbetop Gamers B - Nurgle)
20 - 0
Lina (Würfelgötter Fun Elite - Greenskinz)
Game
Lars Hellwig (Wuppertal Talbetop Gamers B - Greenskinz)
0 - 20
Thomas Wördemann (Würfelgötter Fun Elite - Ossiarch Bonereapers)
Game
Patric Frowein (Wuppertal Talbetop Gamers B - Slaanesh)
9 - 11
Michelle (Würfelgötter Fun Elite - Soulblight Gravelords)
Game
Rico (Wuppertal Talbetop Gamers B - Sylvaneth)
10 - 10
Manuel Sturm (Würfelgötter Fun Elite - Slaves to Darkness)
Game
Christoph B. (Wuppertal Talbetop Gamers B - Daughters of Khaine)
15 - 5
Christina Burkert (Würfelgötter Fun Elite - Daughters of Khaine)
Game
Contact:
tgplay@tgherford.de