Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
WTC - Nations Cup 2022
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(85) 85 - 75 (75)
Player2
Frederick Humcke (Germany - TG PLAY! - Dread Elves)
20 - 0
Ortwin (Netherlands - Dutch Team 1 - Infernal Dwarves)
Game
Marius Maertens (Germany - TG PLAY! - Warriors of the Dark Gods)
7 - 13
Jan Willem (Netherlands - Dutch Team 1 - Asklanders)
Game
Michael Grametzki (Germany - TG PLAY! - Orcs and Goblins)
13 - 7
Hessel (Netherlands - Dutch Team 1 - Orcs and Goblins)
Game
Yannic Titgemeyer (Germany - TG PLAY! - Empire of Sonnstahl)
11 - 9
Mick Boe (Netherlands - Dutch Team 1 - Kingdom of Equitaine)
Game
Peter Folle (Germany - TG PLAY! - Infernal Dwarves)
3 - 17
Paul Hasselt (Netherlands - Dutch Team 1 - Daemon Legions)
Game
Jobst (Germany - TG PLAY! - Vermin Swarm)
13 - 7
Martijn Koch van Koningsbruggen (Netherlands - Dutch Team 1 - Beast Herds)
Game
Streifenkarl (Germany - TG PLAY! - Ogre Khans)
10 - 10
Sem Janssen (Netherlands - Dutch Team 1 - Saurian Ancients)
Game
Björn Bernsmeier (Germany - TG PLAY! - Daemon Legions)
8 - 12
Rik de Meij (Netherlands - Dutch Team 1 - Dwarven Holds)
Game
2
Player1
(115) 100 - 60 (45)
Player2
Marc Duncker (Germany - Team Pfiffig - Beast Herds)
20 - 0
Mick Boe (Netherlands - Dutch Team 1 - Kingdom of Equitaine)
Game
Marc Denc (Germany - Team Pfiffig - Ogre Khans)
8 - 12
Hessel (Netherlands - Dutch Team 1 - Orcs and Goblins)
Game
Thorsten Path (Germany - Team Pfiffig - Sylvan Elves)
6 - 14
Sem Janssen (Netherlands - Dutch Team 1 - Saurian Ancients)
Game
Joachim (Germany - Team Pfiffig - Dread Elves)
20 - 0
Jan Willem (Netherlands - Dutch Team 1 - Asklanders)
Game
Jens (Germany - Team Pfiffig - Daemon Legions)
11 - 9
Rik de Meij (Netherlands - Dutch Team 1 - Dwarven Holds)
Game
Patric Steininger (Germany - Team Pfiffig - Warriors of the Dark Gods)
18 - 2
Paul Hasselt (Netherlands - Dutch Team 1 - Daemon Legions)
Game
Ricardo Bolz (Germany - Team Pfiffig - Empire of Sonnstahl)
16 - 4
Martijn Koch van Koningsbruggen (Netherlands - Dutch Team 1 - Beast Herds)
Game
Lupo (Germany - Team Pfiffig - Orcs and Goblins)
16 - 4
Ortwin (Netherlands - Dutch Team 1 - Infernal Dwarves)
Game
3
Player1
(99) 99 - 61 (61)
Player2
Steffen Duus (Denmark - The Cassive M - Ogre Khans)
18 - 2
Paul Hasselt (Netherlands - Dutch Team 1 - Daemon Legions)
Game
Kim Busk (Denmark - The Cassive M - Vampire Covenant)
18 - 2
Jan Willem (Netherlands - Dutch Team 1 - Asklanders)
Game
Nicholai Jørgensen (Denmark - The Cassive M - Infernal Dwarves)
2 - 18
Hessel (Netherlands - Dutch Team 1 - Orcs and Goblins)
Game
David Gade (Denmark - The Cassive M - Dwarven Holds)
13 - 7
Sem Janssen (Netherlands - Dutch Team 1 - Saurian Ancients)
Game
Dennis Arnt "Mr.Gobbo" Valgren (Denmark - The Cassive M - Orcs and Goblins)
13 - 7
Mick Boe (Netherlands - Dutch Team 1 - Kingdom of Equitaine)
Game
Edward Murdoch (Denmark - The Cassive M - Daemon Legions)
12 - 8
Rik de Meij (Netherlands - Dutch Team 1 - Dwarven Holds)
Game
Daniel MacMeeking (Denmark - The Cassive M - Empire of Sonnstahl)
9 - 11
Ortwin (Netherlands - Dutch Team 1 - Infernal Dwarves)
Game
Mathias Andersen (Denmark - The Cassive M - Undying Dynasties)
14 - 6
Martijn Koch van Koningsbruggen (Netherlands - Dutch Team 1 - Beast Herds)
Game
4
Player1
(115) 100 - 60 (45)
Player2
Martijn Koch van Koningsbruggen (Netherlands - Dutch Team 1 - Beast Herds)
12 - 8
Chris (Germany - Deichburschen - Kingdom of Equitaine)
Game
Hessel (Netherlands - Dutch Team 1 - Orcs and Goblins)
8 - 12
Martin Schaefer (Germany - Deichburschen - Warriors of the Dark Gods)
Game
Ortwin (Netherlands - Dutch Team 1 - Infernal Dwarves)
20 - 0
Maurice Link (Germany - Deichburschen - Saurian Ancients)
Game
Paul Hasselt (Netherlands - Dutch Team 1 - Daemon Legions)
12 - 8
Jan Olaf Schulenburg (Germany - Deichburschen - Daemon Legions)
Game
Sem Janssen (Netherlands - Dutch Team 1 - Saurian Ancients)
20 - 0
Fabian G (Germany - Deichburschen - Highborn Elves)
Game
Mick Boe (Netherlands - Dutch Team 1 - Kingdom of Equitaine)
19 - 1
Jannik Siefkes-Wedemeyer (Germany - Deichburschen - Orcs and Goblins)
Game
Jan Willem (Netherlands - Dutch Team 1 - Asklanders)
9 - 11
Bladeox (Germany - Deichburschen - Vampire Covenant)
Game
Rik de Meij (Netherlands - Dutch Team 1 - Dwarven Holds)
15 - 5
Maurice W (Germany - Deichburschen - Sylvan Elves)
Game
5
Player1
(65) 65 - 95 (95)
Player2
Sito (Germany - 8th Edition Revival - Daemon Legions)
7 - 13
Mick Boe (Netherlands - Dutch Team 1 - Kingdom of Equitaine)
Game
Felix (Germany - 8th Edition Revival - Warriors of the Dark Gods)
4 - 16
Martijn Koch van Koningsbruggen (Netherlands - Dutch Team 1 - Beast Herds)
Game
Tore Plennis (Germany - 8th Edition Revival - Empire of Sonnstahl)
19 - 1
Hessel (Netherlands - Dutch Team 1 - Orcs and Goblins)
Game
Michael Klostermann (Germany - 8th Edition Revival - Ogre Khans)
10 - 10
Rik de Meij (Netherlands - Dutch Team 1 - Dwarven Holds)
Game
Johannes Mohr (Germany - 8th Edition Revival - Sylvan Elves)
3 - 17
Sem Janssen (Netherlands - Dutch Team 1 - Saurian Ancients)
Game
O. Linke (Germany - 8th Edition Revival - The Vermin Swarm)
14 - 6
Ortwin (Netherlands - Dutch Team 1 - Infernal Dwarves)
Game
BiM (Germany - 8th Edition Revival - Vampire Covenant)
6 - 14
Paul Hasselt (Netherlands - Dutch Team 1 - Daemon Legions)
Game
Guido Gerboth (Germany - 8th Edition Revival - Saurian Ancients)
2 - 18
Jan Willem (Netherlands - Dutch Team 1 - Asklanders)
Game
Contact:
tgplay@tgherford.de