Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Los Ocho Pollos
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(84) 84 - 76 (76)
Player2
Ivan Diaz (Guardia Varega - Daemon Legions)
10 - 10
Jacob Corteen (Team England - Infernal Dwarves)
Game
Alberto "Aerrows" (Guardia Varega - Vampire Covenant)
1 - 19
Chris Bond (Team England - Kingdom of Equitaine)
Game
Lucas "Superorko" Hidalgo (Guardia Varega - Warriors of the Dark Gods)
3 - 17
Mark Greensill (Team England - Highborn Elves)
Game
gundizalbo (Guardia Varega - Sylvan Elves)
11 - 9
Luke Tranter (Team England - Warriors of the Dark Gods)
Game
Kaiser (Guardia Varega - Beast Herds)
20 - 0
Marcus Lake (Team England - Vermin Swarm)
Game
Miguel Ángel "LaStRa" (Guardia Varega - Dread Elves)
15 - 5
Hugh Scarlin (Team England - Daemon Legions)
Game
Popy (Guardia Varega - Empire of Sonnstahl)
14 - 6
josh burns (Team England - Sylvan Elves)
Game
Dadmon (Guardia Varega - Kingdom of Equitaine)
10 - 10
Adam Jones (Team England - Dread Elves)
Game
2
Player1
(77) 77 - 83 (83)
Player2
Guillem (Black Bulls - Vampire Covenant)
7 - 13
Marcus Lake (Team England - Vermin Swarm)
Game
Martí Vidal (Black Bulls - Kingdom of Equitaine)
5 - 15
Jacob Corteen (Team England - Infernal Dwarves)
Game
giri (Black Bulls - Dread Elves)
10 - 10
Adam Jones (Team England - Dread Elves)
Game
RogerGG (Black Bulls - Daemon Legions)
13 - 7
Luke Tranter (Team England - Warriors of the Dark Gods)
Game
Big 1 (Black Bulls - Vermin Swarm)
10 - 10
Mark Greensill (Team England - Highborn Elves)
Game
Lyzanor (Black Bulls - Infernal Dwarves)
15 - 5
josh burns (Team England - Sylvan Elves)
Game
Sergio Ronda (Black Bulls - Sylvan Elves)
7 - 13
Hugh Scarlin (Team England - Daemon Legions)
Game
Kolzar (Black Bulls - Dwarven Holds)
10 - 10
Chris Bond (Team England - Kingdom of Equitaine)
Game
3
Player1
(70) 70 - 90 (90)
Player2
Adam Jones (Team England - Dread Elves)
5 - 15
Paul Feuerstake (Furion Fanclub - Daemon Legions)
Game
Jacob Corteen (Team England - Infernal Dwarves)
12 - 8
Peter Ridder (Furion Fanclub - Empire of Sonnstahl)
Game
Hugh Scarlin (Team England - Daemon Legions)
1 - 19
Scrub (Furion Fanclub - Sylvan Elves)
Game
Marcus Lake (Team England - Vermin Swarm)
18 - 2
Maik Duus (Furion Fanclub - Warriors of the Dark Gods)
Game
Luke Tranter (Team England - Warriors of the Dark Gods)
2 - 18
Clement Konopnicki (Furion Fanclub - Ogre Khans)
Game
josh burns (Team England - Sylvan Elves)
7 - 13
Thomas Möller (Furion Fanclub - Undying Dynasties)
Game
Mark Greensill (Team England - Highborn Elves)
10 - 10
Christian Brauer (Furion Fanclub - Saurian Ancients)
Game
Chris Bond (Team England - Kingdom of Equitaine)
15 - 5
Anthony Thompson (Furion Fanclub - Infernal Dwarves)
Game
4
Player1
(73) 73 - 87 (87)
Player2
Kaj Geenen (Team Belgium - Highborn Elves)
12 - 8
Mark Greensill (Team England - Highborn Elves)
Game
Gregory Mandelaire (Team Belgium - Empire of Sonnstahl)
10 - 10
Jacob Corteen (Team England - Infernal Dwarves)
Game
Guy Demeyere (Team Belgium - Infernal Dwarves)
4 - 16
Chris Bond (Team England - Kingdom of Equitaine)
Game
Merlijn Dejonckheere (Team Belgium - Dwarven Holds)
10 - 10
Marcus Lake (Team England - Vermin Swarm)
Game
Agrael (Team Belgium - Dread Elves)
7 - 13
Hugh Scarlin (Team England - Daemon Legions)
Game
'Artur' Thomas Jacobs (Team Belgium - Daemon Legions)
10 - 10
Adam Jones (Team England - Dread Elves)
Game
Pascal Sidiras (Team Belgium - Orcs and Goblins)
10 - 10
Luke Tranter (Team England - Warriors of the Dark Gods)
Game
VANDERSANDE François (Team Belgium - Vermin Swarm)
10 - 10
josh burns (Team England - Sylvan Elves)
Game
5
Player1
(51) 60 - 100 (109)
Player2
Pyry Peitso (Team Finland - Highborn Elves)
9 - 11
josh burns (Team England - Sylvan Elves)
Game
Jere Jukka (Team Finland - Dread Elves)
2 - 18
Chris Bond (Team England - Kingdom of Equitaine)
Game
Ossi Heinonen (Team Finland - Vampire Covenant)
10 - 10
Luke Tranter (Team England - Warriors of the Dark Gods)
Game
Antti Häkli (Team Finland - Daemon Legions)
13 - 7
Hugh Scarlin (Team England - Daemon Legions)
Game
Olli Katila (Team Finland - Undying Dynasties)
1 - 19
Jacob Corteen (Team England - Infernal Dwarves)
Game
Henry H (Team Finland - Infernal Dwarves)
0 - 20
Adam Jones (Team England - Dread Elves)
Game
Onioncranker (Team Finland - Dwarven Holds)
9 - 11
Marcus Lake (Team England - Vermin Swarm)
Game
Jesse (Team Finland - Vermin Swarm)
7 - 13
Mark Greensill (Team England - Highborn Elves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net