Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
GTC - Nations Cup 2022
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(52) 52 - 48 (48)
Player2
Klaas (Bosses of the STOMP! - Greenskinz)
20 - 0
Roy Viefhues (Masse statt Klasse - Nurgle)
Game
Fryderyk Zoll (Bosses of the STOMP! - Ogor Mawtribes)
0 - 20
Benjamin Engel (Masse statt Klasse - Ogor Mawtribes)
Game
Lukas Wagner (Bosses of the STOMP! - Daughters of Khaine)
15 - 5
Dan (Masse statt Klasse - Lumineth Realm Lords)
Game
Stefan Kortenjan (Bosses of the STOMP! - Fyreslayers)
17 - 3
Flo Po (Masse statt Klasse - Nighthaunt)
Game
Tobiasz (Bosses of the STOMP! - Soulblight Gravelords)
0 - 20
Ulf Thiele (Masse statt Klasse - Stormcast Eternals)
Game
2
Player1
(38) 38 - 62 (62)
Player2
Lukas Wagner (Bosses of the STOMP! - Daughters of Khaine)
12 - 8
Adamek (Brawl Stars - Skaventide)
Game
Tobiasz (Bosses of the STOMP! - Soulblight Gravelords)
0 - 20
Tomáš Růt (Brawl Stars - Sylvaneth)
Game
Fryderyk Zoll (Bosses of the STOMP! - Ogor Mawtribes)
1 - 19
Jan (Brawl Stars - Beasts of Chaos)
Game
Stefan Kortenjan (Bosses of the STOMP! - Fyreslayers)
20 - 0
Boda (Brawl Stars - Sons of Behemat)
Game
Klaas (Bosses of the STOMP! - Greenskinz)
5 - 15
Plagat (Brawl Stars - Daughters of Khaine)
Game
3
Player1
(52) 52 - 48 (48)
Player2
Fryderyk Zoll (Bosses of the STOMP! - Ogor Mawtribes)
0 - 20
Thorsten-Kiez-Kalle-Rohde (Störtebeker Würfelpiraten - Seraphon)
Game
Tobiasz (Bosses of the STOMP! - Soulblight Gravelords)
10 - 10
Christian Thies-Giese (Störtebeker Würfelpiraten - Fyreslayers)
Game
Klaas (Bosses of the STOMP! - Greenskinz)
20 - 0
Lukas Rainer Harder (Störtebeker Würfelpiraten - Idoneth Deepkin)
Game
Stefan Kortenjan (Bosses of the STOMP! - Fyreslayers)
9 - 11
Mathias Tegtmeyer (Störtebeker Würfelpiraten - Lumineth Realm Lords)
Game
Lukas Wagner (Bosses of the STOMP! - Daughters of Khaine)
13 - 7
Volker Hinrichs (Störtebeker Würfelpiraten - Skaventide)
Game
4
Player1
(59) 59 - 41 (41)
Player2
Floreliza (Würfelgötter Elite Fun - Legion of the First Prince)
0 - 20
Klaas (Bosses of the STOMP! - Greenskinz)
Game
Fabian Koschmider (Würfelgötter Elite Fun - Nurgle)
20 - 0
Fryderyk Zoll (Bosses of the STOMP! - Ogor Mawtribes)
Game
Matthias Brinkert (Würfelgötter Elite Fun - Cities of Sigmar)
11 - 9
Stefan Kortenjan (Bosses of the STOMP! - Fyreslayers)
Game
Daniel Brinkert (Würfelgötter Elite Fun - Lumineth Realm Lords)
8 - 12
Lukas Wagner (Bosses of the STOMP! - Daughters of Khaine)
Game
Tristan (Würfelgötter Elite Fun - Seraphon)
20 - 0
Tobiasz (Bosses of the STOMP! - Soulblight Gravelords)
Game
5
Player1
(50) 50 - 50 (50)
Player2
Stefan Kortenjan (Bosses of the STOMP! - Fyreslayers)
5 - 15
JonesMan (5Promelle - Daughters of Khaine)
Game
Lukas Wagner (Bosses of the STOMP! - Daughters of Khaine)
19 - 1
Maximilian Kupka (5Promelle - Nighthaunt)
Game
Fryderyk Zoll (Bosses of the STOMP! - Ogor Mawtribes)
6 - 14
FloKowa (5Promelle - Sons of Behemat)
Game
Klaas (Bosses of the STOMP! - Greenskinz)
20 - 0
Julian Kowalski (5Promelle - Greenskinz)
Game
Tobiasz (Bosses of the STOMP! - Soulblight Gravelords)
0 - 20
Felix Schlüter (5Promelle - Slaves to Darkness)
Game
Contact:
tgplay@tgherford.de