# | Player | Path | Army | Penalty | Points |
1 |
Artur Szymała (8 Bila )
| w-w-w-w-w |
Orcs and Goblins
| 0 | 97 |
2 |
Michas (Ordin 2)
| w-w-w-w-w |
Saurian Ancients
| 0 | 93 |
3 |
Furion (Rogaty Szczur Doner Kebab Special)
| w-w-w-w-w |
Highborn Elves
| 0 | 92 |
4 |
Scrub (Team Germany )
| w-w-w-w-d |
| 0 | 88 |
5 |
X.Maciek (Twardy jak obelisk)
| w-w-w-w-w |
The Vermin Swarm
| 0 | 87 |
6 |
Konstantin Nikulin (Pokémon return)
| w-w-w-w-w |
| 0 | 85 |
7 |
Mateusz Podwysocki (Orando Podpsim swędem do top10)
| w-w-w-w-w |
| 0 | 85 |
8 |
Konrad Krystecki (Underdogs)
| w-w-l-w-w |
| 0 | 81 |
9 |
Marcin Lipiński (JH 1)
| w-w-w-l-w |
Daemon Legions
| 0 | 81 |
10 |
Marek Kiełbasa (Szybki Szpil)
| w-w-l-w-w |
Undying Dynasties
| 0 | 80 |
11 |
Johannes Mohr (Sexy OBELIX)
| w-w-w-w-w |
| 0 | 79 |
12 |
Pawlak (Schwarze Legion)
| w-w-w-w-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 79 |
13 |
Semi (Drobne Wałeczki)
| w-w-w-l-w |
Highborn Elves
| 0 | 79 |
14 |
Artsiom 'frttnqt' Shylau (Team Belarus)
| w-w-w-w-d |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 78 |
15 |
Filip Głowacki (Czarne Wrony 1)
| l-w-w-w-w |
Ogre Khans
| 0 | 78 |
16 |
Rhawn (Czech B)
| w-w-l-w-w |
Dread Elves
| 0 | 78 |
17 |
Sas (RykMedaliki )
| w-w-w-w-d |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 78 |
18 |
Thibault "ANKOR" (Handsome OBELIX )
| w-w-w-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 78 |
19 |
Thomas Möller (Team Germany )
| w-w-w-w-l |
Undying Dynasties
| 0 | 78 |
20 |
Dravenlord (8 Bila III)
| w-d-d-w-w |
Undying Dynasties
| 0 | 77 |
21 |
Maciej Łepkowski (Osmiornica 1)
| w-l-w-w-w |
Ogre Khans
| 0 | 76 |
22 |
Artem "Blackmane" Goysan (Ukraine 3)
| w-w-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 75 |
23 |
Sowa (OKF Miscast I)
| w-w-w-w-w |
| 0 | 75 |
24 |
Michał Rusinek (Ordin1)
| w-w-w-w-l |
| 0 | 74 |
25 |
Dezyr (Team Switzerland)
| w-w-w-w-l |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 73 |
26 |
Mity (Pokémon return)
| w-w-d-w-w |
Undying Dynasties
| 0 | 73 |
27 |
Frederick Humcke (TGPlay!)
| w-w-l-w-w |
| 0 | 72 |
28 |
Kalesoner (JH2)
| w-w-w-w-d |
Undying Dynasties
| 0 | 72 |
29 |
Kirill Adelfinskiy (Pokémon return)
| w-w-l-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 72 |
30 |
Marcin "Krzemi" Krzemień (Underdogs)
| w-w-w-w-d |
| 0 | 72 |
31 |
Marek Bernard (Czech Mates A)
| d-w-w-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 72 |
32 |
Piotr Lubbe (Strefa Zero)
| w-w-w-w-l |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 72 |
33 |
quentin breton (Henri's chosen)
| w-w-w-l-w |
Infernal Dwarves
| 0 | 72 |
34 |
Radek (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA)
| w-w-d-d-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 72 |
35 |
Jan Pus (Czech Mates A)
| w-w-w-w-l |
| 0 | 71 |
36 |
Łukasz (Najstarsi Old Boye)
| w-l-w-d-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 71 |
37 |
Kyrre Øvrebø (Sexy OBELIX)
| w-w-l-l-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 70 |
38 |
pazdzioch (Czarne Wrony 1)
| w-w-w-l-w |
Infernal Dwarves
| 0 | 70 |
39 |
Jarekk (Orando Podpsim swędem do top10)
| w-l-w-w-w |
Ogre Khans
| 0 | 69 |
40 |
Rilam (OKF Miscast I)
| l-w-w-w-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 69 |
41 |
Crane (Czarne Wrony 2)
| d-w-w-l-w |
The Vermin Swarm
| 0 | 68 |
42 |
Dreef (Czarne Wrony 1)
| w-l-w-d-w |
Beast Herds
| 0 | 68 |
43 |
Robert (Rogaty Szczur Doner Kebab Special)
| w-w-l-w-w |
Vampire Covenant
| 0 | 68 |
44 |
Dmytro Stashok (Reservoir Dogs (Ukraine 2))
| w-l-w-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 67 |
45 |
Konstantin Volokhin (Ukrainian Anchors (Ukraine 1))
| l-w-w-d-w |
Beast Herds
| 0 | 66 |
46 |
Mateusz "Bober" Bury (Orando Podpsim swędem do top10)
| l-d-w-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 66 |
47 |
Romek (Animosity Tonie Majami)
| w-w-l-w-w |
Dread Elves
| 0 | 66 |
48 |
Sven Gassen (Menele gdzie się da)
| l-w-w-l-w |
Saurian Ancients
| 0 | 66 |
49 |
Sviatoslav (Reservoir Dogs (Ukraine 2))
| w-d-w-d-d |
| 0 | 66 |
50 |
Danylo (Ukrainian Anchors (Ukraine 1))
| l-w-d-w-d |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 65 |
51 |
Dzićka (8 Bila )
| w-w-l-w-w |
| 0 | 65 |
52 |
Michal "Pudl" Bukvic (Czech Mates A)
| d-w-w-w-l |
| 0 | 65 |
53 |
Paul Berclaz (Team Switzerland)
| l-w-w-w-l |
Dwarven Holds
| 0 | 65 |
54 |
Bałagan (Coś orczego z jajem)
| l-w-w-w-l |
Undying Dynasties
| 0 | 64 |
55 |
Tomasz Tutaj (JH 1)
| l-w-w-l-w |
Sylvan Elves
| 0 | 64 |
56 |
Andrii Baranovskyi (Ukrainian Anchors (Ukraine 1))
| w-w-w-l-w |
Dwarven Holds
| 0 | 63 |
57 |
grimgorg (Drobne Pijaczki)
| l-l-w-l-w |
Undying Dynasties
| 0 | 63 |
58 |
Jacek Drob (Obelisk "z Gór Wamać")
| l-w-l-w-w |
Dwarven Holds
| 0 | 63 |
59 |
Maxim"Inkvizitor Maximilian"Biba (Ukraine 3)
| w-w-l-w-l |
Highborn Elves
| 0 | 63 |
60 |
Stanislav (Team Belarus)
| w-w-w-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 63 |
61 |
Stanislaw Scheiner (Ordin1)
| l-w-w-w-l |
Saurian Ancients
| 0 | 63 |
62 |
Bogumił Kułakowski (Drobne Wałeczki)
| w-w-l-l-d |
Beast Herds
| 0 | 62 |
63 |
Dziop (Ordin1)
| d-w-w-l-w |
Vampire Covenant
| 0 | 62 |
64 |
Hypnotic (Ciupaga Legionu)
| d-l-w-l-w |
Infernal Dwarves
| 0 | 62 |
65 |
Tobiáš Veska (Czech B)
| w-w-l-d-w |
The Vermin Swarm
| 0 | 62 |
66 |
Bartłomiej (Szybki Szpil)
| w-l-w-l-w |
Dread Elves
| 0 | 61 |
67 |
Cezar (8 Bila III)
| l-w-w-l-w |
| 0 | 61 |
68 |
GreMliN (Ciupaga Legionu)
| w-w-l-w-l |
Sylvan Elves
| 0 | 61 |
69 |
Henrik (Team Germany )
| l-l-w-w-w |
Dread Elves
| 0 | 61 |
70 |
XxX (TGPlay!)
| w-w-w-l-l |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 61 |
71 |
coob (Lewa Flanka)
| l-w-w-w-l |
The Vermin Swarm
| 0 | 60 |
72 |
Ever (Animosity Tonie Majami)
| l-w-l-w-w |
Highborn Elves
| 0 | 60 |
73 |
Illia Karmazinski (Reservoir Dogs (Ukraine 2))
| w-l-w-w-d |
Ogre Khans
| 0 | 60 |
74 |
Maciej Grzegorzek (8 Bila II )
| l-w-w-w-d |
Ogre Khans
| 0 | 60 |
75 |
Mateusz Łapiński (Underdogs)
| w-l-d-w-d |
Ogre Khans
| 0 | 60 |
76 |
Traxors (8 Billa IV)
| w-w-l-l-w |
Orcs and Goblins
| 0 | 60 |
77 |
Wokrze (Drobne Wałeczki)
| w-w-w-l-d |
Dwarven Holds
| 0 | 60 |
78 |
Arrander (8 Bila )
| w-l-d-w-l |
Undying Dynasties
| 0 | 59 |
79 |
Cotau (Make Way! 1)
| w-l-w-l-w |
The Vermin Swarm
| 0 | 59 |
80 |
Kristoffer Lysholm (Czarne Wrony 2)
| l-l-w-w-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 59 |
81 |
Piotr "Szmajson" Szmajewski (Rogaty Szczur Doner Kebab Special)
| w-w-l-w-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 59 |
82 |
DeBelial (8 Bila )
| w-l-l-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 58 |
83 |
Ievgen Zapolskyi (Ukrainian Anchors (Ukraine 1))
| l-w-w-l-l |
Orcs and Goblins
| 0 | 58 |
84 |
Jawor (Animosity Tonie Majami)
| l-w-w-w-w |
Daemon Legions
| 0 | 58 |
85 |
Mojżesz (Make Way! 1)
| w-l-w-l-w |
Dwarven Holds
| 0 | 58 |
86 |
Tofic (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA)
| w-l-w-w-w |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 58 |
87 |
Benjamin Nardelli (Handsome OBELIX )
| d-l-w-w-l |
Vampire Covenant
| 0 | 57 |
88 |
Danrakh (Ciupaga Legionu)
| w-w-w-w-l |
Dwarven Holds
| 0 | 57 |
89 |
Genosuko (Henri's chosen)
| l-w-w-l-w |
The Vermin Swarm
| 0 | 57 |
90 |
Tomasz 'Handełek' Domagalski (Ordin1)
| l-l-w-w-w |
Infernal Dwarves
| 0 | 57 |
91 |
Trubas (Nemezis Sexy)
| w-l-w-w-l |
Orcs and Goblins
| 0 | 57 |
92 |
VonCream (Animosity 3)
| w-w-d-d-d |
Dwarven Holds
| 0 | 57 |
93 |
Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki (Handsome OBELIX )
| l-w-l-d-w |
| 0 | 56 |
94 |
Panchard Xavier (TGPlay!)
| w-d-w-l-l |
Ogre Khans
| 0 | 56 |
95 |
Przemyslaw (Orando Podpsim swędem do top10)
| l-d-w-w-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 56 |
96 |
Bombaj (RykMedaliki )
| w-l-l-w-d |
Beast Herds
| 0 | 55 |
97 |
Janek (Ordin 2)
| w-w-w-l-l |
Highborn Elves
| 0 | 55 |
98 |
Kiri (Henri's chosen)
| w-w-l-d-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 55 |
99 |
Ninos (Orando - żyrokopterem w piękny rejs )
| l-d-w-l-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 55 |
100 |
Shakin Dudi (Twardy jak obelisk)
| w-l-l-d-w |
Undying Dynasties
| 0 | 55 |
101 |
Damian "Milczek" Bronowicki (Rogaty Szczur Doner Kebab Special)
| l-l-w-w-d |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 54 |
102 |
Gąszczu (Orando - żyrokopterem w piękny rejs )
| l-w-w-l-d |
Dwarven Holds
| 0 | 54 |
103 |
Napadzior (Osmiornica 1)
| l-w-l-w-w |
| 0 | 54 |
104 |
Sebastian Daszkiewicz (Szybki Szpil)
| l-w-d-l-w |
Vampire Covenant
| 0 | 54 |
105 |
Sorneu (Drobne Pijaczki)
| w-w-l-l-w |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 54 |
106 |
Volodymyr "VoVan" Kurchenko (Ukraine 3)
| l-l-w-w-w |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 54 |
107 |
AKU (Make Way! 1)
| w-l-w-l-d |
Infernal Dwarves
| 0 | 53 |
108 |
Brunfaut Loick (TGPlay!)
| w-d-w-l-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 53 |
109 |
Miszta (Schwarze Legion)
| w-w-l-l-w |
Sylvan Elves
| 0 | 53 |
110 |
Offspringman (Czarne Wrony 2)
| d-l-w-d-d |
Beast Herds
| 0 | 53 |
111 |
Azurix (Osmiornica 1)
| w-l-w-l-l |
Highborn Elves
| 0 | 52 |
112 |
Chawal (Handsome OBELIX )
| l-w-w-l-l |
Dread Elves
| 0 | 52 |
113 |
muszasty (Salamandra)
| w-l-l-w-w |
Orcs and Goblins
| 0 | 52 |
114 |
Myth (8 Bila II )
| w-l-w-w-l |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 52 |
115 |
Pedro (Salamandra)
| w-l-w-l-w |
Highborn Elves
| 0 | 52 |
116 |
Sergiusz (RykMedaliki )
| w-l-l-w-d |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 52 |
117 |
Sill (Drobne Pijaczki)
| w-l-l-l-w |
Dread Elves
| 0 | 52 |
118 |
Stanislav "Flam" Fesenko (Pokémon return)
| w-w-l-w-l |
| 0 | 52 |
119 |
Stefan Voßen (Team Germany )
| w-w-w-d-l |
| 0 | 52 |
120 |
White Lion (Team Sargon)
| l-w-w-d-d |
Saurian Ancients
| 0 | 52 |
121 |
Adam (OKF Miscast I)
| l-w-d-l-l |
Vampire Covenant
| 0 | 51 |
122 |
Dębek (JH 1)
| w-l-w-l-w |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 51 |
123 |
Jurand Szwaja (RykMedaliki )
| d-l-w-w-d |
The Vermin Swarm
| 0 | 51 |
124 |
Mark Abarenko (Reservoir Dogs (Ukraine 2))
| w-l-l-w-d |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 51 |
125 |
Michał Kołakowski (JH 1)
| d-w-l-d-w |
Beast Herds
| 0 | 51 |
126 |
Voodoo (Nemezis Sexy)
| l-w-w-d-w |
The Vermin Swarm
| 0 | 51 |
131 |
medzik (Lewa Flanka)
| w-w-w-l-d |
Empire of Sonnstahl
| -3 | 50 |
127 |
Alexander Koshkin (Pokémon return)
| l-w-w-w-l |
Daemon Legions
| 0 | 50 |
128 |
Bastor (Team Sargon)
| w-l-l-d-d |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 50 |
129 |
Blady (Strefa Zero)
| l-w-w-l-l |
| 0 | 50 |
130 |
Marek Gmyrek (Underdogs)
| w-w-w-l-w |
Vampire Covenant
| 0 | 50 |
132 |
Pawel "Bestia" KR499 (Obelisk "z Gór Wamać")
| l-w-l-l-w |
Beast Herds
| 0 | 50 |
133 |
Pyrax (Drobne Pijaczki)
| l-l-w-w-l |
The Vermin Swarm
| 0 | 50 |
134 |
Thomas "TheLegend27" Burri (Team Switzerland)
| w-l-l-w-w |
Undying Dynasties
| 0 | 50 |
135 |
Artem (Ukrainian Anchors (Ukraine 1))
| l-w-l-l-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 49 |
136 |
Emil (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe)
| l-l-w-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 49 |
137 |
Hoax (Make Way 2)
| l-w-w-l-d |
The Vermin Swarm
| 0 | 49 |
138 |
Krystian (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe)
| w-l-l-w-d |
Dread Elves
| 0 | 49 |
139 |
Projekt ID 4161 (Front Wschodni)
| l-l-w-w-w |
Vampire Covenant
| 0 | 49 |
140 |
Szymon (Lewa Flanka)
| w-w-l-l-l |
Ogre Khans
| 0 | 49 |
141 |
Dariusz Kochanowski (Czarne Wrony 1)
| l-w-l-w-l |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 48 |
142 |
Galahad (Menele gdzie się da)
| l-l-w-l-w |
Undying Dynasties
| 0 | 48 |
143 |
Maciej Jan Siedlecki (Front Wschodni)
| l-l-w-w-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 48 |
144 |
Artur Siemianowski (Nemezis Sexy)
| l-l-w-w-l |
Undying Dynasties
| 0 | 47 |
145 |
Concobara (Czech Mates A)
| l-w-l-w-d |
Dwarven Holds
| 0 | 47 |
146 |
Marcin Handl [PO390] (Strefa Zero)
| l-w-w-l-w |
Vampire Covenant
| 0 | 47 |
147 |
Riplay (JH2)
| l-w-l-d-w |
Dread Elves
| 0 | 47 |
148 |
Ryszard (8 Bila III)
| l-w-l-w-w |
Sylvan Elves
| 0 | 47 |
149 |
Tocz (Twardy jak obelisk)
| l-d-w-l-l |
| 0 | 47 |
150 |
William Breton (Henri's chosen)
| w-w-l-l-l |
Ogre Khans
| 0 | 47 |
151 |
Adam Kuc (Szybki Szpil)
| w-l-l-w-l |
Saurian Ancients
| 0 | 46 |
152 |
Cgristopher (JH2)
| l-l-w-l-w |
Daemon Legions
| 0 | 46 |
153 |
Jakub Klinský (Czech B)
| w-w-l-l-l |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 46 |
154 |
Pavel Krol (Team Belarus)
| w-l-l-w-d |
Saurian Ancients
| 0 | 46 |
155 |
zaba (Strefa Zero)
| l-w-w-d |
| 0 | 46 |
156 |
Janek 8B (8 Bila II )
| l-d-l-w-l |
Dwarven Holds
| 0 | 45 |
157 |
Laik (Underdogs)
| w-w-l-w-l |
Dread Elves
| 0 | 45 |
158 |
Lichemeister (Team Switzerland)
| w-l-l-l-d |
| 0 | 45 |
159 |
Radian (Front Wschodni)
| l-w-w-d-l |
| 0 | 45 |
160 |
saint_barbara (JH2)
| w-w-d-l-l |
| 0 | 45 |
161 |
Adam (JH2)
| w-w-l-l-l |
Ogre Khans
| 0 | 44 |
162 |
Adeyev Dmitriy (Ukraine 3)
| l-l-w-w-l |
Daemon Legions
| 0 | 44 |
163 |
August (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA)
| w-l-l-d-w |
Vampire Covenant
| 0 | 44 |
164 |
Kacper Mąkosa (Ordin 2)
| l-w-l-l-d |
Infernal Dwarves
| 0 | 44 |
165 |
Łaki (Animosity Tonie Majami)
| w-l-d-l-w |
Dwarven Holds
| 0 | 44 |
166 |
Marek Bąk (Schwarze Legion)
| w-w-l-l-l |
Daemon Legions
| 0 | 44 |
167 |
Prezes (Okf Miscast 2)
| l-w-l-l-w |
Dwarven Holds
| 0 | 44 |
168 |
Przemysław "Szary" Jacko (Drobne Pijaczki)
| l-l-w-l-w |
Orcs and Goblins
| 0 | 44 |
169 |
Sebastian (RykMedaliki )
| l-d-l-l-d |
Highborn Elves
| 0 | 44 |
170 |
Stan (Twardy jak obelisk)
| w-w-l-w-l |
| 0 | 44 |
171 |
Hubcik (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA)
| d-l-l-l-d |
Dwarven Holds
| 0 | 43 |
172 |
Kacpi (Team Sargon)
| w-l-l-d-l |
Undying Dynasties
| 0 | 43 |
173 |
Lubart (Team Belarus)
| l-l-w-w-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 43 |
174 |
Michal Fluffy Wegrzynski (Coś orczego z jajem)
| l-l-w-w-w |
Sylvan Elves
| 0 | 43 |
175 |
Michal Malý (Czech Mates A)
| l-w-d-d-l |
Vampire Covenant
| 0 | 43 |
176 |
Jezus (Ordin1)
| w-l-l-w-l |
Orcs and Goblins
| 0 | 42 |
177 |
Marius Maertens (Team Germany )
| l-l-w-l-d |
| 0 | 42 |
178 |
Biały (8 Billa IV)
| w-l-l-w-w |
Undying Dynasties
| 0 | 41 |
179 |
Clement Konopnicki (Sexy OBELIX)
| l-l-l-d-d |
Ogre Khans
| 0 | 41 |
180 |
Czerwo (Orando - żyrokopterem w piękny rejs )
| l-l-w-l-d |
Vampire Covenant
| 0 | 41 |
181 |
Jacek (Okf Miscast 2)
| l-w-l-l-l |
Sylvan Elves
| 0 | 41 |
182 |
kubencjusz (Team Sargon)
| l-l-d-d-d |
| 0 | 41 |
183 |
Lohost (OKF Miscast I)
| l-w-w-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 41 |
184 |
Wojciech Kobe Wójcik BB056 (8 Bila II )
| l-w-l-l-d |
The Vermin Swarm
| 0 | 41 |
185 |
Blazej (Make Way! 1)
| w-l-l-l-d |
Daemon Legions
| 0 | 40 |
186 |
Freddy Denouille (Sexy OBELIX)
| w-l-l-d-w |
| 0 | 40 |
187 |
Jackie (8 Billa IV)
| l-w-l-l-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 40 |
188 |
Jakub Černý (Czech B)
| w-l-l-l-w |
Sylvan Elves
| 0 | 40 |
189 |
Wost WA807 (Make Way 2)
| l-w-w-l-l |
Highborn Elves
| 0 | 40 |
190 |
Hryhorii Tsokur (Reservoir Dogs (Ukraine 2))
| w-d-l-l-d |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 39 |
191 |
ironhead (Make Way! 1)
| l-l-d-d-d |
Vampire Covenant
| 0 | 39 |
192 |
Jakub Loko Szelwicki (Coś orczego z jajem)
| l-l-w-w-d |
Orcs and Goblins
| 0 | 39 |
193 |
Miras (Okf Miscast 2)
| l-w-l-w-l |
| 0 | 39 |
194 |
Sokół (Orando - żyrokopterem w piękny rejs )
| w-d-l-l-d |
Orcs and Goblins
| 0 | 39 |
195 |
Adam (Nemezis Sexy)
| l-d-w-l-l |
Infernal Dwarves
| 0 | 38 |
196 |
Fabrice Babnik (Sexy OBELIX)
| w-l-l-w-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 38 |
197 |
Gabriel BI080 (Front Wschodni)
| l-l-w-w-l |
Daemon Legions
| 0 | 38 |
198 |
Kamil Kubiczek (Schwarze Legion)
| w-d-w-l-l |
The Vermin Swarm
| 0 | 38 |
199 |
Pierre-Emmanuel Guillet (Handsome OBELIX )
| w-l-l-w-l |
| 0 | 38 |
200 |
Piotr Szymański (Nebiros) (Orando Podpsim swędem do top10)
| l-l-w-w-l |
Undying Dynasties
| 0 | 38 |
201 |
r@fix (Drobne Wałeczki)
| w-l-d-l-l |
Vampire Covenant
| 0 | 38 |
202 |
Radeczek (Okf Miscast 2)
| l-d-l-w-l |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 38 |
203 |
Bojo (Obelisk "z Gór Wamać")
| l-w-w-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 37 |
204 |
Dibo (Ciupaga Legionu)
| w-l-l-l-l |
Beast Herds
| 0 | 37 |
205 |
Gasior (JH 1)
| d-w-l-w-l |
Vampire Covenant
| 0 | 37 |
206 |
Kamil Oleński (OKF Miscast I)
| w-l-l-l-w |
Undying Dynasties
| 0 | 37 |
207 |
Kombi (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe)
| w-l-l-l-w |
Highborn Elves
| 0 | 37 |
208 |
Albo Albo (Coś orczego z jajem)
| l-w-l-w-d |
| 0 | 36 |
209 |
Cosmo (Menele gdzie się da)
| d-l-d-l-d |
The Vermin Swarm
| 0 | 36 |
210 |
Janek RS (Rogaty Szczur Doner Kebab Special)
| l-w-l-d-l |
Ogre Khans
| 0 | 36 |
211 |
Nikodem Piotrowski (Strefa Zero)
| l-l-l-w-w |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 36 |
212 |
Robert Martyniuk (Szybki Szpil)
| l-l-l-w-w |
Highborn Elves
| 0 | 36 |
213 |
Bart Barton (Nemezis Sexy)
| l-l-d-w-d |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 35 |
214 |
Lord Pyton (Salamandra)
| l-l-l-w-w |
Daemon Legions
| 0 | 35 |
215 |
Marvin (Osmiornica 1)
| l-l-l-l-l |
| 0 | 35 |
216 |
Poro (Animosity Tonie Majami)
| w-l-l-l-d |
The Vermin Swarm
| 0 | 35 |
217 |
Szymu (Schwarze Legion)
| w-d-l-l-d |
| 0 | 35 |
218 |
Wojciech Rokuszewski (Menele gdzie się da)
| l-l-w-l-w |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 35 |
219 |
Gabriel (Team Switzerland)
| l-l-l-w-l |
| 0 | 34 |
220 |
Grzegorz Plague (Twardy jak obelisk)
| w-w-l-l-l |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 34 |
221 |
Karol (Front Wschodni)
| l-l-w-w-l |
Highborn Elves
| 0 | 34 |
222 |
Świerszczu (Orando - żyrokopterem w piękny rejs )
| l-l-w-l-l |
Daemon Legions
| 0 | 34 |
223 |
Andrey (Ukraine 3)
| l-l-w-w-l |
Vampire Covenant
| 0 | 33 |
224 |
Kisiel (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe)
| l-l-l-w-d |
Daemon Legions
| 0 | 33 |
225 |
Nina_love (Lewa Flanka)
| w-w-l-l-l |
Daemon Legions
| 0 | 33 |
226 |
Speedy (Animosity 3)
| l-l-l-l-d |
| 0 | 33 |
227 |
Kondomatix (Animosity 3)
| w-l-w-l-l |
Highborn Elves
| 0 | 32 |
228 |
Mamut (8 Bila II )
| d-w-l-l-d |
Vampire Covenant
| 0 | 32 |
229 |
Piotr Kras (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe)
| l-l-l-l-d |
Dwarven Holds
| 0 | 32 |
230 |
Spięty (Lewa Flanka)
| l-w-w-l-l |
Sylvan Elves
| 0 | 32 |
231 |
Belial (8 Billa IV)
| l-l-d-w-l |
Infernal Dwarves
| 0 | 31 |
232 |
Giulio Gatti (Henri's chosen)
| l-l-w-l-w |
| 0 | 31 |
233 |
Adam (Ordin 2)
| l-w-l-l-l |
Sylvan Elves
| 0 | 30 |
234 |
Dawid 'Gremlin' Grela (Coś orczego z jajem)
| l-l-l-w-d |
Dread Elves
| 0 | 30 |
235 |
goboss (Drobne Wałeczki)
| w-l-l-l-d |
Saurian Ancients
| 0 | 30 |
236 |
Gremli (8 Bila III)
| l-d-w-l-l |
Dwarven Holds
| 0 | 30 |
237 |
Lwieserce85 Tomasz (Czarne Wrony 1)
| l-l-l-w-l |
Saurian Ancients
| 0 | 30 |
238 |
Ciara (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA)
| d-l-l-l-l |
Sylvan Elves
| 0 | 29 |
239 |
Allor (Team Belarus)
| l-l-l-l-w |
Orcs and Goblins
| 0 | 28 |
240 |
Jacek (Make Way 2)
| l-w-l-l-w |
Ogre Khans
| 0 | 28 |
241 |
Marcin (Najstarsi Old Boye)
| l-l-l-d-l |
Undying Dynasties
| 0 | 28 |
242 |
Peter Folle (TGPlay!)
| l-l-l-l-l |
The Vermin Swarm
| 0 | 28 |
243 |
PSz (Ciupaga Legionu)
| w-l-l-l-l |
Orcs and Goblins
| 0 | 28 |
244 |
Tomasz (Make Way 2)
| l-w-l-l-l |
Saurian Ancients
| 0 | 28 |
245 |
Michał "Katerek" Kotrysiak (Salamandra)
| l-l-l-l-w |
Vampire Covenant
| 0 | 26 |
246 |
niziol (Menele gdzie się da)
| l-d-l-l-d |
| 0 | 26 |
247 |
Paweł Koszowski (Koszu) (Najstarsi Old Boye)
| w-l-l-d-l |
Dwarven Holds
| 0 | 26 |
248 |
Robert Tykocki (Okf Miscast 2)
| w-l-l-w-l |
Daemon Legions
| 0 | 26 |
249 |
Bonk (Animosity 3)
| w-l-l-l-l |
Vampire Covenant
| 0 | 25 |
250 |
Heptun (Salamandra)
| l-l-l-l-w |
Sylvan Elves
| 0 | 25 |
251 |
Konrad Jankowski (Czech B)
| l-l-l-l-d |
Beast Herds
| 0 | 25 |
252 |
Big Boss M. (8 Bila )
| w-l-l-w-l |
| 0 | 24 |
253 |
WWSek (8 Bila III)
| l-l-d-l-l |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 24 |
254 |
Benek (8 Billa IV)
| l-l-l-l-w |
Vampire Covenant
| 0 | 23 |
255 |
KR501 Syraf#9815 (Obelisk "z Gór Wamać")
| l-l-l-l-d |
Vampire Covenant
| 0 | 23 |
256 |
Marcin Zajkowski (Czarne Wrony 2)
| l-l-w-l-l |
Dread Elves
| 0 | 23 |
257 |
Krzysztof (Team Sargon)
| l-l-l-d-d |
Vampire Covenant
| 0 | 22 |
258 |
Marcin (Najstarsi Old Boye)
| l-l-l-d-l |
Saurian Ancients
| 0 | 22 |
259 |
Cezary "Ted" Koszewski (Osmiornica 1)
| w-l-l-l-l |
Daemon Legions
| 0 | 20 |
260 |
Michał panterq Ćwik (Najstarsi Old Boye)
| l-l-l-d-l |
Sylvan Elves
| 0 | 20 |
261 |
as1 (Czarne Wrony 2)
| l-l-l-l-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 17 |
262 |
Glonojad (Make Way 2)
| l-w-l-l-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 17 |
263 |
Głowa (Animosity 3)
| l-l-d-l-l |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 15 |
264 |
ETC Test (Bay)
| l-l-l-l |
| 0 | 14 |
265 |
Standin (Bay)
| l-l-l-l |
| 0 | 14 |
266 |
Test 1 (Bay)
| l-l-l-l |
| 0 | 14 |
267 |
Test 3 (Bay)
| l-l-l-l |
| 0 | 14 |
268 |
Test 5 (Bay)
| l-l-l-l |
| 0 | 14 |
269 |
Jarek (Ordin 2)
| l-l-l-l-l |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 12 |
270 |
Turek (Obelisk "z Gór Wamać")
| l-l-l-l |
Highborn Elves
| 0 | 12 |
271 |
Test 4
| |
| 0 | 0 |
272 |
Test 4
| |
| 0 | 0 |