Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Lëtz play T9A
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
5
4
3
2
1
Table
Player1
Result
Player2
1
Bastien Yilmaz (Belgian Mercenaries - Orcs and Goblins)
1 - 19
Kevin (Dreams team - Vampire Covenant)
Game
2
Hadrien (Belgian Mercenaries - Infernal Dwarves)
8 - 12
Thomas "TheLegend27" Burri (Dreams team)
Game
3
Jonathan Yilmaz (Belgian Mercenaries - Empire of Sonnstahl)
4 - 16
Paul Berclaz (Dreams team)
Game
4
Cantiniaux Maximilien (Belgian Mercenaries - Daemon Legions)
5 - 15
Victor Rossier (Dreams team)
Game
1
'Artur' Thomas Jacobs (Bobo Fanclub on tour - Highborn Elves)
13 - 7
O magnifico (FBJ Sexy Basile)
Game
2
Guy Demeyere (Bobo Fanclub on tour - Undying Dynasties)
10 - 10
girault andreas (FBJ Sexy Basile)
Game
3
Merlijn Dejonckheere (Bobo Fanclub on tour - Sylvan Elves)
17 - 3
Fabrice Babnik (FBJ Sexy Basile - Kingdom of Equitaine)
Game
4
VANDERSANDE François (Bobo Fanclub on tour - Orcs and Goblins)
0 - 20
Thibault "ANKOR" (FBJ Sexy Basile - Beast Herds)
Game
1
Wally (Malakoff brothers - Infernal Dwarves)
13 - 7
Trutchette (Liegendary - Sylvan Elves)
Game
2
Romain (Malakoff brothers - Highborn Elves)
20 - 0
Genosuko (Liegendary )
Game
3
serralunga (Malakoff brothers )
18 - 2
Gregory Mandelaire (Liegendary - Infernal Dwarves)
Game
4
Zlatanlux (Malakoff brothers - Vampire Covenant)
1 - 19
bovy thibaud (Liegendary - Saurian Ancients)
Game
1
Matteo Donati (QTL - Italy)
15 - 5
Arthur Husselstein (Grand Est 1 - Dwarven Holds)
Game
2
Francesco Moretti (QTL - Italy)
9 - 11
Raphaël Kaag (Grand Est 1 - The Vermin Swarm)
Game
3
Alberto Baeri (QTL - Italy)
6 - 14
Maxime Perrolaz (Grand Est 1 - Warriors of the Dark Gods)
Game
4
Lorenzo Martinelli (QTL - Italy)
18 - 2
romain (Grand Est 1 - Saurian Ancients)
Game
1
Yann Nguyen Van (TRC VP power - Infernal Dwarves)
8 - 12
Julius (Luckvögel - Highborn Elves)
Game
2
DUQUET (TRC VP power - Dread Elves)
15 - 5
Luc (Luckvögel - Sylvan Elves)
Game
3
Damsetoi (TRC VP power - Beast Herds)
7 - 13
Caledoriv (Luckvögel - Empire of Sonnstahl)
Game
4
NICOLAS (TRC VP power)
17 - 3
Heiko (Luckvögel - Daemon Legions)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net