Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Malmö Team weekend
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
5
4
3
2
1
Table
Player1
Result
Player2
Jonathan (74 Years - Chaos Knights)
19 - 1
Sebastian Larsson (LBW - Chaos Knights)
Game
daniel (74 Years - Chaos Daemons)
0 - 20
David Klang (LBW - Space Wolves)
Game
Axel Rydén (74 Years - Aeldari)
15 - 5
Marcus Zettervall (LBW - Adeptus Custodes)
Game
OlofSvensson (74 Years - Genestealer cult)
10 - 10
Andreas Holm (LBW - Orks)
Game
Jesper Unander-Scharin (74 Years - Adeptus Astartes)
9 - 11
Martin Hultgren (LBW - Chaos Daemons)
Game
1
Christian Sjøgreen (Barakken - Heretic Astartes)
1 - 19
Andreas Holm (Bästkusten - Leagues of Votann)
Game
2
Lasse Blichfeldt Andersen (Barakken - Chaos Daemons)
10 - 10
Jocke Rapp (Bästkusten - Chaos Daemons)
Game
3
Marius (Barakken - Adeptus Astartes)
0 - 20
Sebastian kruuse (Bästkusten - Adeptus Astartes)
Game
4
Adriaan R. van Roosmalen (Barakken - Astra Militarum)
10 - 10
Pär Hylander (Bästkusten - Astra Militarum)
Game
5
David Thomsen (Barakken - Adeptus Custodes)
7 - 13
Johan Liljekvist (Bästkusten - Chaos Knights)
Game
1
Juan Navarro (Copenhammer - World Eaters)
17 - 3
Mikael Christensson (Go Go Harambe Rangers - Adepta Sororitas)
Game
2
Sylvester Erik (Copenhammer - Adeptus Astartes)
8 - 12
Jonatan Holm (Go Go Harambe Rangers - Imperial Knights)
Game
3
Killi (Copenhammer - Aeldari)
14 - 6
Magnus Elmqvist (Go Go Harambe Rangers - Aeldari)
Game
4
simon mogensen (Copenhammer - Chaos Daemons)
9 - 11
Kim Rasmusson (Go Go Harambe Rangers - Chaos Knights)
Game
5
Christian Kolding (Copenhammer - Genestealer cult)
3 - 17
Tomas Christensson (Go Go Harambe Rangers - Grey Knights)
Game
1
Pär Bengtsson (DMF - Adepta Sororitas)
10 - 10
Anders Henze (#Keyword - Aeldari)
Game
2
Jeppa Resmark (DMF - Astra Militarum)
20 - 0
Thomas vilhelmsen (#Keyword - Space Wolves)
Game
3
Pär Birgander (DMF - Thousand sons)
10 - 10
Jacob Bøg (#Keyword - Genestealer cult)
Game
4
Henrik Andersson (DMF - Adeptus Astartes)
6 - 14
t.berbys@gmail.com (#Keyword - Death Guard)
Game
5
Emanuel Meramveliotakis (DMF - Adeptus Custodes)
4 - 16
Morten Wedel (#Keyword)
Game
Benny Petersson (Ranelids Mirakel - Drukhari)
15 - 5
Frederik Gad (Arctic monkeighs - Orks)
Game
Viktor Friberg (Ranelids Mirakel - Adeptus Custodes)
11 - 9
Stefan Mühring (Arctic monkeighs - Heretic Astartes)
Game
Fredrik Grotte (Ranelids Mirakel - Dark Angels)
7 - 13
Klaus Ammitzbøll (Arctic monkeighs - Astra Militarum)
Game
Jacob Nilsson (Ranelids Mirakel - Harlequins)
10 - 10
Ivan Lopes (Arctic monkeighs - World Eaters)
Game
Ranelids Mirakel
10 - 10
Thomas Christensen (Arctic monkeighs - Adeptus Custodes)
Game
Matt Dean (Rogue Trader B Team - Adeptus Astartes)
0 - 20
Peter H (Rusty Trombone - Aeldari)
Game
Peter Dinges (Rogue Trader B Team - Orks)
19 - 1
Christoffer Greenfort (Rusty Trombone - World Eaters)
Game
Niels (Rogue Trader B Team - Chaos Daemons)
6 - 14
Martin Bøgh (Rusty Trombone - Adeptus Custodes)
Game
Mads Møller (Rogue Trader B Team - Leagues of Votann)
3 - 17
Rolf Pihl (Rusty Trombone - Adeptus Astartes)
Game
Patch (Rogue Trader B Team - Imperial Knights)
3 - 17
Niclas Larsen (Rusty Trombone - Chaos Daemons)
Game
Morten Bryld (Rogue trader København - Dark Angels)
0 - 20
Sami Sjölander (NOD ThortiFied - Space Wolves)
Game
Jeppe KM (Rogue trader København - World Eaters)
5 - 15
Christoph Fiedler (NOD ThortiFied - Adeptus Custodes)
Game
Ulrik Hannesbo (Rogue trader København - T'au Empire)
0 - 20
Thor Madsen (NOD ThortiFied - Aeldari)
Game
Daniel Fragtrup (Rogue trader København - Heretic Astartes)
8 - 12
Jimmy Hesselberg (NOD ThortiFied - Chaos Knights)
Game
Bjørn Jacobsen (Rogue trader København - Aeldari)
5 - 15
Jacob Holmström (NOD ThortiFied - Chaos Daemons)
Game
1
Andy Horvath (Skåne reclamation act - Space Wolves)
9 - 11
Joel Larsson (O.S.T - Adeptus Custodes)
Game
2
Martin Bræmer Nielsen (Skåne reclamation act - Adeptus Custodes)
20 - 0
Mathias Lyngarth (O.S.T - Aeldari)
Game
3
Sebastian ilfeldt (Skåne reclamation act - Genestealer cult)
10 - 10
Johan Norrman (O.S.T - Astra Militarum)
Game
4
Alexander Fält Dzougov (Skåne reclamation act - Astra Militarum)
10 - 10
Sebastian Magnusson (O.S.T - Adeptus Astartes)
Game
5
Mathias Bøhm Madsen (Skåne reclamation act - Chaos Knights)
20 - 0
Johannes Wadin (O.S.T - Chaos Knights)
Game
Jacob Edvinsson (Xenofilerna - Chaos Daemons)
17 - 3
Florian (Köningen van Groningen - Adeptus Astartes)
Game
Dag Samuelsson (Xenofilerna - Tyranids)
7 - 13
Thije Prins (Köningen van Groningen - Leagues of Votann)
Game
Johan Edvinsson (Xenofilerna - Heretic Astartes)
12 - 8
Christian Domburg (Köningen van Groningen - Astra Militarum)
Game
Björn Eriksson (Xenofilerna - Orks)
17 - 3
Simon Borgers (Köningen van Groningen - Genestealer cult)
Game
Wilhelm ericsson (Xenofilerna - Necrons)
0 - 20
Justin Jansen (Köningen van Groningen - Aeldari)
Game
1
David Lundqvist (Zero Sports - Orks)
20 - 0
Sebastian (Senex Ludus Academia - Harlequins)
Game
2
Roy Rossovich (Zero Sports - Astra Militarum)
7 - 13
Henrik Harrtoft (Senex Ludus Academia - Adeptus Custodes)
Game
3
Emil Söderholm (Zero Sports - World Eaters)
18 - 2
Erik frick (Senex Ludus Academia - Adeptus Astartes)
Game
4
Stefan Viterstedt (Zero Sports - Ynnari)
20 - 0
Fredrik Ernstson (Senex Ludus Academia - Death Guard)
Game
5
Fredrik Jansson (Zero Sports - Drukhari)
19 - 1
Markus (Senex Ludus Academia - T'au Empire)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net