Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
WTC Open 2019 by TG PLAY! - Ma
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
41 - 59
Player2
William Breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Ogre Khans)
0 - 20
Szczurek (France - MYLFS - Warriors of the Dark Gods)
Game
quentin breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Undying Dynasties)
20 - 0
Clément (France - MYLFS - Vampire Covenant)
Game
Kiri (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
6 - 14
Bourgeot Loïc (France - MYLFS)
Game
Francesco Sperandeo (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Dread Elves)
0 - 20
Tanguy Pussacq (France - MYLFS - Ogre Khans)
Game
Giulio Gatti (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
15 - 5
Brunfaut Loick (France - MYLFS - Kingdom of Equitaine)
Game
2
Player1
82 - 18
Player2
Kiri (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
19 - 1
Dietmar Matthe (Germany - Team Akistan - Dwarven Holds)
Game
William Breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Ogre Khans)
11 - 9
Kai (Germany - Team Akistan - Dread Elves)
Game
Francesco Sperandeo (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Dread Elves)
16 - 4
Natasake (Germany - Team Akistan - Dwarven Holds)
Game
Giulio Gatti (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
16 - 4
Björn Bernsmeier (Germany - Team Akistan - Warriors of the Dark Gods)
Game
quentin breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Undying Dynasties)
20 - 0
Sebastian Bekermann (Germany - Team Akistan - The Vermin Swarm)
Game
3
Player1
29 - 71
Player2
Kiri (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
0 - 20
Jan "Griffin" Podaný (Czech Republic - Team Czech A - Undying Dynasties)
Game
Francesco Sperandeo (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Dread Elves)
0 - 20
Tobiáš Veska (Czech Republic - Team Czech A - Dread Elves)
Game
Giulio Gatti (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
8 - 12
Jan Plucar (Czech Republic - Team Czech A - The Vermin Swarm)
Game
quentin breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Undying Dynasties)
16 - 4
Michal "Pudl" Bukvic (Czech Republic - Team Czech A)
Game
William Breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Ogre Khans)
5 - 15
Marek Bernard (Czech Republic - Team Czech A - Warriors of the Dark Gods)
Game
4
Player1
79 - 21
Player2
Kiri (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
17 - 3
Decoster Quentin (Belgium - Knight of Ebene - Vampire Covenant)
Game
Giulio Gatti (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
14 - 6
Gossiaux Joachim (Belgium - Knight of Ebene - Infernal Dwarves)
Game
Francesco Sperandeo (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Dread Elves)
17 - 3
Langhendries (Belgium - Knight of Ebene - Dread Elves)
Game
quentin breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Undying Dynasties)
16 - 4
sebastien (Belgium - Knight of Ebene - Daemon Legions)
Game
William Breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Ogre Khans)
15 - 5
Julien "godtbilator" (Belgium - Knight of Ebene - Warriors of the Dark Gods)
Game
5
Player1
33 - 67
Player2
Kiri (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
15 - 5
Troels Hugo Cederholm (Denmark - Denmark 1)
Game
William Breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Ogre Khans)
1 - 19
Jakob Nygren (Denmark - Denmark 1 - Dread Elves)
Game
Francesco Sperandeo (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Dread Elves)
0 - 20
Wilhelm Grøfte (Denmark - Denmark 1 - Warriors of the Dark Gods)
Game
quentin breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg - Undying Dynasties)
10 - 10
Pj Kuczynski (Denmark - Denmark 1 - Vampire Covenant)
Game
Giulio Gatti (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )
7 - 13
Oliver Fagerholt (Denmark - Denmark 1 - Ogre Khans)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net