Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
DMP
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(61) 61 - 39 (39)
Player2
Bartłomiej (Szybki Szpil - Dread Elves)
17 - 3
Kacper Mąkosa (Ordin 2 - Infernal Dwarves)
Game
Marek Kiełbasa (Szybki Szpil - Undying Dynasties)
19 - 1
Adam (Ordin 2 - Sylvan Elves)
Game
Robert Martyniuk (Szybki Szpil - Highborn Elves)
0 - 20
Michas (Ordin 2 - Saurian Ancients)
Game
Adam Kuc (Szybki Szpil - Saurian Ancients)
20 - 0
Jarek (Ordin 2 - Empire of Sonnstahl)
Game
Sebastian Daszkiewicz (Szybki Szpil - Vampire Covenant)
5 - 15
Janek (Ordin 2 - Highborn Elves)
Game
2
Player1
(60) 60 - 40 (40)
Player2
Benjamin Nardelli (Handsome OBELIX - Vampire Covenant)
6 - 14
Marek Kiełbasa (Szybki Szpil - Undying Dynasties)
Game
Thibault "ANKOR" (Handsome OBELIX - Warriors of the Dark Gods)
14 - 6
Bartłomiej (Szybki Szpil - Dread Elves)
Game
Pierre-Emmanuel Guillet (Handsome OBELIX )
3 - 17
Sebastian Daszkiewicz (Szybki Szpil - Vampire Covenant)
Game
Chawal (Handsome OBELIX - Dread Elves)
19 - 1
Adam Kuc (Szybki Szpil - Saurian Ancients)
Game
Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki (Handsome OBELIX )
18 - 2
Robert Martyniuk (Szybki Szpil - Highborn Elves)
Game
3
Player1
(43) 43 - 57 (57)
Player2
Adam Kuc (Szybki Szpil - Saurian Ancients)
7 - 13
Sowa (OKF Miscast I)
Game
Bartłomiej (Szybki Szpil - Dread Elves)
17 - 3
Kamil Oleński (OKF Miscast I - Undying Dynasties)
Game
Sebastian Daszkiewicz (Szybki Szpil - Vampire Covenant)
10 - 10
Adam (OKF Miscast I - Vampire Covenant)
Game
Robert Martyniuk (Szybki Szpil - Highborn Elves)
2 - 18
Rilam (OKF Miscast I - Kingdom of Equitaine)
Game
Marek Kiełbasa (Szybki Szpil - Undying Dynasties)
7 - 13
Lohost (OKF Miscast I - Empire of Sonnstahl)
Game
4
Player1
(48) 48 - 52 (52)
Player2
Maciej Łepkowski (Osmiornica 1 - Ogre Khans)
19 - 1
Bartłomiej (Szybki Szpil - Dread Elves)
Game
Azurix (Osmiornica 1 - Highborn Elves)
4 - 16
Robert Martyniuk (Szybki Szpil - Highborn Elves)
Game
Napadzior (Osmiornica 1)
18 - 2
Sebastian Daszkiewicz (Szybki Szpil - Vampire Covenant)
Game
Cezary "Ted" Koszewski (Osmiornica 1 - Daemon Legions)
0 - 20
Marek Kiełbasa (Szybki Szpil - Undying Dynasties)
Game
Marvin (Osmiornica 1)
7 - 13
Adam Kuc (Szybki Szpil - Saurian Ancients)
Game
5
Player1
(19) 35 - 65 (81)
Player2
Projekt ID 4161 (Front Wschodni - Vampire Covenant)
15 - 5
Adam Kuc (Szybki Szpil - Saurian Ancients)
Game
Radian (Front Wschodni)
0 - 20
Sebastian Daszkiewicz (Szybki Szpil - Vampire Covenant)
Game
Maciej Jan Siedlecki (Front Wschodni - Kingdom of Equitaine)
4 - 16
Robert Martyniuk (Szybki Szpil - Highborn Elves)
Game
Karol (Front Wschodni - Highborn Elves)
0 - 20
Bartłomiej (Szybki Szpil - Dread Elves)
Game
Gabriel BI080 (Front Wschodni - Daemon Legions)
0 - 20
Marek Kiełbasa (Szybki Szpil - Undying Dynasties)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net