#PlayerPathArmyPoints
1 Łukasz Golonka (The Gamblers) w-w-w-w-w Adeptus Mechanicus 95
2 Papryk (Team X) w-w-d-w-w Adeptus Custodes 86
3 Patryk Majson Maik PO374 (EuroFuras) w-w-d-w-w Officio Assassinorum 84
4 Fretak (Brygada graczy którzy nic nie muszą) w-l-w-w-w Astra Militarum 83
5 Andrzej Maryś Rodziewicz (The Gamblers) w-w-w-w-w Adeptus Astartes 81
6 Jakub "Dzokejek" Kośla (Warchoły on Tour) w-d-w-w-w Orks 81
7 Skark (Postpandemic eurotrip) w-w-w-w-w Astra Militarum 81
8 Vitalis (GWEkipa) w-l-w-w-w Imperial Knights 77
9 RZ008 Kruker (Team X) w-w-l-w-w World Eaters 76
10 Ernest "Zandros" Figura LO183 (Menelofactorum) w-w-w-w-l Orks 74
11 Jarosław "Ketchup" Grabczyński (Somsiady z Osnowy) w-w-w-w-w Tyranids 74
12 Andrzej Bełz (Seal Team 6) d-w-w-l-w Tyranids 73
13 GD001 Jakub Vladdi Podruczny (Waaaaagh! Pana Jacka) w-w-w-d-w Tyranids 72
14 Dominik "Toudi" Podobiński KR423 (Większe Dobro Pana Jacka) w-w-w-w-w Leagues of Votann 71
15 Grzelich [BMC] WA381 (1670) d-w-w-w-w Dark Angels 70
16 Marcin Surma RZ011 (Jaka nazwa wariacie?) w-w-d-l-w Thousand sons 70
17 Michał Duda WR076 (EuroFuras) w-w-w-d-l Aeldari 70
18 Jacek Furmańczyk (Waaaaagh! Pana Jacka) l-w-w-l-w Adepta Sororitas 69
19 Arek "Arek" Arek (Postpandemic eurotrip) w-w-d-w-l Genestealer cult 68
20 Patryk Mioduszewski (Zakład Pogrzebowy Hades Autocanon) d-w-w-l-w Aeldari 67
21 Pewex (RKS Huwdu) w-w-d-w-l Thousand sons 67
22 ChrisTit[OL107] (I NIE PODOBASZ MI SIĘ) l-w-w-w-d Drukhari 66
23 Bartłomiej „Kaskader” Lubiatowski [PO076] (Il Buono, Il Brutto, Il Skark Bambino) w-l-w-w-l World Eaters 64
24 Irek Słodczyk (TURBOCOLA TEAM) w-l-l-w-w Chaos Daemons 64
25 Tomasz 'Egatrot' Baczewski - WA757 (Il Buono, Il Brutto, Il Skark Bambino) w-l-w-w-l Leagues of Votann 64
26 deih (Team X) w-w-l-w-d Leagues of Votann 63
27 Szczuro (TURBOCOLA TEAM) d-w-l-w-d Space Wolves 63
28 domczos (Gang ładnych kutasow) l-d-w-l-w Imperial Knights 62
29 Piotr "Refin" Sochiera WR378 (Jaka nazwa wariacie?) w-w-l-l-w Blood Angels 62
30 Wasyl OL115 (I nie podobasz mi się) d-w-d-d-w Harlequins 61
31 b00g (RKS Huwdu) l-w-l-w-d T'au Empire 59
32 Szwagier OL019 (Team Dinusie) w-d-d-w-l Adeptus Astartes 58
33 Adrian "Niltag" Pietras (1670) l-w-w-w-w Necrons 57
34 Jakub "Lemur"Siedlecki (Poznański Walec - Wódownicy) l-l-l-w-w Aeldari 57
35 Daniel "RIBBIE" Grabowski (Iron Tits) l-w-w-l-w T'au Empire 56
36 Jakub Lewczuk WA921 (Gang Pędzlaków) l-w-w-w-w Thousand sons 56
37 JOK3r#4398 GD239 (Seal Team 6) w-w-d-d-w Chaos Knights 56
38 Konrad Fuczkiewicz [PO511] (Poznański Walec - Wódownicy) w-l-w-l-w Necrons 56
39 Kuba (Team Prawie Poznań) w-w-w-l-w 56
40 chrober (Poznański Walec - Napinacze) w-l-l-w-d Grey Knights 55
41 Emanuel Furmańczyk (Waaaaagh! Pana Jacka) d-d-w-l-w Aeldari 55
42 Grimdeptus WR429 (Brojlery Nieuprzejmości) l-w-w-d-w Blood Angels 55
43 Grzegorz Trzaskoma (Słucham psa jak gra) l-w-w-w-l Astra Militarum 55
44 Marcin Witkowski (Luźne Granie Trójmiasto) w-l-w-w-l Chaos Knights 55
45 Marian [PO432] (Team Prawie Poznań) w-d-l-l-l Orks 55
46 Patryk "Młody" Misiak (TURBOCOLA TEAM) w-d-l-l-d Drukhari 54
47 Bartosz "Bartuś" Burchardt (Poznański Walec - Napinacze) w-l-w-w-l Adepta Sororitas 53
48 Filip "Murcio" Kopacz (Luźne Granie Trójmiasto) w-w-l-d-l World Eaters 52
49 Kszmic (RKS Chuwdu) l-w-l-l-w Necrons 52
50 Majkel GD327 (Somsiady z Osnowy) l-l-l-d-w Adeptus Astartes 52
51 Mateusz Podwysocki (The Gamblers) w-w-d-d-l Tyranids 52
52 Michał "Czams" Chamski (Iron Tits) w-d-w-l-w Grey Knights 52
53 Tab WA702 (Załoga Gwiezdnej Ekipy) l-l-w-d-w Adeptus Astartes 52
54 ZoZo - WA588 (Postpandemic eurotrip) l-w-l-w-l T'au Empire 52
55 Antoni "Dyuceu" Niezgoda WA884 (Il Buono, Il Brutto, Il Skark Bambino) w-l-l-w-l Adepta Sororitas 51
56 Jakub Loko Szelwicki (Recesja) w-d-d-w-l Drukhari 51
57 Lis (Somsiady z Osnowy) w-l-l-w-w Drukhari 51
58 Wost WA807 (RKS Chuwdu) l-w-w-d-d Genestealer cult 51
59 Antoni Rachet Ratusiński WA750 (Zakład Pogrzebowy Hades Autocanon) w-w-l-w-l Adeptus Astartes 50
60 Dymitr (Brojlery Nieuprzejmości) l-w-l-d-w Chaos Daemons 50
61 Danny (DTP#4029) Porter (Seal Team 6) w-l-w-l-w Genestealer cult 49
62 Antek Korczak *Qvadrat* (Gang Pędzlaków) l-w-w-l-l Necrons 48
63 Augusst13 LO139 (Menelofactorum) w-l-l-l-l Adepta Sororitas 48
64 Knade (Poznański Walec - Napinacze) w-l-w-w-l Orks 48
65 Aleksander "Szkot" Roszczyk (Gang ładnych kutasow) w-d-w-l-l Grey Knights 47
66 Karol Kepczynski WA388 (1670) w-w-d-l-l Thousand sons 47
67 Krzysztof "AVJ" Herbeć [PO470] (Team Prawie Poznań) w-l-d-l-w Necrons 47
68 Michu [PO012] (Team Dinusie) l-l-d-w-w Tyranids 47
69 Paweł Larwa WA894 (Arcykurwamordercy) d-w-w-l-l Orks 47
70 WarBrother (Brygada graczy którzy nic nie muszą) d-l-w-l-w Aeldari 46
71 Bówka (GWEkipa) w-l-l-w-w 45
72 HUNK [OL075] (I nie podobasz mi się) l-w-d-d-w Adeptus Astartes 44
73 Michal "el Furas" (EuroFuras) l-l-l-w-l World Eaters 44
74 Milord KA089 (MKS Fresco Pferd) d-l-w-d Tyranids 40
75 Tau'kash WA944 (Gang Pędzlaków) l-w-l-d-l T'au Empire 39
76 Maciej Chudaś (Brygada graczy którzy nic nie muszą) l-l-l-l-w Imperial Knights 38
77 Turw3 [WA919] (Zakład Pogrzebowy Hades Autocanon) w-l-d-l-w Heretic Astartes 38
78 SuCHaR (RKS Huwdu) d-l-l-w-d Orks 37
79 Łukasz "Deimor" Paschalis (Gang ładnych kutasow) l-w-l-l-l Death Guard 36
80 Mateusz "Stasik" Stasica KA216 (MKS Fresco Pferd) l-d-w-d-d 36
81 Przemek (Mini Rycerze Ostatniego Stołu) w-w-l-l-l Adeptus Custodes 36
82 Marcin Magierski (I nie podobasz mi się) l-l-d-d-d T'au Empire 35
83 Paweł Noga (Luźne Granie Trójmiasto) w-l-l-d-l Orks 35
84 Pustelnick (Warchoły on Tour) l-d-l-l-l Death Guard 35
85 Rutus WA867 (Arcykurwamordercy) l-l-w-l-l Aeldari 34
86 Jakub "Kerszur" Drozdowski (MKS Fresco Pferd) l-w-l-d-d Blood Angels 33
87 jan[OL114] (I NIE PODOBASZ MI SIĘ) l-l-l-l-l Chaos Daemons 33
88 Michal Fluffy Wegrzynski (Recesja) w-l-d-d-l Death Guard 33
89 Karol Marcinkowski - WA870 (Arcykurwamordercy) l-l-d-l-d Genestealer cult 32
90 Kudłaty BY029 (Mini Rycerze Ostatniego Stołu) w-l-l-l-w Imperial Knights 32
91 Marek Sobiesiak (Brojlery Nieuprzejmości) l-w-l-l-w Orks 32
92 trej (Team Dinusie) l-l-l-w-d Chaos Knights 32
93 baro WA812 (Słucham psa jak gra) l-l-l-d-l Adepta Sororitas 31
94 Michał Gogi Cieślik (Większe Dobro Pana Jacka) l-w-l-l-l Adeptus Mechanicus 31
95 Bartłomiej Baton (GWEkipa) w-l-l-l-w Astra Militarum 30
96 BRAVVL WR331 (Jaka nazwa wariacie?) l-w-l-l-d Orks 30
97 Jakub "Najkusny" Wojciechowski WA720 (Załoga Gwiezdnej Ekipy) l-l-d-w-l Orks 30
98 Wika[ OL119] (I NIE PODOBASZ MI SIĘ) l-w-l-w-l Chaos Knights 30
99 Zielarz (Akolici Samogwałtu) l-l-w-d-l Tyranids 30
100 Janosik (Słucham psa jak gra) l-l-w-l-l Chaos Knights 29
101 hq (Iron Tits) l-l-l-l-l Adeptus Custodes 28
102 Bartłomiej 'Baribal' Balcerzak (RKS Chuwdu) l-w-l-l-l Orks 27
103 Krigan (Warchoły on Tour) l-l-l-w-l Imperial Knights 25
104 Aleksander Przybylak (Mini Rycerze Ostatniego Stołu) w-l-d-l-l Adeptus Astartes 23
105 Joszek (Akolici Samogwałtu) l-l-w-d-l Adeptus Astartes 23
106 Fred Dred (Akolici Samogwałtu) l-l-w-d-l T'au Empire 21
107 Dawid "Prozak" Kozak (Menelofactorum) l-l-w-l-l World Eaters 18
108 Patryk M (Recesja) l-l-d-l-l Necrons 18
109 Paweł "JJ" Dragan (Załoga Gwiezdnej Ekipy) l-l-d-l Thousand sons 17
110 Leszek Sokles Sokołowski (Większe Dobro Pana Jacka) l-d-l-l Drukhari 15
111 Drewno (Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej (BYE)) l-l-l-d-d 11
112 Lebiega (Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej (BYE)) l-l-l-d-d 11
113 Pajac (Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej (BYE)) l-l-l-d 10
114 Filip Vukić (Poznański Walec - Wódownicy) l-l-l-l-l Thousand sons 4